Informacije o bolestima za koje je poznato da kanabis ima utjecaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Napravi svoj grow, odradi unutra dva hibrida, ovog gore i dobrog kusha. Onda lepo skupa zapalita. Na početku mu daj 2-4 pušenja 1/3 i polako vecaj na cjeli dzojnt.
Da se ne uplaši. Polepsaces mu život na stare dane. Onda možeš i ulje da praviš.
Za cirkulaciju se ne sekiraj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Hvala Cili :), a ulje od istih sorti ili nesto drugo? Vidim na seedfinderu da ima raznih kusheva, thc, cbd...sorry, od iskustva imam samo 3 dima


* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kush,
http://en.seedfinder.eu/strain-info/Vanilla_Kush/Barneys_Farm/
http://en.seedfinder.eu/strain-info/Violator_Kush/Barneys_Farm/

Ako ideš sa 400w lampom, možeš imati za pušenje i za malo ulja.
Tu možeš uzgojiti 4 biljki, otac prvo neka privikne na pušenje i onda koji put uvece uzme malo ulja. Treba, da mu se svidza onda možeš krenut sa growom samo za ulje.
Zato na početku krenite polako, jer prvih par pusenja, se lako dogodi da vutra neće imati rad. To je normalno.

Ja gledam tako, zbog bolesti je u depresiji i lagano vegetira na neki način. Ti si to primijetio i pravilno zaključio, da mu vutra može pomoć. Jer ako nema volje za životom svi znamo sta slijedi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan
31.12.2015
2
0
1
46
Pozdrav svima na forumu, znam za "vas" od kako postojite ali sam oduvek čitao svremena na vreme ali sam sada rešio da se javim, da vas pozdravim i da pitam nešto.

Protivnik sam pušenja od malena, dakle duvanskim dim cigara organski ne podnosim iako sam kao i svi u srednjoj i ja pušio (cigare obične a ne marihuanu). Možda bi čak i nastavio da pušim jedno vreme kada sam krenuo na fakultet ali me u tom periodu snašle hronične migrene i to baš kada zapalim cigaru krene da me glava boli i to jaki bolovi da mi je jedini lek bio da legnem u mir i tišinu nagutam se analgina i legnem da spavam. Taj problem vučem zadnjih 10 godina konstantno, dakle migrena mi se javlja redovno barem jednom nedeljno mene glava UBIJA. Nema pravila bio raspoložen, gladan, sit, nervozan, srećan ona spuca pa spuca. Išao sam kod svih mogućih doktora, na sva moguća snimanja i na magnet čak ma svuda i ništa svi su prepisivali neke lekove te za srce te za pritisak (koji nemam usput), imigrane neke kretenske lekove od kojih ne mogu ni da pričam koliko su jaki... sve to NULA, ja i dalje imam problem sa migrenom.

Da li ima ovde među vama neko ko je stavio pod kontrolu svoju glavu što se tiče migrene? Ako jeste kako da prevaziđem problem da ne podnosim pušenje?

Hvala veliko

P.S. Imam 33 godine.
 
31.12.2015
2
0
1
46
Ok, to mi je jasno, nije problem čak da ni pušim ni ulje da pravim samo da mi se javi neko sa svojim iskustvom oko migrene, ipak bih ćeleo iz prve ruke da čujem :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Draga Tabita,
nema potrebe, D vitamin u slučaju MSa je daleko superiorniji od ulja (barem u mom slučaju).....
 
22.02.2015
5
7
3
Hvala ti!
Ovakav odgovor me jako obradovao. :) :)
Na putu sam pripreme terapije s vitaminom D3, a u razmatranju je i ulje pa je ovakva informacija jako korisna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar
02.03.2015
108
83
28
44
Ne znam dal sam promašio temu, ali ako netko ima saznanja koji bi strainovi bili pogodni za MIŠIĆNU DISTROFIJU??

Uz sve nepogodnosti koje izaziva distrofija sama po sebi, najveći problemi su sa kičmom (bolovi, ukočenost do te mjere da ponekad nije moguće ustajanje iz kreveta) i zglobovima. Hvala!
 
02.03.2015
108
83
28
44
Doktore sam prekrižio davnih dana, njima je vrh napisati recept za Ketonal, Normabel i ostale otrove... A koristi skoro pa nikakve, osim uništavanja želuca, jetre i bubrega, tak da ono...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

evome

Banned
Banovan
19.11.2015
45
7
8
nemoj potcjenjivati doktore što bismo bez njih
kad nam dođe teško njima se prvima obratimo
zato ti kažem traži više mišljenja jedino tako si možeš
pomoći
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Trebalo je staviti naslov: Za bolesti, tegobe i poremečaje (ne samo bolesti).

-u svakom slučaju ja iz osobnog iskustva mogu reć da pomaže za ADHD i višak testesterona kod muškaraca glede psihe i hiperaktivnosti. Ili kombinaciju sviju.
Kod drugih kroz veliko iskustvo sa kanabisom, opazio sam pozitivan učinak na puno drugih tegoba, bolesti i poremečaja. Puno, puno drugih.

Edit: Pročitam ostatak teme kasnije, pohvale za Datu : )
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888