ko to kaze ko to laze da nema plantaze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ovako ekipa.
Predpostavio sam da SKT nije stavio prvo mjesto ipak sam editirao da nebi bilo nismo znali.

Sativa priprazi na rijećnik ide ti simbolicnih 10 negativa....
Mijo savjetovao si što nisi smio savjetovat pa isto i tebi ide 10 negativa...(znaci nemože uzet stvari u svoje ruke)
Rakija predpostavljam da se zekaš ubuduce bez potražnje...zasad bez kartona


Ekipa vi niste novi članovi,razmislite malo prije postanja,muku mućimo s spamerima,nemojte da i na starije članovome moramo paziti.

SKT frende,preporucio bih ti da se više ne pojavljuješ tamo...iz masu razloga..od policije do vlasnika.( nije iskljuceno da je komerc.grow,ne želiš se kaćiti s tim likovima ).znam da ja lika zeteknem na svom sajtu...napravio bi gnjojivo od njega.
 

OpremaPovoljno

Aktivan Član
13.02.2013
55
4
8
35
hahahahahah beretama u sumu po pecurke i lekovito bilje hahhaha
ti si izgleda neki zajeban momak da ti nije pravo ime cak noris?? :D
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
hvala ti kapetane. sad malo i meni poce da radi mozak. ja sam otisao u tesku paranoju da bih svoj uzgoj zabo na najskrovitine moguce mesro i zamisli da ne dao bog padnem dok zalivam par tudjih biljkica. ma idi, ne idem vise uopste na tu stranu, kamo li blizu.
a imam pretostavku cije bi mogle biti, par likova pa je neko od njih 100%
ok momci, a sto se tice toga da me nadju, e pa ovako, pristajem da se nadjemo negde u sumi ja sam oni skupa. cekam ih go do pojasa i goloruk a oni mogu i sa motkama ako hoce. e sativa, toliki sam ja bolesnik bio.
necu ici vise tamo iskljucivo iz bojazni od murije. jbg glupa fora da se padne
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Upravo to,jako glupo bi bilo zaglavit i to zbog tuđih biljka...aj im objasni da nisu tvoje...nema šanse...ako ih je posadio lik kojeg policija već zna...tim su veće šanse da ga poprate malo...na kraju sklepaju tebe...nema potrebe za tim.
Ti još uvijek stigneš zveknut koji automatik na svoj sajt pa si pojaćat berbu,al tuđih sajtova se ostavi,toplo ti savijetujem.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Jack-Sparrow je napisao(la):
..
Mijo savjetovao si što nisi smio savjetovat pa isto i tebi ide 10 negativa...(znaci nemože uzet stvari u svoje ruke)



Ekipa vi niste novi članovi,razmislite malo prije postanja,muku mućimo s spamerima,nemojte da i na starije članovome moramo paziti.

Ja se izvinjavam Jack, zaneo sam se malo previse, apsolutno podrzavam tvoje i tudja misljenja, nego mi je bilo zao da sad neki klinci to poseduju i da upropaste takvu lepotu sa slike, ipak ja volim tu biljkicu i zao mi je kad vidim da propadaju ili tako nesto, posto je SKT rekao da su u losem stanju.. A inace da ja na mom sajtu nekog nadjem, bilo bi kriticno.
A SKT nemoj tako prema zenskom polu, i jos pretis utokama preko interneta, nije fazon, svi smo mi kriminalci al tastatura kriminal, mani me tih prica i budi pristojniji, ovo nije mesto za pretnje nego za edukaciju i da podelimo iskustva razna sa ljudima, ja sam srecan dok sam na sajtu ovome i citam i gledam tudje postove, savetujem i drugima da to rade, lepse cete se osecati, a te berete prodaj i kupi opremu za unutrasnje uzgajanje, nije ovo divlji zapad, aj pozdrav ljudi i izvinjavam se jos jednom. :) :smoke18:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.