ko je samo na vutri???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.11.2008
3
0
0
34
ja sam probo svega po malo .. davno nekoc... i to vise sto sam probo bilo je jednom ili 2 puta.. zadnji put prije 2 god i ne pada mi na pamet opet uzet tako nesto ..

na ganđi sam samo ... ali polako me gljive zanimaju :D pozz

p.s. ni cigare cak ne pusim :D
 
30.09.2007
32
0
0
35
znam dosta ljudi koji samo puše i niš drugo od toga...ali znam još puno više koji su probali puno više od toga....ja sam jedan od njih...makar niš pretjerano normalno...
 
01.02.2008
46
0
0
44
Kod mene u kuci se samo pusi..Dali netko od vas malo starijih labradora ikad pomislio ili osjetio da bi mozda trebao stati sa pljugom?(ili je zelja svaki put jaca:))
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
ja sam par puta pomislio.. ali samo pomislio da stanem s cigaretama.. ali nemogu odolit crvenom marlboru nakon đoje. :D
stat cu s cigaretama kad mi bude kasno.. jer ovisinik sma i probao sam prestat, izdrzo sma dva tri dana ali zivcan sam bio i svasta tako da.. bolje se osjecam kad se trujem. :)
 
30.09.2007
32
0
0
35
Sam da kažem ja više niš ne konzumiram i eo bez beda sam prestao..a čibao sam svaki dan..i sad evo već skoro mjesec dana ništa..tak da može se prestati kad god oće..puno teže mi je sa cigarama...prestao sam jer sam počeo raditi i neželim glup biti na poslu...sad ću samo na nekim posebnim prilikama pušiti...jednom mjesečno sam si odredio...još bolje mi je to kad zapalim brijem da će me puknuti ko onoh dana kada sam tek počeo...
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
mnogo žderem jebeno ožujsko pivo isključivo (nije mi mrsko bilo koje drugo al...)
i to je problem veliki ali smanjujem polako...lolčinaaa...!!!!:violent018::violent018:
a vutricu; pušim brate pušim maltene ko cigare kad ima i u tome nevidim
nikakav problem (manje pijem) šo se tice funkcioniranja u društvu i svakodnevnim obvezama
dapaće bez pljugice pre posla ujutro sam si gluplji nego na tripu tako da......:spliff::leafblunt::joint::joint2:.....UŽIVAJTE U ŽIUOTU I KAD JE SVE CRNO ZAPALITE VUTRICU...!!!!! pozdrav i živeli mi sto godina!!
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
Ne PIJEM alkohol jer mi stvara neku mucninu zgadio mi se dosta a prije sam boca i boca pio al jbg...VUTRA JE ZAKON !!!! .. a sto se tice jacih stvari pomisljao jesam mozda bi i uzeo ali od toga jos nista vutrica i dramma sam koliko god treba biti al se upusim do kraja delirium mmmm..a cigare jbg kutija crnog waltera trebo bi prestat (jednog dana)..
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
I ja sam samo na marihuani. Alkohol volim isto, najčešće u malim količinama sa primesama vutre, to je odlična kombinacija, posebno ako je neki liker u pitanju.
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
samo cu rec da ne podnosim alkohol.
a u planu je nanovo skidanje sa duvana, vise ga stvarno ne mogu priustiti.
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Ko ne podnosi alkohol nije pronašao piće za sebe. Toliko izbora, reći da ne podnosiš alkohol je gotovo glupo reći.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nije glupo reći
Ja recimo iako s vremena na vrijeme se napijem nikad neću popit recimo čašu, čašicu bilo kojega alkoholnog pića jer mi je sve što sadrži alkohol barem neugodno ali najčešće odvratno

Pijem isključivo zbog efekta i nemam nikakav užitak u samom ispijanju alkohola bilo koje vrste, idealno bi mi bilo kad bi mogao pit u tabletama jer bi najlakše bilo.

Probo sam stvarno svakake cuge i još nisam naišo na to piće koje bi mogo popiti ovako iz užitka kao sok od naranče koji upravo pijem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.