Growing in hps 250w + cfl 128w Cindirella99, AutoHaze, Herijuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
I mene zanima c99, ima dobre medicinske efekte i kazu da je cudo od biljoze.

Ma da iznikne iz zemlje treba 5 do 6 dana. 2-3 da pusti klicu i jos 2-3 da izade iz zemlje. :))
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Napušena Vjeverica;225757 je napisao(la):
I mene zanima c99, ima dobre medicinske efekte i kazu da je cudo od biljoze.

Ma da iznikne iz zemlje treba 5 do 6 dana. 2-3 da pusti klicu i jos 2-3 da izade iz zemlje. :))


da to je jeben strain dobra medicinska svojstva navodno tropic fruit/mango okus kazu da i znoj na celo udari kad se pusi :D treba c 99 6-7 dana da proklije i dosta su sitne sjemenke sadio ih jesam zenke dobio nisam zadnji put od 2 dva su muska bila .....

nego poceli su auto hazovi nicat to je super dovrsio sam box iznutra napravio vrata i presvuko ih reflektirajucom foliom slicno ko za sajbe auta samo sto sluti da se stavi iza radijatora super je malo jos izgleda otrcano izvana i moram na dnu rupu izbusit za kablove al u principu je funkcionalan i trebam ga samo estetski uredit izvana :D
i znam da je ovo indoore grow al moram i okacit koju sliku trenutnog outa jer u box jos nista ljepo nije :D

/ / /
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Box je manje vise dovrsen fale samo reflektori za stedne koje moram izradit i prefarbat ga izvana ,

temp i vlaga u boxu za vrijeme 24/0 rasvjeta MAX. i MIN.
a sad sta se tice sjemena na klijanu od 8 auto hazova niklo je 4 ,a c99 nikle su obje koje su i stavljene na klijane posto je to sve reg sjeme bice muskih pa sam odlucio stavit jos na klijane 2 auto haza , 1 snow dog x amnesia haze i jedan uzbeki chunk x amnezia haze da se nade i da ne uzfali :D , i klon harijuane koji se vraca u vegetaciju da bi kasnije postao bonsai mama :D jedan klon bluebarry kush x danish royal


i dakako par slikica iz outdoora -----] / / / i tak to ..........
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mali Update presadeni su svi u velike tegle zasad 5 auto hazova i 2 cindirelle 99 evo i fotke nekih
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
update box gotov test biljoza iz outa da vidi kak dise na 20 cm od hps i cfl nosaci pomicni i reflektori za stedne


auto hazovi auto hazovi jedan jos niknuo i jedan od dan prije ,malo kasne samo 10-tak dana :D
c99
klon herijuane koji ce sa njima na cvjetane uskoro i sa kojeg sam skinuo 2 nova klona



i to je to do sljedeci put:ludak
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ova herijuana me zanima...samo..ono na shto sam ja naletila sve su proizvod nekih poluopskurnih americhkih seedbankova.. samim time teshko nabavljivi..
ima odlichne kritike..pogotovo kao medicinski strain..

by: Woodhorse Seeds
"....A truly unique hybrid in the cannabis crossbreeding world, Herijuana marijuana is a strain that exemplifies what an Indica-dominant hybrid should be. It takes the best of the available Kentucky phenotypes from the outdoors (aka "Killer New Haven Strains”) and crosses them on a repetitive 3-generation backcrossing schedule. Every backcrossing is determined by phenotype-specific traits for taste, scent and of course, BUZZ! The outcome is a remarkable strain of medicinal cannabis that is perfect for a wide variety of health and emotional issues. Herijuana cannabis is excellent for the treatment and alleviation of depression, insomnia, migraines, headaches, poor appetite, chronic pain and so much more..."
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Brate, gdje samo nabavljaš te egzotične klonove? Retorički, naravno.Takve i sl. stvari piči jedna ekipa sa icmag-a.Ružno od mene što ti zavidim, al' hebiga ;).
Ja putujem 40 km da za 50 eura dobijem prstohvat albanskog smeća. A jedinu ženku u out-u nešto oprašilo, do bola :tuzan.
Srećno!
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
zlavjestica je napisao(la):
ova herijuana me zanima...samo..ono na shto sam ja naletila sve su proizvod nekih poluopskurnih americhkih seedbankova.. samim time teshko nabavljivi..
ima odlichne kritike..pogotovo kao medicinski strain..

ja sam dobio muskog i zenskog klona od herijuane od frenda a on je taj strain trazio oko 2 godine po stranim forumima ono sto sam ja citao o strainu je jako dobro pogotovo kao medicinski strain i za obozavatelje jakih indika jer tesko da kaj se tice thc-a nesto ide puno jace a jako mi se svida njezin stil rasta raste kao i sative pretezito strkljavo tvrde duge grane a cvate kao indika mali tvrdi vrhovi velicine kokosjeh jaja ili ping pong loptice...
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
i tako mali update biljke su znaci cca stare izmedu 1i 20 dana zadnja sjemenka auto haza je nikla nakon 21 dan znaci 10 od 10 u 21 dan ...
cindirele vegetiraju jer je u boxu 18/6 a automatici su poceli pokazivat spolove tj pokazala su se 2 muska evo i jedan od ta dva koji ce prezivjet vani dok ne baci polen
drugi je priklan nadam se da cu si uspjet napravit sjeme auto haza pa sam onda bezbrizan neko vrijeme ...:ludak


klonovi herijuane se dobro drze i klonovi uzeti sa biljka u out-u su jos bolje bluebarry kush x danish royal je pustio korjen nakon 4 dana na 24/O a bio je u dubokom cvatu ima i vrh


toliko od mene do sljedeceg updeta sa slikama :D
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
evo ovako danas eliminirana jos 2 muska auto haza znaci sad ih je 5 i jedna sjemenka koja je proklijana stavljena u zemlju ali nije jos izasla

i 2 c99 koje jos nisu pokazale spol i ljepotica herijuana koja se razgranala i koja je ponosna mama 2 klona

pa evo i par slika:

Najstariji hazovi zenke najvjerovatnije

malo mladi hazovi jos nema znaka spola

cindirelle 99


Herijuana mrcina

i tako jos su uvjek svi na 18/6 na 12 /12 idu kroz koji dan ceka se da c 99 porastu jer su to ipak normalne biljke koje trebaju vege koliko toliko .....

toliko od mene do tipkanja..
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
danas stavio na 12/12 i izbacio jos muzijaka van ostala 3 auto haza koja trebaju pokazat spol i 2 c99 ***** ti lutriju i reg sjeme :( valjda ce od preostala 3 bit koja zenka da bar napravim nesto sjemena al sta je tu je bitno da outdore buja


tipkamo se za kojih 5-6 dana odo na more preko vikenda pa cemo vidit sta ce bit.....
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
kao ne pisi post za postom :D


nego 9 dan je 12/12 biljke napreduju sjajno 1 auto haze je sigurno zensko jedan jedno 90% sam siguran isto zenska a jedan jos unknown


cindirelle 99 jos nisu pokazale spol

herijuana je napredovala jako vec je sva puna cicaka nabacio sam lagani lst jer je podivljala :D


i ovo je 7/9 (7 biljka od 9 iz outdoora stavljena u boks kao trst biljka za lampu lst-ana i pocela se vracat u veg a sad opet cvate)

klonebox--- i jedna grupna za kraj toliko od mene do tipkanja :kauch
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
hvala nixa evo ide i update 26 dan na 12/12
herijuana
najstariji auto haze 2 mladaautohazea
cindirella99
divljakusa iz outora

to je to 3 zenska haza 1 c99 ijednaherijuana + ova iz outa sto sevratila u veg i sad opet cvate
izbacen van 1muski jos bio je to c99 muzijak


i evo slikica klon/vege boxa toliko od mene do tipkanja
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
bravo burki, čestitam na uspješnom harvestu. dobro si to odradio =) ovu C99 obavezno kloniraj da ostane u familiji =)
peace i rep+ :respect:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.