Hrvatska - Srbija 22. mart 2013.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.07.2012
15
0
0
49
Grupa G [uredi]


EkipaPoeniUtkPobNerIzgGZGPGR
Bosna i Hercegovina7220012210
Grčka72200413
Slovačka72110312
Litvanija4201113-2
Latvija0200226-4
Lihtenštajn02002110-9
Bosna i Hercegovina DatumDatumDatumDatumDatum
Grčka DatumDatumDatumDatumDatum
Latvija DatumDatumDatumDatumDatum
Lihtenštajn DatumDatumDatumDatumDatum
Litvanija DatumDatumDatumDatumDatum
Slovačka DatumDatumDatumDatumDatum



Sada u martu Bosna docekuje Grcku,i ako dobije a dobice,preostaje samo rutinska zavrsnica!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
IsusaTiBogai AlAha..kako ste dobru skupinu izvukli...
jedini problem je sa grchkom...njihova igra je ...ako postoji tkz.totalni nogomet..onda je njihova igra-grchka -totalni anti nogomet..neki bunker+ unishtavanje tempa i ritma igre..masa faulova na granici..sve u svemu uzhash za gledat...
ali.ako njih rijeshite..imate totalno otvoren put na prvenstvo..

alimalo mi nije jasna ova tablica..ako ste igrali dvije utakmice..i imate dvije pobjede..kako onda imate neparan broj bodova?? + slovaci imaju isti broj bodova a imaju jednu pobjedu manje ??
i kako litva ima 4 boda a imaju dva poraza od dvije odigrane utakmice?
 
24.07.2012
15
0
0
49
Trenutno mislim da je Hrvatska u blagoj prednosit u odnosu na Srbiju,i moze prednost donijeti domaci teren i to sto nema organizovanog dolaska navijaca Srbije,ali to je derbi tako da sve gore nabrojano moze vrlo lako u vodu da padne.
Tako da nisam pametan po tom pitanju,ali blagu prednost dajem Hrvatskoj.


peace!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
PowerSeed je napisao(la):
mala, igras li ti nogometa s deckima ;)
ma jok...kad sam bila mala igrala sam tenis...a tereni blizu nogometnog trening terena...i tako zaglavila sa dechkom nogometashem.onnije potrajao previshe..ali ostala ljubav za igru nogometanja..

mislim da svatko daje laganu prednost hrvatskoj...ali...kao shto je vishe puta istaknuto...ova utakmica ima naboj derbija . sve je moguche..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
ma..zalosno je to shto znam da npr. i ako "moja reprezentacija" pobijedi..svejedno se nece uzhivati u tome jer...sigurno ce se naci budala koje che nas natjerati da se sramimo sami sebe ..
+ normalno da imam grch u zheludcu.shto da radim...nikada mi nije drago vidjeti podivljale mase nasilnika punih mrzhnje i polomljene ljude..primitivizam i mrzhnju...a jednostavno znam da che toga biti..
evo nas u Beču na trgu,duvamo hašiš i gledamo hr protiv austrijanaca...sve prošlo u najboljem redu,jedino bila mala tuča oko poluvremena...

šteta što to tako ne može i u ovom susretu,jer je narod lud i izmanipuliran :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Srbija – Hrvatska = dva remija


Do sad odigrane dve utakmice. Ovo nam je treći okršaj. Na početku sam
tipovao na rezultat Hrvatska - Srbija 1: 2, medjutim nešto mi se " javlja
" da ćemo vam tri puta napuniti mrežu tako da sad tipujem na 1: 3 ...


Jasno mi je da Hrvatska trenutno ima bolji i uigraniji tim ali eto, "
javilo " mi se ...


:dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nenash

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
jaaaaaaooj ko će dati tolike golove,hahahahahahaha,bilo bi lepo ali mi nemamo jak napad za tako nešto,defanziva nam je jača strana i ako ne bude svađe između igrača trebala bi da dobro svoj posao,Jedino možemo dobiti 1:0 i to da damo gol par minuta pred kraj meča. Krivo mi je što Danko Lazovic,Lazar Markovic..(igrači iz naconalnog prvenstva) nemaju veću minutažu o reprezentaciji.I za ovu utakmicu taktika je božićna jelka (4:3:2:1)-poznata žabarka taktika,Mihajlović je zanat učio u Italiji,znači Srbija nastupa u formaciji 4:3:2:1 i očekuje se mali broj golova na utakmici.
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Jao kad vidm ovog Milana tarota ne znam da li da placem od smeha ili tuge... :eek:hno:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ako vidoviti Milan tako veli onda ćete da dobijete sigurno :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dva sportska saveza su se dogovorila da ce se igrati samo pred "domacim" navijacima bas zbog toga da ne bude sranja i prekida. i zasto prizeljkujes prekid?

