Gubitak svijesti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.05.2013
32
5
0
Aha, nisam te skonto, onda nije slucaj u ovome... Gledaj, ima jedan fazon za upast u nesvjest, cucnes, dises na usta naglo, tako jedno 60 puta i kada ustanes stavis palac na usta i puses i past ces u nesvjest 2 sekunde poslije, to sam davno radio :).. nego kakve to veze ima s ovim? pa slusaj, jednostavno mozak mora dobiti kisika onoliko koliko mu je potrebno, ako mu na bilo koji nacin poremetis taj "pravac" tijelo (mozak) ce reagovati obrambeno tj. past ces u nesvjest jer jednostavno je takav naš organizam, cim tijelo primi veliki sok, dogodi se nesvjestica, a sada, ti si bio u sjedecem polozaju i primio si 3 anestezije ... :)
 
17.10.2012
14
6
3
Pa to je to, to me zanimalo, da se nekom nije šta slično desilo ali čisto kako da kažem "samo od sebe". Ali ta anestezija a moguće da je bila i neka prskuša pa me ujebalo skroz, popio sam i klip jedan ali to ne računam. :) Nadam se da će sledeći put biti dobro kao što mi je uvijek bilo, a svima bi poručio da se aktivno bave sportom, droga je smrt. Čisto uživanje u vutrici po nekad HEMIJA NIKAD, to je moj savijet. Laku noć uz film How High :)
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Kao i svi verovatno se ne secas trenutka kad si pao u nesvest , pa samim tim ja mislim da si cak mozda zaboravio da dises . Jer sto kaze Loader sve je u kiseoniku . Jer je prostorija bila mala , zatvorena :? pravis velike pauze , onda kad ispalis mozda ako drug pali non stop stavi bas ono da mozak kaze watafak i presece kiseonik .

"Čisto uživanje u vutrici po nekad HEMIJA NIKAD" taj rad

I sta je klip ? :smoke18:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Nakon jedne operacije na nogi,pod lokalnom anestezijom...sjedeći u invalidskim kolicima čekajući sestru da dođe po mene,...blejio sam u dupe od jedne medicinske sestre dok su oni ispijali kavicu i zajebavali se nakon što su me operirali...netko iz te grupice reče... Eno ga ode !!!!!
Ja samu tome trenutku gubio svijest i upadao sa tih istih kolica :)

A alkohol....mani se alkohola,to ti tek ne treba u životu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye and roower

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
hahaha jbg. pušim joju i čito sam al nisam ga skužio rekoh ošo lik do doktora,hahahahha i reko mu šta je bilo....jbg.sorry na off-u
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Loader je napisao(la):
Aha, nisam te skonto, onda nije slucaj u ovome... Gledaj, ima jedan fazon za upast u nesvjest, cucnes, dises na usta naglo, tako jedno 60 puta i kada ustanes stavis palac na usta i puses i past ces u nesvjest 2 sekunde poslije, to sam davno radio :).. nego kakve to veze ima s ovim? pa slusaj, jednostavno mozak mora dobiti kisika onoliko koliko mu je potrebno, ako mu na bilo koji nacin poremetis taj "pravac" tijelo (mozak) ce reagovati obrambeno tj. past ces u nesvjest jer jednostavno je takav naš organizam, cim tijelo primi veliki sok, dogodi se nesvjestica, a sada, ti si bio u sjedecem polozaju i primio si 3 anestezije ... :)
djelomicno si u pravu,,ne pada se samo u nesvjest kod nedostatka kisika,,
kad te neko opaali toljagom po glavi ,,ode ti u vjecna lovista,privremeno ,,
a nedostatkom kisika koje traje duze od samo par minuta ,zadobivas teske i trajne posljedice,,npr. gubitak motoricnih funkcija,mos zavrsit u kolicima.
A najgore ,ne samo privremeno ,nego zauvijek se preselit u vijecna lovista....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r