Konkurs za idejno riješenje :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

greeen898

Banned
Banovan
25.09.2012
2
1
0
44
pozz ovako znaci da ja kazem kako mislim pa ti odluci...........tamo gde ti je kuhinja frizder i radna masa sto kako kazete pa onda sudoper i tako dalje...................
boh ti je u radni sto radnu masu u kuhinju bez fiokama samo kao masa koristis u kuhinju za seckanje i spremanje jelo ali pod klucem da ti bude a frizder ti je odmah tu da ti kamufrira zvuk kao da je to iz friza znaci tu ti je i aspirator ako imas i ubacis aluminski ispuh u aspirator
sledeca opcija ti je terasa ali da ti nebude spojena sa komsiiskom nego oddelna da ti bude stavis napolje neki stari ormar pok kljucem i odozg stavis saksije i tako nesto pa tamo sredis boxa
treca opcija ti je viseci u kuhinju ako imas mogucnosti i ako imas mjesta obicno iznad viseci deo kuhinje gde stoje case tanjiri i slicno ima prazni dio do tavana recimo okolo 40-50 sm tamo mozes da sklemas boh ali pod kljuc opet i zamaskiras sve to sa jednu ivericu svih tih 50 sm do tavana i 2-3 metra kolko je kuhinja dugacka kao da nema prazni prostor iznad kuhinje ako razumes............e da imas i elek sport tamo gde je rerna ispod nje neki modeli imaju prazni dio mozes i tamo....................
ima jos opcije mozemo pricati sa idejama kao u stili masina za posude ali da je rasipana i da tamo stoi kao cekas neki del ali opet pod kljucem da bude................ima ideja ima i nacina sve se moze ako se zeli.........................
 
25.09.2012
9
0
0
32
imam biljku mjesec dana staru...gajim je indor a imam i problem....sve je islo vrh do momenta kad sam provalio da listovi zute i suse se...sta je problem???molim vas na brz odg jer izgleda da ima jos sanse da je izvucem :) .... izvinite jer jos ne znam kako da postavim post kome treba....
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Upustvo :

1. Pogledati video
2. Nakon odgledanog videa sesti i razmisliti
3. Ako ste nakon razmisljanja dosli do spoznaje da ste spremni za poduhvat,kupite materijal i sledite upute iz videa :pilot



[video=youtube;LO8cjDzPt_E]http://www.youtube.com/watch?v=LO8cjDzPt_E&feature=youtu.be[/video]



P.S.

Zasto je i akvarij ukljucen u celi poduhvat zakljucite sami


enjoy
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Evo idejno rijesenje:

http://www.webgradnja.hr/images/katalog/popup/plinske-peci-argo-4974-2.jpg

Ovu pec sam uzeo samo kao primjer, posto ima dimenzije. To je samostojeca samostalna plinska pec.


Svaki stan treba grijanje zar ne pa tako i tvoj.
I to nije sve.
Djeca ne smiju dirati peci, to nije za igru i vruce je ko fol.
Ali ni to nije sve.
Nije cudno da pec zuji, nije cudno da je topla i nije cudno da svijetli.


Ak napravis po mojoj ideji, duzan si mi dobar hed za idejno rijesenje :ludak


Znaci, nabavis samo okvir peci. Nades, dobijes, kupis od nekog neispravnu pec, izvadis sve van osim vanjskog lima, ubacis grow opremu i imas svoje lijekove hahaha.
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Odlučio sam se za Tarkijev prijedlog, box u zaključani ormar.Zbog toga ću znatno smanjiti dimenzije i vatažu.
Sad mi je samo bitno da već jednom pođem growati a ne hoće li biti za moje potrebe...
Mada sad već u dubini duše znam da je sve bez 400 W sviranje k...
Čitao sam divne dnevnike i sa puno manje wati a obilje grama ali tih 400 mi izgleda kao minimum za ozbiljnu priču.

E i da, iskreno se nadam da ćemo zapaliti, kad-tad.Kod tebe, kod mene, moje, tvoje... I ne samo s tobom.