Great White Shark & CBD Skunk haze 2x400HPS Scrog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
metalmaniac je napisao(la):
ma kud još i out, čemu zajebancija? :icon_lol:

Nisam mislio ništa ozbiljno..samo piknut par klonova da ne propadnu i doći početkom 9mj. to sam mislio ;) nije mi potreba,nego onako bez veze
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
U ova 4 dana se nije desilo ništa posebno... malo su se veće grane počele savijati i vidljivo je da je harvest blizu :)
Vodu dobio samo CBD SH koji još baca malo cvijet,a GWS će pola litre sutra i to mu je sve do kraja...
grupna,koliko sam mogao uloviti



CBDSH još cvjeta

GWS, samo što nije gotov

Mali MasterKush koji je kao trebao biti prvi zreo !?!?

Ono što me zbunjuje kod CBDSH je pojava amber trihoma,a ovaj još u cvijetu

I obratna situacija kod GWS.. tek stidljivo po rubovima se naziru zamućeni i pokoji amber?!?

Libo mene ono,ionako se skidaju za 5-6 dana,ali zanimljiv kejs :spcartman:
Neka menke sazru i uljeće :prof10: ;)
to bi bilo to drugovi..
 

Magnetizam

Aktivan Član
25.06.2010
92
229
33
37
Široko, bogato, bucmasto, masno, sveže, čisto... Sve kako treba! Ovo je prava čudesna šuma :D ... Svaka čast i da gledamo još puno puno raznovrsnih šuma! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Chill,hvala na tih 25 g. života što si mi zaželio :) nije loše 100 X 3 mj. je 300 mj.,a to je 25g :ridinghorse: Magnetizam je lijepo,lagano poetski opisao dojam,a mi OC stara kuko,ima da ovo ljeto varimo bez naočala :smoke18: ,i kujemo planove za jesen.... toliko sorti na lageru,a mjesta malo...4-5 vrhunskih regulara,svaki traži selekciju,pa ti odaberi :maryjane: Nema druge nego na eci peci pec :nana:
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Neka još bar do nedjelje,pa ću izvaditi jednu..nemam dojam da su sve zrele!?!? Neke donje jesu,ali šteta neku upropastiti,a u pitanju je 7-10 dana max ;)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Kad mijenja vrijeme,onda mi se u glavi događaju čudne stvari :signs051: Dovoljna mi je bubica i odlučno krenem u akciju :)
Ova dva sharka otraga su :prof10:

odokativna procjena cca 200gr suhog. Sve skupa očekujem nešto malo manje od 1gr/Wat


Trimao sam preko 2 i po sata,i nemoj da mi metko nešto prigovori :punch2: Glavno headovi idu za dim,a sve ostalo nakon curinga u ulje ;) Ostavio sam jedan shark koji bi mogao za par dana van jer treba još malo menkama da sve budu zrele..


Ima li goreg dijela u growanju od trimanja? NEMA!!! jedino što je ostala jedna lijepa kuglica hasha za 2 puta da se prepariram...
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Otprilike tako,a ljepljivo u 3... još mi se ljepe prsti !?!? Kao da sam po rukama pretakao Neostik ili neš sl.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca and mazar

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
61 dan 12/12.. Očekivao sam bar još 7 dana do ovog stadija,ali izgleda da je Hesijev Booster i dobro obogaćena voda zrakom doprinjelo da se vrijeme cvatnje skrati bar kada je u pitanju CBD Skunk Haze. GWS je isto malo uranio,ali recimo da je sve tu negdje.U svakom slučaju jako sam zadovoljan,i čim menke budu skroz ready skidam ;) Evo još malo slika prije harvesta...


ovo je onaj dio gdje sam napisao da će biti gužva :)

evo jedan primjerak gdje se vidi da je SH pri kraju

Master Kush produžuje svoju genetiku iz 90-tih i ulazi u finale zahvaljujući male plant-u za kreaciju Balcan Widow straina :kenny_revenge: Dvije predominant sative su odabrane,i vidjet ćemo koja će pobijediti? Ženka Master Kusha će biti zadužena kao male za fem seeds.

treći i najveći GWS


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.