Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.07.2006
0
1
0
nekad u sedmici jednom, nekad dva put. nekad i triput.
zavisi od drustva, mene u datom trenutku i tako te stvari..

nekad se zna desiti da sam sa dobrom ekipom i zaredamo npr 3 dana svaki dan siljimo. pa onda ne siljimo mjesec...

nekad u mjesecu 5 6 puta, nekad jednom... nekad 15 puta..

sve zavisi
 
11.10.2006
5
0
1
Kako u kojem periodu života; pušim 10 i više godina,bilo je perioda (poslije srednje škole npr.) kad sam pušio svakodnevno 5-6 frula,onda doðe da se mora raditi ("ozbiljne brije") pa gotovo i nisam uopèe pušio.Kad si malo stariji poèinje kužiti da je vutra ilegalna, a i likovi koji prodaju ne prodaju samo vutru negu i svu moguèu kemiju i opijate (bar u mom selu)pa im je murija stalno za vratom.No ostala je ekipa nas starijih "ozbiljnijih" koji se nismo odrekli vutre pa se uvije nešto ubode, a puši se uglavnom vikendom i praznicima :D haha, jebiga preko tjedna treba raditi, a nije mi baš gušt napljugan raditi.Vutra je za slobodno vrijeme za guštanje a ne da se njome rješavaju problemi
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Ma ja isto mislim da ju je najbolje koristiti u slobodno vrijeme i to pogotovo u dobrom društvu....i što je najvažnije dopustiti sam sebi da se "otpušiš" a ne npr. na veèer se napušiti ko dupe i onda se probudiš u jutro i uz kavu još jednu pljugu, pa popodne još dvije i na veèer opet ko dupe...i tako iz dana u dan. Od toga se samo zatupi i ne postiže se više onaj high feeling kojeg svi volimo...
 
17.07.2006
6
0
0
U zadnjih par mjeseci, otprilike tjedno 4-5 puta, imam namjeru ne pretjerivat tak da cim manje to bolje, al zato svaki put kad zapalim mi je odlicno!
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
nisam pusio dva dana a imam osjeæaj ko da nisam 100g. oko godinu dana aktivnije pusim i mislim da bi mogao na prste nabrojat dana koje nisam duvo...to me jako zabrinjava zato sto mi se vu trazi svaki fuckin dan...al uglavnom sve obveze mogu obavit naduvan...uglavnom mi bude zanimljivije i lakse...
 
01.12.2006
1
0
0
Ja ne duvam vec 7 meseci.Pre toga sam duvala godinama,nekada redje nekada cesce kako kad.
Sve cesce sam nailazila na prskanu vutru i to je prosto bilo nemoguce podnositi vremenom,uglavnom mi je dan posle bilo bas lose i onda sam odlucila da ne duvam vise.
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
Ne valja duvat èesto . Pogotovo svakakvu vutru . Ali pauza je zakon nema ništa ljepše nego zasvirat jednu manju frulicu (sasvim je dovoljna 0.20 gr) nakon 15-20 dana pauze . Pušit svaki dan nema smisla . :wink:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
cannebosanac je napisao(la):
Ne valja duvat èesto . Pogotovo svakakvu vutru . Ali pauza je zakon nema ništa ljepše nego zasvirat jednu manju frulicu (sasvim je dovoljna 0.20 gr) nakon 15-20 dana pauze . Pušit svaki dan nema smisla . :wink:

U potpunosti se slažem s tobom! :)
 

vec

01.12.2006
49
0
0
tako i ja - duvam kad se ima. prosli tjedan sam od ponedjeljka do petka duvo ko šlapa. od petka nisam zapalio jer sam jucer imao saslusanje na sudu, al rodjendan mi je u nedjelju, tako da cu morat nabavit neku ganju da proslavim :D