Great White Shark & CBD Skunk haze 2x400HPS Scrog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Možda će većina biti u čudu,ali u ovom growu osim što sam osigurao vrlo kvalitetnu ganju do zime,najviše me je fascinirao Master Kush!!!Oduševljenje je totalno :) Ima odličan rad,procjenjujem da mu je nivo thc-a između 15-20%,jako kompaktan(tvrd head) a po aromi,u zelenoj fazi je dosta limunast.Probao sam jedan mali donji vrhić onako na mlado,i nema nikakve veze s opisum na seedfinderu?!?! ostavit ću ga do kraja i odraditi curing po ps-u,i dati smoke report,a to je za min 2 mjeseca. Uglavnom jako dobra indica!!!
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Normalno da nisam normalan :)
Meni jedna od najdražih izjava Robert Nesta Marleya : Kad pada kiša,netko je osijeća,a netko samo ostane mokar ;)
Imam kilometraže,što jest jest... Skupljaju se iskustva i obavljam pripreme za nove pobjede,ali prije toga treba malo i predahnuti da ne sagorim :pilot
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
64 dan 12/12 ,menke zrele i ostavljene na sušenje,harvest obavljen :ridinghorse: Trimanje trajalo punih 6 sati :sick: Headovi su ljepljivi,tvrdi i vrlo kompaktni. Kratak rezime bi bio da između CBD Skunk Haze i GWS ima razlika što se uzgajanja tiče. GWS je malo zahtjevniji i ne bi ga preporučio početnicima,jer je osjetljiv na nutrijente i ako nemate bar malo feeling-a za growanje,odaberite neki lakši strain kao što je WW ili neku drugu od mnogobrojnih bijelih sorti . Dva jako slična,gotovo identična fenotipa,a razlika u hranjenju ogromna ;) Svima je zajedničko da u sebi imaju bar 50% brazilian sative i south indian indike.
CBDSH je možda moj favorit strain, koji u svakom pogledu zadovoljava sve postavljene kriterije.Growanje,urod,aroma,efekt itd. Iz priloženog se vidi da je dosta dobar za SCRoG i prelazi navedene okvire uroda koje navodi breeder bar za 15-20 %:"The flowering period is approximately 10 weeks and yields up to 450 grams/m2 are possible under ideal conditions."
Siguran sam da bi se i kvalitetnim LST-om nakon cropinga također ostvario jako dobar rezultat. Ima minimalno tri fenotipa,i u seedfinderu navode dva:
1.: short, compact, slowly blossoming, indica-dominant Phenotype #1
2.: long, stretched, slowly blossoming, sativa-dominant Phenotype #2

Ovaj moj je treći:srednje visok, kompaktan umjereno stretchy,blossoming,hibrid 50in/50sat% Phenotype #3
Primjetio sam da ga je teško prehraniti u fazi cvjetanja,dok u vege fazi ne traži bog zna kakvu prihranu... Poželjan je veliki pot od cca 20-30L i eventualno jedan do dva puta tjedan dana prije prelaska na 12/12 pognojiti je sasvim dovoljno. Nakon 3-4 tjedna cvjetanja postaju jako žedne,i vode nikad dosta.Lolypop OBAVEZAN jer ima vrlo snažne kole koje apsolutno daju sve od sebe. Sitnije grančice od dna i na početku cola samo oduzimaju hranu i zagušuju biljku. Bez ikakvog problema možete skinuti do pola biljke fan listove,suvišne grane i u zadnjem tjednu vegetacije...Ja sam to napravio u trenutku prebacivanja na 12/12 i nisam primjetio ništa loše.Nije bilo usporavanja rasta ili ometanja u cvjetanju...
Evo i par slika nakon trimanja :thankyou:
CBD Skunk Haze



Deset veličanstvenih

Master Kush
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
mogao si bar i koju menku fotkati ;) nego, u seedfinderu kad govore o fenotipu, radi se o cistom fenotipu kod netrenirane biljke
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
PowerSeed je napisao(la):
mogao si bar i koju menku fotkati ;) nego, u seedfinderu kad govore o fenotipu, radi se o cistom fenotipu kod netrenirane biljke
Bio sam preumoran,i zaboravio sam,ali danas ću... Skoro mi se desilo da zajedno pomiješam fem i regular!?!? Srećom na vrijeme sam skužio !!!
Dobro si primjetio ovo za seeedfinder :thumb: nije mi uopće palo na pamet da je za no touch plant :ludaci_lol: Uglavnom,bitno da se zna da može rodit obilno..
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Pravi melem za oći mičurine, da pušiš noć i dan do sljedeće godine, nebi to sve popušio. Al sigurno već u tebi kuha šta ćeš slijedeće ubacit pod lampu. Ili češ i ti ko mnogi drugi čekat jesen???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
FantomSB je napisao(la):
Pravi melem za oći mičurine, da pušiš noć i dan do sljedeće godine, nebi to sve popušio. Al sigurno već u tebi kuha šta ćeš slijedeće ubacit pod lampu. Ili češ i ti ko mnogi drugi čekat jesen???
Prije svega zahvaljujem se od srca svima koji aktivno prate ovaj dnevnik.Nadam se da sam pomogao i olakšao prvenstveno medical growerima,a i svima onima kojima će dobar :spliff: pomoći u životu da se malo opuste i budu bolji i kvalitetniji ljudi.Svim komercijalnim papcima želim da im travurina propadne i da ne uberu ni za joint ;)
Trenutno ne razmišljam o growanju,nego samo održavam mother plants,i to preko neke stvari :sick:
Malo sam se iscrpio,jer sam uz ovo imao hrpu obaveza i jako je teško sve uskladiti i raditi kako treba.
Zadovoljan sam jer je grow rađen u real time-u sa jako dobrim rezultatom.
Dnevnik nisam vodio zbog sebe,svog ega ili sl. već da bude tutorial i da ne treba postavljati nepotrebna pitanja,kad postoje odgovori popraćeni slikama ;)
Nakon ljeta krećem u crossing i to dvije vrste,ali o tom po tom.Treba posložiti još malo kockica,i uložiti neki euro u test paket pa da se zna što sam dobio..
Nabacit ću još koju slikicu suhog i malo smoke reporta,a sad idem sfrkat jedan 5" čisti CBDSH
Jer ja to zaslužujem :dada
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
sjedi :smoke18: i uzivaj...aj da i ja nesto natrabunjam ovdje kad smo vec kod ega ;) jednom kad nas hobi postane legalan i ovaj dnevnik bude prikazivan kako se to nekad radilo u ilegali nebi si oprostio da se nenadje i moj koji post.... pa sta da ti kazem vidim da si poslusao moj savjet i sve to sasjeka bacio da se osusi jer i tako nije to bilo nizasta drugo i sad polako napuni baterije i slijedeci odradi kako treba :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ispali koju u nebo za prvi maj, umjesto vatrometnih raketa.
Pohvala-Stalekar-Vlasta-Moj-naklon.jpg
naklon do poda.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.