Growing in hps 250w + cfl 128w Cindirella99, AutoHaze, Herijuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
34 dan na 12/12 4 dana nakon gnojenja sa NPK 0-15-20 uz dodatak zute organik plantelle koliko ja mogu vidit biljkama pase vrhovi su se poduplali kristali isto...nego evo par slika prosudite sami: auto haze herijuana C99 duvljakusa vulgaris zajednicka


toliko od mene pisite komentiratjte gledajte.... weedetix out:ludak
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
wind14.gif


samo vozi dalje ide to tebi ;-)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
47 dan na 12/12 dobile PK booster 15-20 + organik plantella zuta prije 3dana
divljakuša iz out-a Cindirella 99
Herijuana Auto Hazovi 2 kom (1 je na oprasivanju sa strane muske c99 nije na slikama) Zajednicka novo pridosli klon herijuane u boxu

toliko od mene curke se maste herijuana bit rebala bit gotova za nekih 7 dana ona ide prva dole.. WEEDetix out
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
uzo sam onu organsku zutu od algi da ju samo dodajem u ovo gnojivo sa NPK 0-15-20 radi dusika .
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Danas ujutro nataste testiro/degustiro vrhic Herijuane osusen na sobnoj temperaturi nakon 4 dana imogu rec sljedece za biljku kojoj treba jos tjedan dana do kraja(48 dan cvjetanja 56 kraj) udara svarno dobro ovako frisko i bez cjuringa me udarila ono pravo indika stil odsjekle su mi se noge nakon prve serije poceo sam se popikavat i ravnoteza me jebala tako dacebit ubojica na kraju a mislim da jedobar strain za bolove jer je jako jak a i preporucljiv je za nesanicu i bolove mislimda kad bude gotova bice totalni body stone i kauchlock evo i kristala :D
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
danas sam skinuo herijuanu 51 danje cvala ali ona je i onako klon koji je vec cvao bila je mala tek nekih 7cm-10 cm visoka kad sam je dobio imala je gore jedan vrhic koji sam skinuo i popusio tad je bila pred kraj cvjetanja i vec mi se svidjela a bilo je mozda 0.3 g u tom hrhicu ostatakbiljke sam stavio u novu zemlju i u vege/box i ona se pocela vracati u vegetaciju nakon par dana.jedno 7 dana nakon uzo sam 2 klona od nje i osavio ju jos jedno 10 dana u vegetaciji pod hps-om cjeli taj period ona je pustala dlacice i mirisala kao i u cvjetanju.Kadje stavljenana12/12 nakon 2 dana imalaje čićke po sebi brzo je prepoznala fotoperiod za cvjetanje a to je vjerovatno zato sto je prije cvala pa je hormon za cvjetanje vec bio prisutan u biljci,njije gnojena puno samo malo zute plantele od algi tu i tamo jer joj gnojivo nije pasalo posto je osjetljiva i klon pred par dana gledo sam kristalei jedno 60-70% je bilo jantarno (i pusio sam je i vide se kristali u par postova iznad) pa sam ju danas POSJEKO :ludak:dada:ludak
toliko od mene do tipkanja WEED out...
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
NEMA VISE UPDATE-A NEMA HARVESTA NEMA NICEGA.Neko mi je upaou podrum dok me nije bilo ****** ****** ?******** , i ukratkoostaosambez biljaka kompletnosaposudama bez svih klonova (oko 15kom) nove runde automatica i 4 stedne vrjednost cca 350 kn.... dubre je doslo bas po to jer nije diro ni motorku ni busilice ubodne pile samo ovo i gnojivo .eto neznam sta bi reko jos samu šoku:sad2::sad2::sad2:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
bro, pa ko je mogao da zna za to, na tebi je da razmislis, mala je sansa da se neko slucajno zadesio, pa kada je vec tu ajd da pokupi sve, ako si pricao okolo... jbg.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
Weed ovo je fucking usamljenicki hobi i tako ga treba shvatiti....ispricat cu ti jednu pricu ukratko ....lik je imao u stanu dva boksa ..jedan vege,drugi svjetanje ..znaci 2x400w i vec pred kraj cvjetanja dogodi mu se provala u stan ...odnesu mu biljke i svu opremu osim par komada koje su bile relativno mlade...da bi slucaj bio jos gori .susjed koji stanuje do njega je vidio razvaljena vrata i pozove policiju...katastrofa .postari ga docekaju u stanu,optuze ga za uzgoj i bla,bla.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
poanta jeda nisam pazio out je bio isto u blizini tamo je nestalo par biljakoa ove godine neke male neke velike u svakom sluca ju neko ko zna sta radi ma zao mi je vremena i para i harvesta a jbg ja nikak na zelenu granu nije bitno dici cu secjuriti popraviti prozor zanemarit stetu gledat naprijed ako ga ja ulovim ikad jadna mu majka...




naj vise mi je zao genetike i klonova bez kojih sam osto
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
au....
weedy.....
kakav bedak......
jbt ko meni da se desilo,majke mi-skroz me jeza prosla.....
a 'ebi ga buraz'....bice bolje...podrzavam powera,nije to neko naisao slucajno,ne tebi je da skontas kome si rekao ili ko te je provalio....

a jes' bedak totalni..bas sam se nadao detaljnom smoke reportu....
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
ma čuda se dešavaju...meni davnih dana nestala buksa i bila u šumi zakopana..samo jedan lik i cura njegova znali(tadashnji najfrend) i dan danas bi tvrdio da on nema pojma di je nestalo ;)
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
958
1.459
163
Ebajga .Kolko vidim lopov izgleda planira da nastavi grow ,nadam se da ces makar saznati ko je ...mamu mu ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Nixa86 je napisao(la):
steta steta i steta na ovoj slici se vidi da NISI SAM bio u prostoriji gdje je slikano ,zapamti da u ovom hobiju nemash povjerljivih osoba niti prijatelja !:(


e jbg. weed, ako ti nisi samo pricao negi i dovodio na lice mesta nekog onda samo jos da si mu kljuceve dao... mada verujem da nisi dovodio gomilu naroda, samim tim ti je i izbor pocinioca suzen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.