Growing in hps 250w + cfl 128w Cindirella99, AutoHaze, Herijuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
to je ukrao neko ko zna za to, posto ostalo nije dirao, a fora je sto sad
moras da pripazis da te taj isti ne odruka da growas, svakakvih maloumnika ima,
nadam se da ces tog skota naci i da ces istom polomicu sve prste pa nek posle rola nosem.
sto bi rekli ameri shit happens al ebiga glavu gore!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
dobro si prosao bez obzira na sve...sad ces barem zapamtiti lekciju ....glavu gore bit ce opet i genetika i biljaka....skontat ces brzo ko je krivac ako je od odabrane ekipe ako ne prije onda kad pocne pusiti taj dim ...jbg frend.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
mislim da moras menjati i mesto za growanje, to ti je sad provaljeno, a ko god da je, moz da kaze nekome pa sledeci put taj neko da svrati u obilazak da vidi jel ima sunki
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ma joj neznam ni sam kaj da mislim u svakom slucaju chill malo a za dalje cemo vidit kako i sta znam danije kraj svjeta neki bi rekli moglo je i gore , a i imama i vecih problema trenutno u zivotu pa me ovo i ne potresa toliko ,ali ipak potresa ...


i da ide mi na ***** to sto sam misli konacno da cu zavrsit dnevnik i opet :shit2: ja nikak na zelenu granu ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
nadam se da ti je ostalo nesto od ovog "danas sam skinuo herijuanu" pa sad koliko potraje, sretno ubuduce, fakat nije kraj sveta ali je za razmisliti sta i kako dalje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Sve više u zadnje vrijeme cujem da su ukrali biljke...ekipa šta da vam kažem sajt je kompromitiran treba da se riješi to...potpisujem kolegu powera..to nije nitko napravio napamet....ti znaš ko je znao frende...hebi ga riješi to
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
PowerSeed je napisao(la):
nadam se da ti je ostalo nesto od ovog "danas sam skinuo herijuanu" pa sad koliko potraje, sretno ubuduce, fakat nije kraj sveta ali je za razmisliti sta i kako dalje
upravu si power treba razmislit i bice bolje
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
pa koliko je ljudi znalo za tvoj prostor za grow? ako ih ima koji su znali sigurno ih nije bilo vise od 4-5...
imao sam slicnu situaciju samo sto mi je bio skinut outdoor shtek pa je krivac mogao biti bilo ko, ali ipak sumnjao sam na one koji su znali za lokaciju. i ispostavilo se da sam u pravu, cuj krivac moze biti lako onaj ko ce neki period da izbegava vidjanje sa tobom sa nekim glupim izgovorima, a moze da bude onaj koji ti prica "ima da saznamo ko je to 300% dza bu ma nacicem ga" tj onaj ko te teshi.
ja od kad sam pao za grow mi zna samo zena i tako je najbolje, ako planiras da kupujes novu opremu savet ti je moj da onima koji su znali za ovo cuju od tebe "ma necu vise da se cimam oko toga, ma popizdeo sam i tako te price" dok ti na novoj lokaciji growas cak i bolje nego pre i jedini si koji zna za to. ja tako radim pa kad dodje berba pocnem zvati ljude na kafu i uvek kad me pitaju odakle ti ovo, ja izdvojim 20ak grama u neku kesicu i kazem kupio od dilera iz drugog grada, uletela jeftina akcija i tako to ;)
a cuj, neka ti bude sumnjivo i ako te neki ortak pozove nekoliko puta da izbaci neku travu a uvek donosi smotan dzoint, ja sam tako provalio "frenda" svaki dan me je zvao u fazonu aj da pusimo i uvek donosio smotan dzokavac nikad hed, na moju srecu imao sam 3-4 shteka pa sam znao kako biljka izgleda i jednom sam "slucajno" polomio dzoint i trazio da premotam u novu rizlu i tad sam ga provalio da je on ukrao biljku. ako vas zanima sta je sa tim likom, pola grada ga mrzi zbog toga, izgubio je sve prijatelje i uvek kad ga vide u gradu ponizavaju i maltretiraju ga. mozda vam deluje surovo, ali sta drugo raditi coveku kome ste rekli da kad god mu treba trava za dzabe samo pozove ili dodje na kafu a on tako noz u ledja...