Znam ja da cemo vam utrpati mrezu do čepa, ali sve je to sport pa se sportski treba i ponjeti :icon_lol:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
Eventualno Srbiji moze pomoci da Manđo i Srna zarondaju vece prije pa da mramorni utrce na teren iako je Manđo i u tim situacijama vrlo nepredvidiv.Srna je Srna ..ko rukom.Kiki je za njega sezonski radnik.Ajde ja sam zato da pobjedi bolji....gol razlika za Rvacku;)
 

Shanti

Aktivan Član
06.02.2011
74
23
8
Beograd
Zato što su nam narodi stoka najveća, Hrvatima ni Slovenija nije bila daleko kad su pravili ršum na vaterpolu...

Lično ne mrzim nikoga, al mi smo narodi koji će uvek biti u sranju. Naravno ima nas koji smo kul i mi ćemo se uvek dobro družiti :)
TripToPeru je napisao(la):
Dva sportska saveza su se dogovorila da ce se igrati samo pred "domacim" navijacima bas zbog toga da ne bude sranja i prekida. i zasto prizeljkujes prekid?
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
bespotrebno se u medijima i u javnosti dižu tenzije oko ove utakmice,ionako neće biti gostujućih navijača,pa neće biti prilike za fajt,osim ako se recimo međusobno ne pokoljemo,kao što zna bit na repki,al mislim da ovaj puta neće biti međusobnih sranja jer igramo sa ˝smrtnim neprijateljem˝,pa će svi biti koncentrirani na j***nje majki protivnicima.
a kao što će u Zg biti povika Ubi srbina,tako će u Bg biti povika Ubi hrvata da šiptar nema brata,i to se ne može spriječiti,to je takav mentalitet.to je isto kao kad ja odem na derbi pa u zanosu navijanja počnem vikat gazi purgera,a znam da sa druge strane stoje dečki od kojih sam s nekima jako dobar.al nema tu zle krvi,to je dio navijaštva,gdje se navijači natječu ko će bolju uvredu smislit. ;) jbg bilo bi dosadno da se uhvatimo za rukice i pjevamo kad se male ruke slože...al to ljudi koji ne idu na utakmice i navijači su samo kad je europsko ili svjetsko prvenstvo ne kuže,nit će ikad kužiti...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
ganja_farmer je napisao(la):
jbg bilo bi dosadno da se uhvatimo za rukice i pjevamo kad se male ruke slože...al to ljudi koji ne idu na utakmice i navijači su samo kad je europsko ili svjetsko prvenstvo ne kuže,nit će ikad kužiti...

jbg evo, misljenja sam da je mnogo interesantnije da sjednemo jedni do drugih, zamotamo 6 kg granja, napravimo "dimnu zavjesu" pokidamo se od smijeha, izgrlimo se rukicama umjesto da se dijelimo bodljikavim zicama i nacionalistickim ideologijama.

Doskora sam bio "Grobar" i uzivao sa sinom na utakmici protiv Arsenala. Ponese covjeka euforija od mase koja skladno proizvodi buku, skace i navija pola sata nakon poraza, kao da smo osvojili sve sto se osvojiti moze a ne izgubili 1-3.
Takvo je bilo navijanje da su arsenalovi navijaci ostali zajedno sa nama poslije zvizdaljke dokle god smo pjevali, a po prestanku su nas pocastili aplauzom.
To mi je bio najljepsi primjer nase sposobnosti da ostanemo ljudi. Sve dok se nismo vratili dobrom starom obicaju "da komsiji crkne krava" a tu nema razlike izmedju slavenskih naroda.
Sada su ti isti grobari najveci sljam, kako za Partizan tako i za sav sport u Srbiji.

Ja uzivam u ribolovu i drugim sportovima kojima se bavim a u istim su se, pored mene, pronasle mnoge osobe razlicitih nacionalnosti, a svako nase okupljanje, vezano za takmicenja, zavrsava sa raznjem, rostiljom, kotlicem i razmjenom iskustava i uspomena, umjesto psovanjem i razmjenom udaraca.

Ako nekoga darujete srecom potrudice se da vam bar malo srece vrati. Ako nekoga pocastite dobrim direktom ili kroseom onda bi trebalo ocekivati da ce vam kad tad vratiti duplom mjerom. Osveta je opasna rabota.

Moja prognoza, odnosno zelja, je da pobjednik zaista zasluzi pobjedu svojim sposobnostima na terenu, a ne zahvaljujuci tribinama i strahu koji izazivaju u kvalitetnim, ali neiskusnim mladim protivnickim igracima.
Nazalost, mnogi ne idu navijati. Rade se poslovi a konkurancija velika i ne postuje pravila!
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.083
15.811
358
Jedva čekam tekmu!

A što se tiče rezultata, tu stvarno može biti svašta, ali baš svašta.. Poprilično je nezahvalno za prognozirati..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.