High od svežeg lišća?

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
29.07.2018
3
1
3
43
Da li je moguće da su se ova dvojica stvarno uradili od ovog napitka (sveže kanabis lišće, limun i kokos)?
Video je malo dugačak izvinjavam se zbog toga, oko 32:00 vidno počinju efekti da ga hvataju, kasnije isti recept isprobava 'iskusni stoner' ali ne mogu da prokužim da li zaista neko može da se uradi od ovog da kažem sokića.

:eek:

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Alf
11.01.2016
21
11
3
29
Mislim da ne postoje teoretske sanse za to.. Jedino ako prskana biljka ko zna cime, pa ju je takvu potopio.. Hahaha.. :rofl::bocni::

OP
OP
silvester
29.07.2018
3
1
3
43
Voditelj nije stoner (a i vidi se), stoner se pojavljuje kasnije da testira taj napitak. Možda su se utripovali, možda tu ima nekog thc-a ...ili je to prskano što kaže kolega hehe

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
472
2.428
143
Naravno, pa to ti je monsantovo sjeme. Skroz je drugacije od drugih. Njemu je cvjetanje u vegetaciji a vegetacija u cvjetanju. Kristali se pojavljuju cim biljka dosegne drugi kat, potpuno obratno nego kod normalnog sjemena. I isto tako sazrijevanje trihoma, ne idu prozirni-mlijecni- amber nego obratno, amber u mlijecne mlijecni u prozirne. Kod normalne biljke oni sazriju jos malo dok ih kjuras, ovdje je obratno ne moras ni kjurat, cim listovi izadju na drugom katu ti odma u blender, to ti je cisti amber, radi ko ne spasen. Znam ja vjeruj mi, ne lazem majke mi

Alf

GroWerKa
26.01.2019
52
478
53
Da li je moguće da su se ova dvojica stvarno uradili od ovog napitka (sveže kanabis lišće, limun i kokos)?
Video je malo dugačak izvinjavam se zbog toga, oko 32:00 vidno počinju efekti da ga hvataju, kasnije isti recept isprobava 'iskusni stoner' ali ne mogu da prokužim da li zaista neko može da se uradi od ovog da kažem sokića.

:eek:
Evo ja cu upravo da probam pa vam posem kasnije

OP
OP
silvester
29.07.2018
3
1
3
43
Verujem da ima ovde materjala za experiment, s obzirom da je oktobar hehe.
Probaću ja fali mi samo kokos i pomoranža :p