ja sam se raspisao ali sve sa najboljim namerama.
srecno, budi uporan dobro ti to radis, kad budes imao kintu nova oprema i najbolja varijanta je box u sobi ako si u mogucnosti :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
zajebana stvar... cuo sam i vidio out da kradu... ali ovako u indoor da uleti i pokrade, ovo je cudo... jos sigurno nije doso neki muhamed iz bangladesa te opljackat... ocito je to ucinio netko ko te zna i ko zna sta radis... meni za grow znaju 3 osobe pa mi nije bas svejedno jesam trebo rec i stiso sam se malo i iako mi se nista nije desilo vec sam isplanirao da za sljedeci zna samo 1... a to je taj najfrend kojeg svi imamo i vjerujemo mu... ali stvarno covjece, evo najiskrenije ti kazem.... ja sam razmisljao kako mi ovaj jedan (malo ludji) frend uljece u stan i uzima hedove... mislim , proslo mi je kroz glavu... jer znam sta su ljudi spremni sve uciniti zbog jedne pljuge, i sta rade, a kamoli zbog 50-100g... zato znam sta sam sjebo sto vec 3 osobe znaju... dvojici sam reko, treci slucajno saznao ali jebiga tako je kako je... sve u svemu uzimao sam s nekim "frendom" po pola gram i na kraju sam dobio 0.2, 0.3 , tako da mi on govori da je odma to (kod dilera) reko mu kao da prepolovi gram da po pola uzimamo i da meni kasnije nije jasno i da si mislim u glavi... " pa jeb*te ides me muljavit tu za pljugu da imas vise, i jos mi govori da je svako 0.6 dobio i neke forice koda sam od jucer... i nekim ljudima je jednostavno vaznija ta pljuga vise nego zadrzat frenda... a mene mogo je sjebat i milion puta... meni je dovoljno ovaj put da sam skuzio i da nemam vise posla s njim... mislim stvarno zbog pljuge... doslo mi je slabo sta sve ljudi rade kad im se pusi, kad si stvore tu ovisnost u glavi, a kad su ocajni, ne zelim ni znat sta onda rade... prepostavljam nesto kao ovo sto se tebi desilo... evo ja sam se malo raspisao ali sve s dobrom namjerom :) sigurno si nesto naucio iz ovog sta ti se desilo i takav stav neka imas... pozitivan, kako je tako je i idemo dalje... imat ces vece i jace hedove a ta osoba ce ti nestati iz zivota i zaboli te ;) sretno weed.... tu smo, uz tebe smo :)

peace out !
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
tako je, mogao je uz tebe da pusi gandzu i uziva u prijateljstvu, ovako je sve prodao za neku kesicu od 50 do 100gr
samo ti saznaj ko je krivac, da znas ko ti glumi ortaka zarad malo travice :)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
aaaaaaaaaa, wot?? daj bre, dokle vise kradu biljoze? nikome ne pricajte da growate! :tuzan
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ovako danas sam saniro stetu necu pricat cega nema jer je tuzno nego ovako ostao mi je jedan klon Cindirelle 99 fala bogu 5 frisko niklih Auto Haza x Auto Bluebarry i 3 starfire bubba kusha x ak 47 neznam sta cu sa tim sad nesto cu izkombinirat zao mi ih je bacit stavio sam ih u boks ispod hps jer mi je to isto ostalo sve stedne su pobrane (80w,45w,3x 32 w) tak da nema ni vegetacijskog boxsa trenutno....
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ne blade po tom znam da nije niko od mojih i ko me zna jer je sveu zurbi napravljeno hps je malo teze bilo skinut jer je pricvrscena na par nacina ...
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
imas HPS taman kolko da ne presushish sa gandzom ;)
samo nadam se da ne radis to na istom mestu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.