Great White Shark & CBD Skunk haze 2x400HPS Scrog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Odlićno,jako dobro,daješ dosta iscrpan sadržaj koji zajedno sa fotkama sve govori.vidi se da imaš dugu prugu uzgoja,nadam se da ćeš idući dnevnik obradit isto tako uspješno,kao i do sada!!!!pozz!! :ridinghorse:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
opa cupa je napisao(la):
Pozdrav Micurine :respect: za odraden grow.
Lolipop je trening do jaja sve ostalo je aerobik haha
Hvala prijatelju :thumb:
Ovo smo obojica apsolvirali i to je to,bez kompromisa :) Šteta što nisam fotkao koliko sitnih i neuglednih repića ostane od onih manjih grančica koje nisam skinuo!?!? Slijedeći lolipop kada budem radio će biti brutalan,a urod može biti samo bolji!!!
Evo i par slika sjemenki koje sam dobio onako usput...
Masterkush regular

Minimum za selektiranje muške biljke za MP,ženka MP u boxu vegetira

Master Kush x CBDSH feminised seeds dobio 10 kom.Ako mi se svidi imam startni materijal za xy menki :) iste su boje kao ove gore,samo ih je blitz posvijetlio
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Malo update o tom što sam dobio :joint2: Napravio sam jednu malu pogrešku kod sušenja drugi dan.. prebrzo je izgubila vlagu jer je ispuh ostao unutra,ispala cijev iz ležišta!?!? kad sam trapav :knockknock: Srećom drugi dan je stanje bilo bolje jer je iz stabljika još povoklo malo sokova i sad je ok. kjuring sam započeo i pomalo će svaki dan par sati biti na zraku. uglavnom probio sam limit od 450gr sugog po kvadratu sa CBDSH,sve skupa će ostati nešto preko 500gr. malo preko 300gr cbd-a i 220 gws Bit će do zime :)
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.676
163
Dotore kapa dole -fakat jako lijepe vršine :respect: :respect: :respect: !!! hahahahahahahahaahaa bit če do zime-ajde super ako ostane :smoke18: :smoke18: :smoke18: !!! PPP
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ovo je trenutno na meniju...Dobar je ko dobar dan :) long lasting, kreativan,ide niz dlaku i jako voli reggae :rasta1: Super je što ga mogu dozirati kako mi odgovara. pola pola sa duhanom u malu rizlu je totalno daily use,a čistaka u 3/4 velike sastavi pošteno,a ne mam potebu poći spavati,i traje..traje..traje... :)

Lijevo frišak CBD skunk haze,desno isti, samo kjuran malo više od tri mjeseca



Zapamtite ovu sliku.. kad krene turobna jesen :)

slika s neta
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163


MasterKush
Uputsvo za upotrebu:
1.2 litre laganog sokića ili vode
2.Visine kapi za oči
3.Krevet

Nakon konstantnog konzumiranja skunk haze-a sfrkao sam jedan Master kush da vidimo kakav je? Uglavnom već nakon prvog dima koji je vrlo neutralnog okusa(nije kjuran) napunio sam bokal lagane cedevite i popio pola kao od šale :) Oči su mi se zakrvavile kao da sam vario bez maske,a kroz tijelo prošao neki topli val...nakon pola đoje,sjeo sam za komp i divio se ikonama na desktopu par minuta,koje su trajale kao da je par sati :smoke18: Evo već sat vremena se borim sa obavijestima i novitetima na forumu i nemam pojma do kud sam stigao :ridinghorse: Obrada i uploadanje slike je bilo u kategoriji znanstvenog rada koji je trajao beskonačno...Ukratko,bol u leđima je nestala,misli su mi ograničene ko balkon,a kad budem išao ukrevet neću ni čarape skidat...
Ovo je prava marihuana za stonere,paničare i nesanicu. Za trenutke kada poželiš biti glup odlična. Sviđa mi se :snupi:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja već godinama pokušavam naći sortu da mi riješi bol u leđima, ali ništa. Morat ću s tako nečim probati iako sumnjam, moja bol je ipak prejaka čim me šalju pod nož.
Neka bar nekom pomaže, zaslužio si ;)
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
ovo su mi 3:43 najdraza sata zadnje vrime...uzitak citati od samog pocetka, bit ce ujutro :snooze: hehehe
sve pohvale :respect: uzitak citati i pratiti dnevnik :smoke18: :leafblunt:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
S obzirom na ine potrebe glede medicine i sam sam podlego ćarima painkiller-a XL jer žena isto tako se nataće kojekakvim sranjima i kemijom, a s obzirom da smo već imali dobrih pomaka glede "suzbijanja boli s biljozom" vidjet ćemo što će reći "ubojica" samo se treba strpiti malo, a to je uvijek prava muka za one koji trpe bilo kakvu bol i tako konstantno dugo vremena, žena ćim otvorim box zabija glavu i "šnjofa mirise" te da je već gotovo bilo bi kasno. :joint:


Jakooo lijepo za čitati, a najbolje od poćetka pa je onda sve ljepše :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ovo bi bio kraj ovog dnevnika,i nemam ništa posebno za dodati...Napisao sam manje-više sve što sam mislio da je potrebno za kvalitetan i obilan urod ove dvije sorte,sa naglaskom na CBD Skunk Haze,ali ako netko ima kakvih pitanja ili nejasnoća neka pita,rado ću pomoći.
CBDSH ostaje na počasnom mjestu, a GWS mother plant izlazi iz moje kolekcije.Umjesto njega će se uskoro vratiti moj stari projekt zvani "Evil plant",ali definitivno ne prije jeseni...
Još jednom hvala svima na pažnji i podršci :)


@mod: neka još 2 tjedna ostane otvoren dnevnik,a onda lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.