Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bush Doctor

Banned
Banovan
26.03.2012
178
731
93
Vidim da često spominjete seed city pa da napišem svoje iskustvo.Ja sam bio pre zadovoljan njihovim stealth paketom i tim da mi na izvadku na kartici pisalo da sam kupio suvemir :) Btw platio sam malo više i stiglo mi u l.. k.....a :D
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
nece pakovati razlicito svaku pojedinacnu posiljku, mislim da je bitno, na carini ne rade bas debili, a ima ih i koji uzivaju u "lovu", prilicno je monotono osam sati dnevno samo udarati pecat ne podleze carini
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dite_splita

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Hm..mogu reći da to s carinom nije zajebancija i ni sam nisam verovao dok me nisu pozvali iz murije jer su sa carine dobili skeniran paket (pismo) na kome se jasno vide semenke...elem, to je pošiljka iz Holandije, dva puta naručena i dva puta zapela na carini...NIKAD VIŠE HOLANDIJA! I da, mislim da na carini ima fanatika koji čeprkaju i traže i znaju kako izgleda...Iz Engleske stiglo bez problema, ona najjeftinija opcija bez garancije....
 
24.02.2014
45
79
18
Zdravo svima.Zanima me da li neko ima iskustva sa slovenačkim shopom,da ga ne imenujem,ali moto im je ˝Kar seješ,to žanješ˝ :) ?Vidim da imaju opciju plaćanja preko Western uniona,što bi mi bilo najjednostavnije.
Hvala
 

perqo

Aktivan Član
16.01.2015
130
296
63
64
Korektni,diskretni i ekspeditivni. Semenke ne dobijas u originalnom pakovanju sto znaci preostaje da verujes da si dobio ono sto si platio;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grco84
24.02.2014
45
79
18
Korektni,diskretni i ekspeditivni. Semenke ne dobijas u originalnom pakovanju sto znaci preostaje da verujes da si dobio ono sto si platio;)
Hvala na odgovoru.Ništa drugo ne preostaje nego da im verujem.Ne znam koji je razlog slanja u neoriginalnom pakovanju,ali ok.Bitno je da to stigne na moju adresu u Srbiji,i da grow krene kako treba,za sve ostalo, u hodu i polako.
 

perqo

Aktivan Član
16.01.2015
130
296
63
64
Meni su poslali u diskretnom pakovanju, tako da tu nije bilo moguce ubaciti originalno pakovanje. U takvom pakovanju prolazi neprimeceno najverovatnije i na skeneru.
Moje skromno misljenje.
Ipak @PowerSeed ima ogromna iskustvo
 
03.02.2015
49
93
18
36
Htio bih naručiti par sjemenki od Himalaya Gold sorte, jer ima manje THC-a i kao nije baš teška za uzojit za prvi put.
Ali na koju god odem stranicu sve su rasprodane out of stock... Ima li neka slična negdje?
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Odabir definitivno nije loš, ali moram te upozoriti da sam ja još prije 3 mjeseca naručio 5kom feminiziranih Himalayan Gold iz Grin Hausa i što mi je stiglo? NIŠTA! Jesu li mi odgovorili na oko 10ak mailova koje sam im poslao? NISU!
Kad dođem tamo gore ima da im svima po redu...*cenzurirano*...:vb_whip::vb_whip:

Pa ti čini kako hoćeš, ovo je samo moje iskustvo koje me je stvarno iznenadilo jer su oni inače poznati kao ugledna firma...:eek:hno:
A bas sam od njih htjeo narucit... A sta ti preporucujes, di da narucim?