Kompjuterski sto CFL stealth grow Season one

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.12.2014
153
236
43
Jedno pitanje posto mi je prvi grow a biljka je na rezimu 12/12 vec oko 12-13 dana cveta vec ( video sam prve pistile pre 6-7-8 dana ne znam ) uglavnom pitanje je da li bi bilo pametno da je sad presadim iz f25 7litara saksije u 13l saksiju posto je dobila veci prostor ili jos vecu saksiju sta predlazete ? mogu da uzmem bilo koju saksiju sta predlazete ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Možeš je presaditi u veće, u svakom slučaju sto veći sud biće joj bolje komotno
Removing%20courgette%20plant.jpg

Ovom metodom bioza će doživeti najmanje stresa, lagano popuni sud zemljom i saksiju u kojoj se sada nalazi bioza stavi u novu da bi lakše ocenijo koliko zemlje treba da se stavi na dno da bi ti Bioza bila do ruba saksije kad presadis i onda samo okolo nasuješ zemlju i to ti je to! Samo polako i biće to sve kako treba ;) Ja bi je u svakom slučaju i malo istrenirao neki laganica lst zaveži je pokaži joj ko je gazda u kući čisto da se zna:)
 
02.12.2014
153
236
43
Praksa zaista najbolje uci... presadio sam je danas u 13l saksiju veliku nadam se da ce se ukuciti lepo i nastaviti da cveta i raste, prvo je bila u zardinjeri pa u 7l saksiji pa sad ovde iz ovog iskustva sam shvatio da je to jednostavno cimanje od sad cu veoma prosto 2 nedelje u 2.5l saksiji zatim odma prelaz na 13l i nema cimanja do kraja grow-a lekcija naucena :puuuh:: i kao sto sam rekao posto mi je prvi grow i samo jedna biljka nisam hteo da eksperimentisem nista posebno malo sam skinuo par grancica i listova sredinom vegetacije kada sam uzimao klonove ovo izmedju ostalog pisem i sebi kao podsetnik u sledecim avanturama, klonove treba ipak uzeti malo vece :watch: i lst treniranje od sad obavezno u sledecem grow-u i u svakom sledecem, a sto se tice lollipopping-ga tek sad vidim i shvatam iskusne i treba ih tako poslusati lollipopping oko 2 nedelje cvetanja kada se vidi sta valja sta ne kada se lollipopping lepo uradi i dobar lst mislim da je to onda :clap:: hvala svima na dobrim savetima nastavljam grow update redovan u nedelju do tad :mario::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
haha tri upitnika u recenici i po :) Gdje vi vidite prosto prosirene !?
The W...sve 5 nemoj brojati listove ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman
02.12.2014
153
236
43
Danas uradjena ( defoliation ) listova metoda tehnika kako bi je vec nazvao jednostavno znam da su pomesana misljenja oko toga sirom interneta ali odlucio sam se da probam ipak, sutra update sa slikama poenta ( defoliation ) je da se unese vise vazduha i svetla naravno u donji deo biljke, i da bude vise cvetova veca velicna - kolicina videcemo kako ce ispasti.
 
02.12.2014
153
236
43
Posle defoliation procesa ostalo mi je lisca sa strane uzeo sam 1/3 lista sto mi je ostalo i stavio u rernu na papir za pecenje 10-tak minuta na 200c da se osuse ( pre nego sto neko kaze ma GDE TO RADIS da zna da bi svakako zavrsilo lisce u djubretu da to nisam uradio ali sreca pa jesam ) dakle stavio sam lisce u vodeni bong povukao jedno 10 puta praznio pa stavljao po malo i haha mogu reci nisam verovao ali zaista ima neki udar na glavu oseca se malo tek tek sam se napusio bio.
 
19.01.2015
31
8
8
32
ahahah buraz moj,kroz mjesec dana kad ti se malo urose izdobijat ćeš se od lišća,na bong zna srokat,samo nemoj sad ju obrstit,i da lijepo izgleda biljka..
 
19.01.2015
31
8
8
32
Ahahah dobro je lišle samo kj možeš ostat neplodan nakon kj ga pušiš redovito,bar sam tak čuo,i da lišće u đointu je fuj kao što kažeš al na vodeni bong meni nije fuj
 
02.12.2014
153
236
43
Ma nemoj pušit lišće fujj,nema ti niš od toga samo loš okus u ustima :)

Ma necu da pusim lisce :spliff: :joint2: to sam samo juce i danas malo da probam neki eksperiment ovo ostalo sam sto je ostalo za caj :gled:, nije da nema nista :let: iskreno oseti se reload-ovao sam bong 8-10 puta i kroz vodu ok je dim iskreno nije ono da grebe grlo ili boli glava nesto sasvim prijatno ali smrdi na ustaima :poop: i sakama :vozdra: posle jako bas neki smrad :lol: Loodiroki necu je celu orezati sto kazes to sto sam skinuo lisce kao sto sam i napisao je samo proces koji ( navodno ) poboljsava kolicinu - velicinu cvetova na kraju :wave: postavicu update sutra sa slikama mrzi me danas umoran sam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
02.12.2014
153
236
43
#UPDATE#

Week #7
Dan #53 ( 16 dan na 12/12 )

Pogledajte prilog pgT0EsG.jpg
Pogledajte prilog AyoBUt3.jpg Pogledajte prilog apsKuDo.jpg Pogledajte prilog geQuTyD.jpg

Evo i tako 16-ti dan na 12/12 ali rekao bi mada nisam 100% siguran da cveta oko 10-11 dana od promene rezima svetla znaci ostaje jos grubo receno ( 53-60 dana do kraja pokazace se vremenom mozda i ranije ne znam, 10-tak dana pred kraj ispiranje vodom pa 2-3 dana mrak to je plan ) Sledecem grow-u cu da pristupim veoma jednostavno sto se tice zemlje i djubrenja ( necu da se cimam sa presadjivanjem kao u ovom 3 puta ) shvatio sam da sto jednostavnije to bolje :) ( kad nadjes sta odgovara drzi se toga ) ako sve prodje ok planiram jedan dwc hydro bucket grow drugi soil isto jedan pored drugog sa istim djubrivom kao sto koristi mario u hydro verziji u svom prelepom dnevniku a sto se tice zemlje klasika Plantella List i Cvet samo sto cu ubaciti mozda jos 1-2 preparatica po savetu nase hodajuce enciklopedije kako su nazvali na Vutra Radiu gosn Powerseed-a.
 
Poslednja izmena:
02.12.2014
153
236
43
Danas 10ml Plantella Cveta na 4l vode to je 50% doze bas voli da guta Plantellu nikad nisam video da ovako rano posle djubrenja digne listove tako visoko. Izgleda joj prija da stalno djubrim ali mesam doze od 15% pa do 50% nikad full doza zanimljivo. Jako ma zanima to ispiranje sa ukusima ne znam da li je neko na forumu radio sa flushom bice super da stvarno bar malo dobije ukus narandze.