Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
kad imam ne brine me to kad cu zapalit jer znam da mogu kad hocu al vikendom obavezno, radnim danima vec slabije al cetvrtak je vecinom taj dan medu radnim danima. :)))
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
znam prije na pocetcima... ubijali bi se, u dva sata bi sredili pet komada nas dvoje.. to bi bilo ono nakon trece bi bili mrtvi nemozemo se maknut ali bi jos pusili jer imamo.. sad je ono zapalimo jednu dobru, drzi nas po dva sata pa drugu nakon dva sata trecu itd.. sto je po mene mnogo efikasnije nego zapalit 5 u dva sata.. to je razbacivanje vec.. :S
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
ja sam vec dva tjedna cist imao prometnu s motorom slomio nogu i ne smijem izlazit iz kuce pa mi je i teze malo nabavit pa se ne zamaram s time uopce.. ugl mogu izdrzat ali nekad mi stvarno dode zelja da zapalim..
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ja pusim vec skoro 10 godina, prve 3 godine sam pusio po 4-5 grama dnevno i sve polako smanjivao jer vishe nije bilo zanimljivo... sad samo jednog malog keca prije spavanja ili kad je neki dernek/izlet onda mogu i 2-3 dnevno ,a nekad znam pauzirat po 5-10-15 dana ,uglavnom sto manje pusim vishe uzivam u njoj :D
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Meni se vala zna, 2 sigurno, treći ono ponekad, ali obavezno pred veče....
mislim pred spavanje se mora zapaliti... ihhh to je meni sad kao ritual neki, i ujutro (možda ne valja što se napušim odmah čim ustanem.... ali nekako se opustim onda za čitav dan),....
Inače rolam u rolnu a evo ovdje neke usporede sa tast i običnim cigarama :)

Namjeravam sad malo smanjiti, jer nije više ONO... a čim ja osjetim da me vuva više ne "drma" kao prije, napravim pauzu od 7 dana (vjerujte meni je i toliko dovoljno bilo) i nakon 7 dana se razgulio baš za ne povjerovaati...
 

Prilozi

  • IMGP6122.jpg
    IMGP6122.jpg
    79,3 KB · Pregleda: 27
  • IMGP6120.jpg
    IMGP6120.jpg
    89,8 KB · Pregleda: 22

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Bezze_Sa je napisao(la):
Meni se vala zna, 2 sigurno, treći ono ponekad, ali obavezno pred veče....
mislim pred spavanje se mora zapaliti... ihhh to je meni sad kao ritual neki, i ujutro (možda ne valja što se napušim odmah čim ustanem.... ali nekako se opustim onda za čitav dan),....
Inače rolam u rolnu a evo ovdje neke usporede sa tast i običnim cigarama :)

Namjeravam sad malo smanjiti, jer nije više ONO... a čim ja osjetim da me vuva više ne "drma" kao prije, napravim pauzu od 7 dana (vjerujte meni je i toliko dovoljno bilo) i nakon 7 dana se razgulio baš za ne povjerovaati...

Ta tolerancija zavisi od covjeka do covjeka, al recimo kod mene je situacija kad pushim 1 keca dnevno isto me puca ko i kad ne pusim recimo 7 dana, sve iznad tog keca tolerancija pocne rast :S
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
a ovisi i šta se puši:) domaja slabija pa duže diže, na euforije i smijalice pere...a već jaki hibridi ako se ne mijenjaju, često, meni barem, dovode do takve tolerancije da nakon par jakih prepušavanja dobrom robom, sljedeći dan treba sve više i više...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Moram u "Smoking" rolne... negdje sam isto imao sliku, baš se ono vidi, ako hoćeš baš, uslikaću ponovo ja :) hehheh
a evo nekih slika isto, možda se ovdje vidi....

Evo slike, ćini mi se zadnja da je :rasta1:

 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Evo upravo sad tek motam prvi (a evo 12:00) popio kaficu, ali nisam imao, morao do "havera" otići, kod mene sinoć sve nestaloooooo :)...

Evo srolah upravo, ne pamtim da mi se desilo da tek prvi u ova doba rolam... al' šta'š :thankyou: hehheheh, malo moram (makar 10-tak dana) "odmoriti", ili baš ono smanjiti i pravo male kečeve rolati, ali baš baš male.... Ovaj je veeeliki, bio a samo malo cigare stavio :) samo malo kod kartona (tu uvijek stavim malo duhana čistog, i onda znam kad je "kraaj" :icon_lol: al' onda kad zapalim nakon tih nekoliko dana, ovako jedan, ima da me razguli...

Evo ovakve inače motam već ihh dugo, samo sad sam previše vuve stavio, čistak, samo vrh cigare stavio (inače stavim 1/3 ili 1/2 kako kad...)
Ovaj me razobad'o, evo treći put editiram post :) LOLčina a ahah
Evo imam :callyou: :) ionako sam počeo "srat" previše :) (što mi je mana kad se doobrp napušim)
 

Prilozi

  • Fotografija-0007.jpg
    Fotografija-0007.jpg
    80,2 KB · Pregleda: 22
  • Fotografija-0008.jpg
    Fotografija-0008.jpg
    81,9 KB · Pregleda: 11
  • Fotografija-0009.jpg
    Fotografija-0009.jpg
    92,8 KB · Pregleda: 14