Klijanje - stabljike velike listovi mali

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.11.2012
6
0
0
34
Ovako gledao sam malo po forumu slike dok su biljke tek proklijale i svima su stabljike dosta male a listovi poprilicno veliki,ali kod mene je to obrunuto stabljika je dosta velika a listovi poprilicno mali, pa me sad zanima dali netko zna u cemu je problem, i dali mi moze pomoci radi se o biljci early skunk .
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ja odmah velim da ti nešt nevalja sa svijetlom, ili je predaleko od biljke ili je preslabo. De nabaci par riječi o kakvom se boxu i rasvjeti radi.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Naslov ne može biti klijanje jer je več proklijalo. Također ovo je druga ista tema u par sati a obe su bespotrebne jer teme za ova pitanja več postoje.
Vodite računa novi članovi i čitajte forum prije otvaranja teme jer kad moderartori ispravljaju idu neki dodaci koji članovi ne vole(infrakcije).

PS. ovo je tako dosadno više pisati
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
kada budesh stavljao slike.ajde se sjeti i napishi u kojim uvjetima biljka zhivi..ili barem shto od rasvjete koristish..obzirom da je velika vjerojatnost ako je problem u nedostatku svjetlosti..
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
I ja imam istih problema sa biljkicom mojom, zapravo posadio sam je u malu casu i ona je nikla i ima ogromnu stabljiku a male cvetove, moracu da vam stavim slike danas kad odem do mesta da uslikam i da ih obidjem... :)
I imam jednu sjemenku za koju licno mislim da je skunk, pa ako bi neko mogao preciznije da mi kaze jel to izgleda na nesto rasno ili je obicna vuja?
Slike cu postaviti danas ili sutra..
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.930
188
39
Negdje na Balkanu
Ti prvo treba da nauciš šta su cvijetovi šta je lišće i nacin na koji se utvrđije spol....znaci to se može procitat na forumu...prema sjemenci se nezna ništa.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
Pogresno sam se izrazio Jack, lista 2 su izasla a stabljika je ogromna, trazio sam po forumu i dosao do zakljucka da je to zapravo zbog toga sto nema dovoljno svetlosti i sad cu da resim i tu stvar.
I da, u pravu si, ima dosta stvari koje ne znam, zato sam dosao ovde da naucim nesto od ljudi koji rade vec godinama s tim, svaki komentar i kritika su dobro dosli, a ja cu u buducee paziti kako se izrazavam da ne bude zabune kao sad. :)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
evo je slika, al sam nasao resenje i sad je vec velika curica :)
IMG_3803.jpg