Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
nekontam vas rekreativce...kako se mozete ogranicit na povremeno uzivanje marihuane...ja imam potrebu taj osijecaj osijetiti svaki dan...jednostavno ga zelim...i ako si mogu priustit priustim si ga...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: patrik15

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Brijem da ja nisam rekreativac :) Malo previse postajem ovisan o navikama, no nadam se da nebu jos dugo tako, no uglavnom konzumiram cca 2 grama(jointa) dnevno, vise manje, otprilike kilogram godisnje moje drage smijuljice :)
 

LLC

13.04.2007
25
0
0
36
složila bi se s rastafarijem.jebote niste ovisnici ja eto pušim kak imam al eto nisam zapalila već nekih 2 tjedna jer sam prije pušila svaki vikend.......a to i nije najpozitivnije djelovalo na mene zapalim ono kad se hoću opusttit il bar kas se zaželim malo toga..a i dosadilo mi je gledati mog ukomiranog dečka.....jer je finta da se ja mogu skulirat u javnosti a on u zadnje vrijeme i ne baš.....al najveći mi je gušt zapalit sa sestrom i sestričnom i onda si izbrijavat.......i kontat stvari......jedva čekam ljeto heh:costumed-smiley-027 :sun2: :icon_lol:
 
08.10.2006
43
1
8
36
Ne znam dal sam odgovarao pre al evo sad cu. Kad sam u svom rodnom kraju pushim sa ekipom svaki dan i to preko dana ode jedan ket i uveche josh jedan. A ovde u Bg dok sam pushim svremena na vreme, kad mi dune da zavrshim, ja uhvatim 12 icu i odem zavrshim ket, koji mi traje 5 dana. Eto toliko pushim.
 
12.05.2007
6
1
0
49
Svaki dan 4-5 komada,al kad soliram nisu veliki.I tako već oko 9 godina.Ustvari sam počeo 92., al nisam pušio tako često.Pušim i na poslu jer radim na otvorenom.Dok sam bio sa starcima i pred njima sam pušio. U početku su se bunili al sam im rekao da me puste tako jedno vrijeme,kao test,ako napravim sranje neka zovu murju.Onda su skužili da ustvari funkcioniram normalno,u odnosu na ono kad su me znali vidit pijanog.Zasad ne osjećam nikakve posljedice,radim,oženjen sam,država me već dugo za ništa ne gnjavi,izgubio sam puno agresivnosti i drago mi je zbog toga,da ne nabrajam dalje.......
U blago omamljenom stanju lakše ignoriram kretene oko sebe,a osjećaje ljudi koje volim doživljavam intenzivnije.....
Kad bude djece neće se više moć tako,a do tada,piše u prvoj rečenici.
 
05.02.2007
19
5
0
35
Ja sam tzv. rekreativac, pušim kad hoću, a to je nekad i više puta sedmično, dok ponekad napravim pauzu i od par mjeseci. Ono, opušteno, zavisi od prilike i količine koja je dostupna...:sun2:
 
13.05.2007
13
0
0
43
Eh nekad je bilo svaki dan po nekoliko puta.Ono kao legnes naduvan ustanes naduvan, ali se u poslednje vreme smanjilo maksimalno. Mator sam ja za to, a i nisam vise u kondiciji kao nekad. Sve u svemu pusi se nije da nije
a88b40697e.gif
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
mislim da svima ovisi koliko se ima :)))))


ja evo u vec mjesec dana samo jednom nisam zapalio zato jer mi se fakat nije dalo ici van taj dan...inace bi i taj dan pusio...meni je najzesce kad slucajno sretnem nekog poznanika i cijeli dan mi se promjeni i nakraju dana ispadnem tako napusen a sve kaj sam imo na umu je otic do kioska kupit sok ili tak nekaj^^....nema mi do tog osjecaja....
 
14.05.2007
4
0
0
36
ja pusim 3-4 kako mi na otoku kazemo-hermana-dnevno,triba coviku za odmorit zivce..a i dices lipse nego sa ekipom zapalit i pizdit gluposti :popworm:
 
14.12.2006
33
2
0
nema nista bolje nego kad krepan dodjes s posla otusiras se ,jedes ,izvalis se pred komp ,posegnes za carobnom kesicom sfintas si nest i zapalis aaaaiiii ,volim pusit ,naravno kad se ima uopce nebiram trenutke niti pazim kada da a kada ne SAMO DAJ ..... i sad bi pusio da imam nesto al eto prazna cccc
 
15.05.2007
8
0
0
39
pa u zadnje vrijeme svaki dan...... par komada al prazni se kesa tako da ću morati malo smanjiti....samo prije spavanja...to je samo privremeno........
 
12.05.2007
6
1
0
49
Svaki dan je radostan!Neka konstanta je 10ak godina,prije toga samo povremeno.A koliko još tako?Prestaću kad vidim da u ovakvoj zajednici ne funkcioniram kako treba.Još se niko ne žali na mene iako pušim već 15 godina.Murja me ne gnjavi jer sam miran,starci kažu da je bolje to nego da sam pijan,a najveći mi je gušt zapalit sa ženom pred spavanje.
Ne vidim razloga zašto ne bi i dalje tako...
Mislim da bi djeca mogla promjenit nešto, a do tada :carrot: