Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.10.2008
18
0
0
44
purnjam 10 dinago.
ali uopce se ne opterecujem time, ali sto se manje pusi veci je feeling..[kako da ne)].
jednom sam napravio pauzu 1god.) a secam se jednog perioda po tri komada/dan jedan onako posle budjenja, jedan/dva pre/posle rucka pa jedan pre spavanja, milina.. i to buxne dobre.
sad gotivim singlice, zatvorske iglice, tu se mora bit pazljiv kod rolanja, a poenta je stavit sto manje, ali tako da sto duze gori, pa se lagano izvlaci ..:eyebrows:
[jbg. tvorza - popusis malo i vise nema, pa ti vidi:icon_frown:]

Jes' jes' zatvorski ... :) jejhehe, ja sam 3 isto dinago opalio nicaze, znam o čemu pričaš, al' valjda se ne:callyou: iz nekog P.D. Sad kad sam na slobodi (nema te pare koja može je zamjeniti majke mi.... :icon_lol) ne moram lagane rolati :), a i što se tiče pauze, dovoljno je 7 dana, i poslije 7 i dinago isto je malte ne, iako na testu i do 20 dana thc zna pokazati (skrining test na urin, što je i uobičajeno kod nas)... Zato ja kad smotam, bukvalno pušim od 25 - 30 minuta... Žena se sjebaje svaki put, zbog prozora što mora toliko dugo biti otvoren i sve me požuruje ... :"Haj' jesil' više brate dragi, hladno...." :icon_lol:
 

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
cetvrtkom uvijek solo zakurim 1 dobru pljugu pa slušam reggae connection:D
nedjeljom sa prijateljem jednim, to je tradicija postala:D
ostale dane kako-kad, ovisi
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
doors_of_perception je napisao(la):
a ovisi i šta se puši:) domaja slabija pa duže diže, na euforije i smijalice pere...a već jaki hibridi ako se ne mijenjaju, često, meni barem, dovode do takve tolerancije da nakon par jakih prepušavanja dobrom robom, sljedeći dan treba sve više i više...


Ma dobro vishe sam mislio na 1 keca dnevno neke normalne robe ko sto je kod mene slucaj, al opet neznam dal je ovo sto ja pusim u zadnje vrijeme domaja, nekako nisam navikao na ovako masne hedove da ih jedva mrvish :S, inace nisam imo priliku da pusim te poznate hibride pa nisam siguran jel ovo neki hibrid il domacica koju je neko profesionalno uzgojio il paq neka hebena indica, imash tamo pod dnevnicima i moj dnevnik sa sjemenom od te pomenute vuve pa cemo vidjet sta ce izrast od tog :D, zasad mi lici na neku indicu jer raste gusto i grmasto ..uglavnom uzgajana je indo 99 %, jer nemoguce da citavu godinu ima skoro ista svjeza vu od iste sheme to sam po tome zakljucio najvishe a i po kvalitetu :)
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
indo ima specifičan miris i ako si ikad pomirisao indo znat češ razliku definitivno.
ak nisi iz zg nevjerujem da pušiš indo. moguće da i je ali većinom to što se prodaje je outdoor.
zašt nebi moglo bit uvijek svježe vutre , pa ak je pravilno štekana i sva ta mast na jednom mjestu se nesuši baš tako brzo, čak se to još sve više zamasti kad je zajedno :)
a i kvalitet varira
evo ja sam neki dan pušio odlične outdoore koji su mi bolji od većine inda koje sam pušio u holandiji. vjeruj nema te lampe koja će zamjenit sunce
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
svaki dan od 3-5 g solo vrhunske robe ... tko mi ne vjeruje nezna me dobro :D :rasta1:
nije da se hvalim al eto da se malo aktiviram i u drugim sekcijama foruma .
u zadnje tri godine postam samo po unutrašnjem uzgajanju i opremi :D
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Batkovac[Mala Kolumbija];81769 je napisao(la):
Poz sa Karaburme,Beograd druze....
Duvam svaki dan,otprilike peticu a cesto i vise....
Uzimamo hibrid za 200(imamo dobrog drugara):rasta1:
KZS burazeri
AHHAHAHAHA POZ BURAZERU KZS morao sam da obrisem to zbog privatnosti:b_cowboy:.