Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.12.2014
353
246
43
30
Pozz, a mene je zanimalo (iako necu jos dugo narucivati, ali da znam) da recimo narucim u vise navrata i svaki puta prasci uzmu, mogu li ja nekakvu kaznu dobiti? :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne verujem da ce te kaznjavati sto bacas pare :) a i ne vidim kako da te kazne za nesto sto ne posedujes, ako bi vec, kako kazes, oni uzeli ;)
 
18.01.2015
4
7
3
42
Pozdravi svim,
Jako mi je drago da sam nasao ova stranica. (Moram odmah izpricat na moja gramatika, pisem kako cujem ali sve razumije. English is the shit for me)
Imam jedna pitanja za vas
Q: Da li postoj neka domaca sorta marijuana za nas? Na more ili kontinent.
i kako do nje?
Mislim da je vazno da zadrzimo (spasimo) nasa sorta, i krizati nje isto.
I ako tko zeli znat, za mene su RoyalQueenSeeds, DutchPassion,Seedsman, i SeedCity odlicne stranice, vrlo "stealth" pakiranje i dobra quality
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic
13.03.2008
28
18
3
imam jedno pitanje
jučer sam naručio sjeme kod aliena sa plaćanjem visom,poslje nekoliko sati dobio sam mail"card doesnt work, or u entered wrong details...?"a na onom santu expres piše Payment status:Waiting for bank authorization.
ono na mojoj visi karti ima dosta love i normalno plaćam na paypal tak da mislim da nije do kartice.poslao sam im već par mailova ali nema odgovora.već sam kupovao kod aliena ali još nisam imao visu pa sam uplaćivao na njihov račun i sve je bilo ok,to bi im opet predložio ak se jave al da prvo ponište prvu naruđžbu.
možda trebam bit samo strpljiviji i pričekat par dana,ili šta da radim?
malo sam još istraživao sistem naručivanja kod aliena i otkrio sam da sam ja grešku veliku napravio,kod odabira načina plaćanja sam automatski stisnuo visa neobraćajući dovoljno pozornosti da postoji i visa debit,što u biti i jest moja visa electron kartica.obavjestio sam alien o tome i tražio da mi ponište naruđžbu i da me obavjeste,kako bih mogao ponovo ispravno naručit.iako mislim da bih mogao odmah ponovit kupovinu,jer stvarno su spori u odgovorima
 
19.01.2015
132
99
43
Po mom iskustvu kupovine na netu ti mozes ponovo kupit posto ti nije transakcija prosla oni automatski narudbu odbijaju tako bi trebalo biti nece ti niko poslat nis ako pare nisu sjele tako da slobodno narucis :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nidolinox
10.12.2014
13
4
3
Boeg
Zašto misliš?

nemaju opcije placanja preko visa i mastera ali vidim dosta ocena na forumu od kupaca..sta mislis koliko je objektivno da je ceo sajt prevara i da tako funkcionise ?
primaju samo bit coin i novac postom.
cuo sam da je onaj bc seeds prevara pa rek`o da je ovo ista fora.
i jos nesto pise da su neke vrste tu ponudjene pobednici kupa a nigde na netu nisam nasao koji je to kup.od tih vrsta koje su kao pobednici retko o kojem moze da se nadje nesto.
a i uz svaku narudzbinu dobijes 20 random semenki.
bas me vuce da narucim ali jedino me brine da je ceo sajt prevara..dosta je jeftino..i na pretrazivacima semenki nema te kuce AMS...
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Porucio pre neki dan od Nirvane 5+10, dobio gratis nekih 10 semenki mix,
cekam da mi stigne posta ili plavci...firsttimer jbg..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stiv
13.03.2008
28
18
3
malo sam još istraživao sistem naručivanja kod aliena i otkrio sam da sam ja grešku veliku napravio,kod odabira načina plaćanja sam automatski stisnuo visa neobraćajući dovoljno pozornosti da postoji i visa debit,što u biti i jest moja visa electron kartica.obavjestio sam alien o tome i tražio da mi ponište naruđžbu i da me obavjeste,kako bih mogao ponovo ispravno naručit.iako mislim da bih mogao odmah ponovit kupovinu,jer stvarno su spori u odgovorima
da završim svoju priču,još jedan put sam probao naručiti sa visa electron debitnom karticom sa 100% ispravnim detaljima i odbijena je.e onda sam uplatio na njihov račun banka je još svoju transakciju naplatila 85kn i stvar je došla za 5 dana.

tak da znate VISA ELECTRON kartice ne pale kod aliena,bar ne od erste banke
 
31.01.2015
31
46
18
pozdrav svima :)
nov sam ovde pa me zanima jedna stvar,ima li neko iskustva sa naručivanjem menki iz nl a da je sa juga(srbije)? pitam jer me zanima postoji li razlika u ažurnosti (čitaj:eek:tvaranja koverti) carine bg i niša?