Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lud

31.01.2015
183
106
43
power.. reci mi dal da trazim da mi posalju obicnom postom semencice,radi carine,narucjem od seed city kompanije,pa me zanima tvoje misljenje? hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
moje misljenje sam vec negde napisao, sam moras odluciti. obicna posta znaci bez pracenja, posiljka koju ti postar ubaci u sanduce, a moz i da je zadrzi i nikom nista. preporucena ide sa tracking number-om i moras potpisati preuzimanje ali ne moze da "nestane". svako za sebe mora proceniti sta mu odgovara i shodno tome prihvatiti rizik koji postoji kod oba nacina. ja nikada ne savetujem koju sortu da uzmete i kako da porucite ili preko koga
 

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Prirucnik o growanju je spreman,Aj groweri da se ja ne zalecem previse ili sta vec sto se tice semenki,koju sortu ove prelepe biljke mi preporucujete za moj 1. grow (uzecu komplet grow box 250w videcu jos da li sa ******* ili hipodronik-e) .. mozete pisati prekoruke i ko je imao kakva iskustva sa kojima za 1. put. Sa nirvana sajta cu poruciti

Pozzzzzzzzzzz :spliff:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
sto se tice semenki,koju sortu ove prelepe biljke mi preporucujete
pitanje je na pogresnom mestu
6. Izaberite relevantan forum/temu za svoju temu/post
Ne postavljajte postove ili pitanja u pogrešnim forumima/temama. To je stvar koja verovatno najviše izluđuje korisnike, koji su uglavnom opredeljeni za nekoliko specifičnih foruma koje isključivo prate na celom sajtu. Ne otvarajte tema za nesto za sta vec postoje otvorene teme sa istim ili slicnim sadrzajem. Upoznajte se sa forumom pre nego krenete kaciti postove.


https://vutra.org/threads/iskustva-sa-sortama.6807/
+
https://vutra.org/threads/cannabis-vrste.323/ (sa 4 linka u prvom postu)
 

lud

31.01.2015
183
106
43
znam brate ja je:joint2: znaci izvrce,bude kao kod goluba:let:prevrtaca......

bakalula, jos koji put narucivao seme od preko,ja sam na neki drugi nacin to odradjivao,sad bi hteo da narucim cimam se radi carine,tvoja preporuka?
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: bakalula

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Oprosti, tek sam ovo sad vidil. Malo sam u gužvi zadnjih dana pa ne stignem svaki dan sve proć po forumu.

Carina ti je kocka kak' se veli, može proć, a i ne mora. Ali ako već naručuješ tako, onda ti je najpametnije potražit seedbankove iz drugih država tipa UK ili Španjolska jer je manja šansa da ti pismo ''padne'' na granici/carini. Znaju ovi na carini kaj se naručuje iz Nizozemske tak' da ono. Ali i da ti padne paket na carini, ne bu ti se nikaj dogodilo pravno, samo zapljena.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain

lud

31.01.2015
183
106
43
vidi nasao sam engleski shop,al se sad cimam kojim putem da trazim da mi posalju paket, da to prodje pored carine,nemam skustva a zagrejan sam to uraditi..... kad je ovde u srbiji zakon sranje...
 
16.12.2014
353
246
43
30
Probaj seed city, uskoro planiram naruciti i citao sam da salju u zatvorenoj kutijici od DVDa, a imaju i neki refund policy ako platis ekstra...
a i da ti presretnu, kad tad ce proci, a nagrada je vrijedna zajebancije i pojedenih noktiju :)
nemoj me uzeti za rijec za seed city, ne znam koliko su dobri, narucit cu za koji tjedan pa ti mogu u PM javiti kako je proslo :)

edit - vidim da ste raspravljali otkud dolazi a i da si ti spomenuo SC, stvarno ne znam otkud su...
 

lud

31.01.2015
183
106
43
hvala ti...pa od njih bi i uzimao seed city,vidim i citao sam da su hvaljeni..a sto se tice pakovanja to je tacno da pakuju u kutiji dvd,javi mi kako je proslo kod tebe..:)