Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Teško zato što za fizički dio ovisnosti o cigarama je kriv nikotin a njega nema u marihuani
Psihička ovisnost je stvar navike barem kod cigara atko da je to moguće ali tako je moguća i ovisnost o kviki gricu(iskusio) i svemu
Tako da bi odgovor bio ne
 
25.12.2008
3
0
1
51
Gevgelija,Makedonija
shto ima veze ko koliko i kako ceshce popushi! Ako je dobra vutra,pushish manje jointe ili jedan veci pa vozi ceo dan,a ako ne valja ...ode cela kesa..
Mislim,ako kupujesh onda se pocasti s vremena na vrame,ali ako imash svoju..navali brate,to se treba potroshiti kako bi zasadio novu
 

Deg

11.12.2008
13
1
0
42
zullu je napisao(la):
shto ima veze ko koliko i kako ceshce popushi! Ako je dobra vutra,pushish manje jointe ili jedan veci pa vozi ceo dan,a ako ne valja ...ode cela kesa..

Hteo sam da napisem odgovor ali covek objasnio sve kako treba.


Inace forum/site je bas ono sto odlican,bas ono sto fali na ovim prostorima.....
 
22.10.2007
0
1
0
37
hm pusim svaki dan vec par godina i rjetko kada nema zadnji put nisam pusio prije godinu dana i to samo jedan dan..... i sad sam uteleban ko telac...no da ne duzim ja sam veliiki uzivatelj a nadam se i buduci grower!!!
 
21.12.2007
3
0
0
31
ja pušim kad se ima, a to je sada retko... jbg, živim na selu, i ovde je jako teško završiti, mada idem u srednju u jedan gradić i odatle ekipa i ja nabavljamo, a u poslednje vreme je džeja sve skuplja i sve je manje ima. pa onda mi završimo jednom nedeljno ket-dva i svarimo za jedno veče, porazbijamo se i to je to...

a planiramo da na proleće zasadimo (outdoor), našli smo siguran štek, treba se još malo početi sa pripremama... imamo povoljne uslove (u sremu živim, plodna zemlja, jbg...:icon_biggrin:), al ovo nam je prvi put, i nemamo baš nikakva iskustva sa tim, al valjda će uspeti... ipak, ovaj forum dosta pomaže...
 
28.01.2009
45
6
0
41
Ne mozes jesti rodjendansku tortu svaki dan! Marihuana svaki dan(kao sto ja radim vise od 15 god.) ubija svaki smisao i zelju za zivotom,a i neradi tE vise ni blizu kao ranije....meni oci nisu pocrvenele jedno godinu dana,ali ne zato sto je sranje vu,vec zato sto je tolerancija podignuta na 100%thc-a! Pusi svaki dan,AKO MOZES DA OBAVALJAS SVOJE OBAVEZE,A BEZ DA MORAS POVUCI DIM I POCI NA POSAO ILI FAX! SVE DOK TI KONTROLISES TRAVU,PA I SVAKI DAN KO MOZE,JE OK,ALI AKO TRAVA POCNE DA KOMADUJE.....TO JE ROBIJA BRACO!!! ROBOVI SU ONI KOJI KADA OTVORE OCI UJUTRO I PRVO POMISLE...HHMM STA MI JE DANAS NA MENIJU.....NE TREBA CENA DA BUDE RAZLOG NE PUSENJA,VEC TVOJA ISTINSKA ZELJA I RAZUM KOJI KAZE,MARIHUANA NIJE ZIVOT,ZIVOT JE SAMO LEPSI SA MARIHUANOM:)
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
rasta-mare je napisao(la):
Ne mozes jesti rodjendansku tortu svaki dan! Marihuana svaki dan(kao sto ja radim vise od 15 god.) ubija svaki smisao i zelju za zivotom,a i neradi tE vise ni blizu kao ranije....meni oci nisu pocrvenele jedno godinu dana,ali ne zato sto je sranje vu,vec zato sto je tolerancija podignuta na 100%thc-a! Pusi svaki dan,AKO MOZES DA OBAVALJAS SVOJE OBAVEZE,A BEZ DA MORAS POVUCI DIM I POCI NA POSAO ILI FAX! SVE DOK TI KONTROLISES TRAVU,PA I SVAKI DAN KO MOZE,JE OK,ALI AKO TRAVA POCNE DA KOMADUJE.....TO JE ROBIJA BRACO!!! ROBOVI SU ONI KOJI KADA OTVORE OCI UJUTRO I PRVO POMISLE...HHMM STA MI JE DANAS NA MENIJU.....NE TREBA CENA DA BUDE RAZLOG NE PUSENJA,VEC TVOJA ISTINSKA ZELJA I RAZUM KOJI KAZE,MARIHUANA NIJE ZIVOT,ZIVOT JE SAMO LEPSI SA MARIHUANOM:)

konacno jedan kvalitetan post !!!

potpisujem sve ovo !!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
rasta-mare je napisao(la):
....meni oci nisu pocrvenele jedno godinu dana,ali ne zato sto je sranje vu,vec zato sto je tolerancija podignuta na 100%thc-a

ni meni jedno 10 god nisu pukle sem kad sam baš umoran fizički i neispavan
inače potpisujem
kada sam počeo da brljam prestao sam da pušim dok je sunce na horuzontu
i nema frke
barem meni
jedino me blam kad ja rolam a drugi padaju....
 
27.11.2008
7
0
0
36
Svaki dan po svojoj mogućnosti, ali bitno je da je svaki dan hehe, nekad se zaleti po 5-6-7-8-9 truba a nekad jedna hehe =) nek se ima šta bitno je :181::sun2: