Great White Shark & CBD Skunk haze 2x400HPS Scrog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.189
188
Brooklyn NY
super stvar, malo skupa, ali ako zelis provjerit koncentraciju u nečem šta pušiš super stvar.... hvala ti na ovome saznanju :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
5 punih tjedana 12/12 a 4 cvatnje.. Onako na oko bi se reklo da nije loše,popunjavaju se pomalo :) Na slikama se vidi koliko sam im lišća poskidao :prof10: i to mi je pričinilo neopisivo zadovoljstvo,ostavio sam im samo po 2-3 najviša fan lista! Naime,gotovo 100% sam siguran da su mi zahvalne,jer su između ostalog ispunila ona moja očekivanja da će dobiti na vsini 5-6 cm. GWS do kraja ima još puna 4i pol tjedna, a CBDSH dobrih 6 tjedana. Nastojat ću se pridržavati zadanog,jer ih poznajem dosta dobro i mislim da će CBDSH biti još bolji u onim malim,zaista malim nijansama i da će dobiti još mrvicu na jačini ;) Moram još jednom konstatirati da sam fasciniran ovim strainom zbog njegove uravnoteženosti,izuzetno profinjenog high-a i long lastinga. Nekako sam uvjeren da će mother plant biti jedna od dvije najbitnije u mojoj skromnoj kolekciji,i da ćemo se sretno družiti godinama...
Režim zalijevanja i hranjenja je nešto izmjenjen i ide ovako: Nakon što sam ih prije cca tjedan dana obilno nahranio full dozom svega,poslije dva dana išla je obična voda sa nekorigiranim ph,jer sam zaboravio(pa ti dimi i misli :spliff: ) Krenulo je zalijevanje svaki drugi dan (po biljci 1.75L ),jer loču za poluditi!!! Jučer su dobile 20% umanjenu dozu bloom-a,normalnu fosfor+ i normalnu boostera,ph vode 6.5.Sutra im sljeduje 50% blooma,full fosfor,supervit i powerzyme. Booster i supervit će se izmjenivati u svako drugom zaljevanju,a za desetak dana im se povećeva doza fosfora za 30%,a predzadnji tjedan 50% Očekujem probleme sa headovima,tj.morat ću naći način kako da ih pridržavam uspravnim,jer kad se sjetim zadnjeg growa trebali bi se utrostručiti :dada Ne znam kako vam se čini sve skupa,ja sam zadovoljan jer mi je box maksimalno popunjen,i super mi je promatrati kako listovi polako nestaju,a njihovo mjesto preuzima cvijet :)
Hvala što pratite ovu moju aktivnost,i neopisivo mi je zadovoljstvo,budući su medical strainovi u pitanju, ako sam na bilo koji način nekome pomogao ili olakšao growanje! Do slijedećeg updatea
lp
Mitch
cbdsh




gws
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
evo bas sada imam u rizli Cbdsh...odlicna marihuana :thumb: podsjeca me na Ganesh od mandale.
Ide to Micurine kod tebe ko podmazano :icon_wink:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Hvala na podršci :respect:
Nekada davno sam se sprdao na curing,ali u zadnjih par godina sam našao neki svoj sistem koji mi se pokazao odličnim i zaista stoji ona tvrdnja da je marihuana nakon 3 mjeseca tek ono pravo za pušit!!
O tome ću na kraju napisati kako to kod mene ide ;)
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
I ja potpisujem za CbdSH, odlična pljuga, ne prejak a opet umjereno zakrene mozak i tjera na kreativnost.
Nije ni čudo što ti ovako sve ide od ruke Mičurine.
Sjajan dnevnik
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
862
3.722
163
ne mogu a da te majstore ne pohvalim- stvarno te ide-bilje je pre pre prelijepo,Mič baš si ih upicanio-bravo :respect:
....nisam ovo još probao ali vjerujem da mora bit dobro
nemoj štedjeti sa slikama iz svih poza kad su djevojke tako zgođušneeee !!!!!
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Jučer je bilo punih 5 tjedana 12/12,tako da je danas 36 dan,i cca 30 dana cvatnje.Malo sam se prebrojao,ali nije bitno...Važno je da se na oko iz dana u dan debljaju i da im ritam hranjenja odgovara :) Sutra bi trebalo zalijevati kombinacijom sa supervitom itd.,ali odlučio sam se na jedan revitalizirajući korak! Nemam volje uraditi kvalitetan flush jer bi trebalo oko 400L vode (minimum) nego ću svakoj natankati po 20L i malo im dati odmora da mogu u miru baciti novu turu cvijeta. Mjesec je u opadanju,i uskoro bi se mogle malo primiriti na 7-10 dana.Ovaj obilan obrok vode će ih malo rasteretiti soli i nećistoća,tako da čim zemlja bude tražila vodu mogu dobiti full dozu svega :) Nadam se da će ih to malo prevariti i ubrzati iniciranje novog cvijeta. Listove neću skidati do 2 tjedna pred kraj,kada praktički neće ostati niti jedan fan list! Prva slika je primjer zdravog lista,a na zadnjoj je grančica oprašena master kush polenom i sjemenke u razvoju. Slabo se vidi jer su jako mlade,ali uskoro će dobiti pravu boju.

