Kompjuterski sto CFL stealth grow Season one

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.12.2014
153
236
43
Hvala na savetu iskreno ali posto je prvi grow verovatno znas osecaj nije mi svejedno da nesto krene lose razmisljam da uradim lst videcu sad, ali ostale kombinacije i eksperimenti tek sledeci grow, posto imam samo jednu biljku trenutno necu da eksperimentisem.


* * *
ne treba citat ako odgovaras odmah nakon posta
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: enjoint and t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma ako nisi siguran a samo je jedna biljka možeš i samo lst i polako da je ne slomiš,ima vremena za učenje najgore je kad se u startu razočaraš i izgubiš volju.Samo polako :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: enjoint
02.12.2014
153
236
43
Mimika ipak mozda neki drugi grow ima vremena za toping, oj Tamara lepo si rekla bas kao sto i ja razmisljam bolje sigurno i polako ipak je jedna biljka i prvi grow delimo misljenje hvala na savetu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
03.01.2015
19
14
3
29
Zdravo, želio bih samo da pitam koji auto tajmer koristiš, i koja mu je cijena u € po mogućnosti, sretan rad i hvala unaprijed :D
 
02.12.2014
153
236
43
Zdravo nemoj da me shvatis pogresno ali o informacijama ( gde kupiti opremu, djubrivo, zemlju, saksije i koliko platiti itd... ne znam nista i ne odgovaram bez prisustva advokata :D salu na stranu ) moj savet idi na google i ukucaj tajmer za struju :) siguran sam da ih ima gomila i vecina je povoljna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman and Stipe
02.12.2014
153
236
43
Pre nego sto krenem da panicim :) da postavim par slika ( slika govori 1000 reci ) o kom problemu se radi molim iskusne da mi objasne sta ovo moze biti i da mi daju savet sta da radim primetio sam juce tek da je prvi donji list krenuo da zuti i neke zeleno zute tackice po listu gore da li se radi o nedostatku nekog elementa ? ili mozda taj donji deo ne dobija dovoljno svetla od ostalih listova koji su gore i veliki su ili ne znam sta moze biti ?

uu3HGZf.jpg
DP5ziKw.jpg
SeO0NGK.jpg
39m9kXH.jpg
fqQc6Hh.jpg
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nije šteta, jedan list, jedanput ne gnoji. Mislim, da ima još hrane u zemlji.
Napravi topiranje. Nije to neki stres za biljku, trebaš sporedne grane.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: enjoint
02.12.2014
153
236
43
Danas je vec bila suva zemlja sto mi je cudno obicno je pre bilo potrebno da zalijem na 6-7 dana sad je izgleda na 3 kako zalijem tako iscuri kroz saksiju dosta vode to bacim i vratim poklopac sa rupama koji ide dole ispod, moze li mi neko objasniti zasto sad vidim da treba na svaka oko 3 dana da zalivam i nije kao pre na 6-7 brze se susi zemlja da li to ima veze zato sto biljka ima vece korene ? zalio sam danas destlovanom vodom koja je bila na sobnoj temperaturi kao sto si mi rekao Cili verovatno je bilo jos hrane u zemlji pa sam poranio sa djubrivom ali dobro je sto sam stavio pola doze bio a ne vise sad ce ova destilovano voda oprati to malo nadam se, pa preskacem jedno djubrenje pa tek onda djubrim kad krene prva nedelja cvetanja sa Plantella cvet isto cu pola doze da vidim sta kaze.

E da edit zaboravio sam ta 2 lista sto su krenula da zute na dnu skinuo sam ih a sto se tice topinga :D deluje cool ali sledeci grow cu ekserimentisati da imam 8 velikih vrhova ili vise bice zanimljivo a reci mi koliko se ceka posle topinga da ponovo narastu 2 vrha otprilike ? da se biljka opravi.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Normalno je da sto je veca biljka da vise pije. Ovo lisce kao sto Cili kaze nije panika. To je manje vise normalno, dole nema svjetla, konstatno isparavanje zemlje uz manjak cirkulacije...i list pocne trulit, bit ce ih jos ne brini :) Vec nakon 12h nakon topiranja ces vidjet 2 nova vrha, mozda i prije a mozda i malo kasnije.
 
02.12.2014
153
236
43
Danas sam uradio lollipoping skinuo donje listove i par gracica i pojeo sve sto sam skinuo nadam se da ce se biljka brzo opraviti i usmeriti energiju gore.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Haha ma nek si ti nih pojeo :)
Tarzane vjerovatno si i ti u svom prvom growu gricnuo bar malo :p
Ja jesam priznam o_O
 
02.12.2014
153
236
43
Stavio sam juce 2 mala klona bilo mi zao da ih bacim zajedno sa listovima od lolipop-inga sa obzirom da me jedno seme ww fem izaslo 21 dolar sa postarinom stavicu slike sutra, inace ubaceni su u providnu pvc kutiu preko koje je kesa providna sa isecenim krajem ispod cfl sjalice su temperatura je taman i vlaznost oko 80-85% prskao sam ih juce i danas od gore sa prskalicom, male improvizovane saksije imaju probuseno dno tako da je je voda stalno prisutna na dnu kutije ali saksije stoje na zljebovima tako da nisu direknto u vodi, sta mislite bez hormona za kloniranje kolike su sanse u dobrim uslovima da uspju da puste koren ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
nije neophodan hormon i sanse postoje, ja sam jednom probao i jednom uspeo, nakon toga radim sa incit-om (moz ga naci preko kupinda) al ne vidimo koliki su klonovi, ajd fotka~dve