karcinom grla

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.08.2012
6
0
0
58
muž mi je operiran prije 2 mjeseca..ulje smo napravili,unazad mjesec dana uzima 1 ml dnevno..njemu je sad dobro,na jučerašnjoj kontroli liječnik je rekao da je sve ok,s fibroskopom ne vidi ništa na mjestu operacije..koliko dugo se mora uzimati ulje da se vide rezultati i kako provjeriti da nisu prisutne metastaze koje se ne mogu uočiti ni s ct,mr i slično
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
To za metastaze nemam pojma...sto se tice vremenskog konzumiranja ovisi od covjeka do covjeka..postepeno može povecavati dozu i uzimati dok god mu ne pocne smetati...Rick Simpson kaže da je izljecio rak kože za 4 dana...
 
23.08.2012
6
0
0
58
mi smo proučili rick simpsona kao bibliju..al nemamo od koga saznati iskustva baš u vezi karcinoma grla..i rick mi je napisao da uzima 1 ml i ako može podnijeti i više..nas samo zanima do kada se to mora uzimati i kako provijeriti rezultate dal djeluje..po sadašnjem iskustvu on je super al svi znamo kako je taj karcinom invazivan i zloćudan ze je izliječenje nemoguće po medicinskom gledištu..njemu su dali života do nove godine
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Ima jedan slučaj znatnog smanjenja karcinoma na glasnicama kroz par mjeseci primjene, bez ostalih medicinskih metoda - samo ulje. Ali mislim da je možda bolje napasti sa dva oružja, medicinskim i uljem.

Sretno!
 
05.03.2012
19
12
0
32
a jel isao na zracenja? ili to iskljucujete u nadi da ce ulje resiti problem,ako ga ima?
mom caletu su operisali rak,posle toga je isao na zracenja..i sad mi deluje ok..samo sto nismo znali da ima rak,nismo intervenisali,i to je otislo na grkljan i glasne zice,pa je sve to odstranjeno..jbg
 
23.08.2012
6
0
0
58
hvala kaj ste se ukljućili,muž mi je bio na operaciji ,iza toga smo poćeli sa uljem i sada odbija kemo i zračenje,jednostavno vjeruje u ulje,sada je već prošlo 2 mj od operacije i on je ok,dobro se osjeća,op su mu lijevu glasnicu i dio grla nije totalka,ima kanilu ali ako neće pristati na zračenje kanila ide van,eto toliko mi se nadamo

hvala idem odmah sada pogledati:bananica

hvala:ludak