GWS

CBDSH




Jedna mala napomena u vezi crossinga!
Nisam neki ekspert u tome,već sam samo zagrebao po površini. Ovo ljeto planiram malo više učiti o mnogočemu važnom i procijeniti koliko su mi dobri uvjeti za ostvarenje konkretnih rezultata. Imam želje i volje,još mi nedostaje :read: .
Nije mi nikakav problem proizvoditi sjemenke,bilo da se radi o fem. ili reg. ali zato mi je mali problem dobiti ciljanu kombinaciju,pa da se ne bih gubio bez veze,imam štivo za ljetne večeri :) Jednu "novu" sortu već imam i još malo treba raditi na stabilizaciji,a u planu su mi još minimalno dvije.. Po sadašnjim iskustvima, za to će trebati min 2-3 g. Imam neku svoju filozofiju i prilično sam uporan...
lp
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.468
3.198
Bekaa Valley
sve 5 po pitanju napomene, samo ja mislim da su ono gore nabubreli kaliksi, rano je da se vide menke
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Power,samo ti se čini ;)
povećalo je sve pokazalo... to je rgular,druga grančica sa fem ide malo sporije,a i ne želim ih puno pipkati da ih ne oštetim..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.468
3.198
Bekaa Valley
ok ako su dve sedmice u pitanju, jos toliko pa ce ispadati zrele menke, budi spreman :thumb: meni je ceo tekuci indoor pokrenut zbog semena ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Tako sam i pretpostavio.. uglavnom po jednom vrhu nazirem od 10-15 sjemenki! Izabrao sam manje topiće,koje bi da nije crossinga najvjerovatnije skinuo. Imam još jedan Master Kush,kojeg nisam slikao,jer je u kutu.On mi je jako važan jer je ovaj 95% indica,nije onaj Hindu x Skunk#1 nego Hindu x Hindu(različita područja). Sam strain kao takav i nije nešto cijenjen zbog arome i tipa higha,nego zbog količine thc-a i kompaktnih budova,a to mi treba. Mužjak mi je važniji od ženke! Imam još polena u zamrzivaču za dva puta,a sjemenke idu u seed bank na -25c :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ova kombinacija sa polu flushom je odlična stvar! Spustio sam ph na 5.5 i 15L po potu zalio.Pucaju od zdravlja,i izbacuju one bijele guste snopove novog cvijeta!?!?! a tek prošla 24h :)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Čekao sam to pitanje :)
Nizak ph zbog toga jer je ph zemlje blizu 8,i palo mi na pamet da ga nekako pokušam vratiti na približno 6.5 Večeras ću ga ponovo mjeriti pa ću ti znati reći jesam li što postigao? Išao sam nekom seljačkom logikom da na taj način mogu zemlju vratiti u koliko toliko izvornu formu,i malo opranu od tragova nutrijenata. Nisam viđao ta to tako rade,ali rekoh sam sebi,ko ga hebe možda nešto postignem s tim... Bitno je da se smanji količina soli,i da biljka potroši neku svoju zalihu u listovima onako opušteno,a onda ide jedna obilna tura sa svim što treba ;)
Tražio sam po netu nekakav konkretan dnevnik sa CBDSH,ali sve što sam vidio je daleko ispod mog nivoa,tako da moram sam istraživati i pokušati ne pogriješiti !?! Za sada sam jako zadovoljan,iako mi se čini da bi moglo i bolje,ali ima još punio mjesec dana do kraja i vidjet ćemo što će biti...
lp
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.336
8.492
258
To sam i mislio pošto je to jedino logično što mi je palo na pamet. E, sad, da li je stvarno tako ili ne, možda znaju iskusniji. :) Ali čim ti primetiš već poboljšanje, računam da je to-to! :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.