Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.05.2015
17
5
3
46
Drugari pomagajte, da li neko iz Srbije moze da mi pomogne, ne uspevam platiti mojom VISA internet karticom porudzbinu iz seed city, ubacim sve svoje podatke i podatke sa kartice i nece
 
28.05.2015
17
5
3
46
Power- kosta me 34 funte a ja imam i vise nego dovoljno na kartiici, inace kartica je visa internet i nju koristim za kupovinu na Ebay, doduse preko pay pal, a kod ovih engleza ne ide preko pay palla
Cofke- nije istekla pre neki mesec sam je produzio,
bem li ga nije mi jasno sad vec pocinjem da se nerviram i onako vec kasnim. Ovi sa sajta mi kazu da im uplatim na racun poslali mi podatke ne znam sta da radim
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
kad kupujes od engleza, oni prvo stave "sapu" na iznos od 34 funte, onda ti skinu 34 funte i onda sklone "sapu", tako da ti u konkretnom slucaju na racunu mora biti preko 68 funti, tj. bar duplo od cene koju placas. ne znam zasto, neki sistem zastite kod elektronske transakcije ... bem li ga al tako su mi davno objasnili kada sam imao slican problem. zato sam te pitao za iznos, nista drugo :)
 
28.05.2015
17
5
3
46
Power- svaka cast na informacijama, onta je to to, ja imam oko 5000din na kartici a 34 funte su oko 4500 din, druze od velike si pomoci, nego ne znam sad dal da uplatim koliko fali pa da porucim od njih ili da porucim sa nekog spanskog sajta vidim da su dosta jeftiniji od engleza, valjda nije problem sto je porucbina prosla a nije placeno englezima

tek sad vidim da sam se zaj,,o, preracunao sam se 34f x 170din = 5780 din. al sam glup :fuck:
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
valjda nije problem sto je porucbina prosla a nije placeno englezima
porudzbina nije zvanicno prosla dok god pare nisu na njihovom racunu. e sad ne znam da li ponavljaju zahtev za parama automatski u nekim intervalima ili ne. te detalje moras videti sa njima ili u banci ako ides uplatiti. a da li ces od njih ili od spanaca, na tebi je
 
28.05.2015
17
5
3
46
stizu mi mejlovi od engleza pitaju gde su pare:mad:, da li imam problem sa placanjem i tako se dopisujem sa nima ceo dan ko kreten a u stvari nemam dovoljno para na kartici. Sad nesto gledam ovi spanci mnogo jeftiniji, iz engleske za 3 menke ce me izaci skoro 6000 dindzi doduse ekstra stelt, a iz spanije dsta jeftinije, nego da znam da je ovo prvo sigurnije ne bi zalio para
 
24.02.2014
45
79
18
Meni su stigle semenke od seed city-ja,poslate prosle srede,znači tačno nedelju dana.KC33 pet komada,i kao poklon Top Tao Seed Early Sativa 3kom regular i jedna KC Haze.Kad izracunam vise kostaju te gratis semenke nego ove koje sam poručio :) U svakom slucaju sam zadovoljan i imaju moje preporuke.Od Nirvane nisam dobio ni semenke ni odgovor na mail.Sto se plaćanja tice,ja sam isto plaćao englezima sa visa karticom,na kojoj je bilo mozda 500 dinara vise od vrednosti porudzbine,tako da ne mora da se ima barem dupli iznos.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp
20.08.2011
9
4
3
45
Evo i ja sam upravo pokusala da narucim iz seed sity-a i platim karticom ali ne prihvata.Iznos je 97 funti.Na racunu imam 140e.Znaci morala bih imati preko iznosa jos 34 funti da prodje narudzba?I sta tacno treba da se stavi u onim poljima postal cod za karticu i no name?
 
24.02.2014
45
79
18
97 funti ti dođe oko 133 eura.I zavisi od banke,npr erste konvertuje sve u dinare po ludackom kursu,i plus uzmu 1,5% na celu transakciju.Tako da lako moze da se desi da nemas dovoljno sredstava.
I meni je stizala poruka da uplata nije primljena,pokusavao sam 100 puta,dok nisam nazvao banku i proverio stanje i shvatio da su pare skinute,tj da je uplata izvrsena.Od seed banka mi je tek posle vise od 24 sata stigla potvrda.
A zip/postal code ti je poštanski broj mesta gde živiš.Beograd npr.11000
 
28.05.2015
17
5
3
46
Gledam ove spance SSC i cini mi se ok, svasta imaju, i super stelth opciju slanja. Posle celodnevnog
Meni su stigle semenke od seed city-ja,poslate prosle srede,znači tačno nedelju dana.KC33 pet komada,i kao poklon Top Tao Seed Early Sativa 3kom regular i jedna KC Haze.Kad izracunam vise kostaju te gratis semenke nego ove koje sam poručio :) U svakom slucaju sam zadovoljan i imaju moje preporuke.Od Nirvane nisam dobio ni semenke ni odgovor na mail.Sto se plaćanja tice,ja sam isto plaćao englezima sa visa karticom,na kojoj je bilo mozda 500 dinara vise od vrednosti porudzbine,tako da ne mora da se ima barem dupli iznos.
Kako su ti poslali, stelt ili obicnom postom?
 
24.02.2014
45
79
18
Obična pošiljka je j pitanju,najjevtinija varijanta,bez garancije i praćenja.A stealth se valjda podrazumeva kod svake pošiljke,nisu samo semenke u praznoj koverti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee
10.05.2015
156
197
43
44
Stigle od seed grada semenke sin trabajo fem auto. Takodje sam imao par stotina dinara vise na kartici prilikom narucivanja. Stiglo za oko 9 dana.. Takodje nepreporucena varijanta bez pracenja i super stealth-a..
 
03.02.2015
22
5
3
1.6 Poslo postom pqre u seed city rekli da stigne za 5 dana, a nq onom papiru oznqcio da ocu da wtigne zracnom postom i jos nista nije dtiglo. Jel neko slicno narucivo pa da kaze za kolko mu je doslo?