Iskustva o vutri u Irskoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.07.2014
14
5
3
Uskoro bi trebao otici raditi u Irsku,pa me zanima ak netko sa foruma ima kakvog iskustva ili pozna koga da radi tamo kakva je situacija sa grasom
 
03.10.2014
7
26
13
54
evo majstore ovako.bio sam u irskoj radio prije 7g. neka dva mj.
najbolja iskustva koja sam dozivio u nekoj stranoj zemljia kao stranac(radna i socijalna) su upravo od tud.zivio sam sa ekipom iz domaje i nekim rusima ,latvijcima,litvancima i inima u selu newcastle 20ak km od dublina.u glavnom decki iz hr su tamo bili par godina i udomacili se kod gazde kuce pravo i sadili si vutru u kuci ,imali su nekih 7-8 biljki kad sam ja bio tamo ,a to im je bila praksa i ranijih godina.nikad nikakvih problema nisu imali,iako osjetila bar 100 metara uokolo .sve se moze nabaviti bez problema.jedino nije pametno ubacivati se na trziste kao prodavac jer pocesto su takvi zavrsavali u poljima jecma u okolo. sretno
 
07.07.2014
14
5
3
Hvala ekipo ak nist drugo bar ste me ohrabrili da odem tam radit jer daleko je to nemoze se svako malo doma ali ak se da s vremena na vrijeme nest ubost prezivjet cu.(makar s dilerima nevolim imati previse posla zato sam i postal botanicar)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
mozda nebi bilo loše da se tema malo u naslovu korigira, htio sam pitati ima li od naših jataka ovdje netko da uskoro planira za IRELAND...
šta ja znam, sad da za to otvaram temu a na ovoj temi tek nekoliko postova, zato velim, no meni ni iz džepa ni u džepp...
uglavnom, planiram paljadu sa ovih prostora, bar na neko vrijeme ako me ne okuje zapad kao većinu naših...
imam gore i ekipe, i nekih kontakata, rodbine, no kako je situacija u dublinu, pa i u ostatku irske, zahebana sa stanovima reko da priupitam dali ima putnika poput mene, lakše je stan naći kad je ekipa, jeftinije, lakše vjerovatno nekima i psihički da imaju nekog balkanca pored sebe...
meni nije bitno jel naš il tuđi, čisto matematički je lakše upast u nastambu...
a i da nezaboravimo, ođe svi imamo isti hobi, pa eto ti još zajedničkih nazivnika.....
:)
 
14.02.2018
2
3
3
40
mi u u irskoj 10 godina...najskuplja trava u evropi..mjere su ti u uncama..znaci jedna unca/28 grama...ti je 350 do 400 eura...ne kupuj od travelera..jer ces popusiti pare a i dobiti batina....sadis na rizik..kad padnes..ides na criminal court of justice...tu ce te zakaciti odvjetnik za par milja eura ili ti ga solicitor..
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
znaci sadnja je automatski kazneno djelo....
najvise me smeta sto idem od kuce di mi je godnama zeleno free i moje a sad cu morat na crnjaka nabavljat...
jos me smeta jer idem radi standarda i love jel a odma mi najmiliji hobi postaje koda krećem trenirat neki bijeli sport...
nisam frendove preko neta ispitivo no znam da je sema ok za nabavu, samo mi nije jasno da je tolika cijena..