Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
kad mi dode sa seed-city javim ti kakvo je sve.a oni imaju tamo par opcija kad narucujes cak i specijalna opcija stelth
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Meni danas *urva nije htjela prihvatit pismo s novcem za seedsman.. Kao nesmiju to oni.. Ja ok,odem na drugi salter,ova k ne kuzi,da bi ova prva skuzila i vikala ovoj drugoj da nesmije primit pismo jer je lova unutra. Eto kakve nedo*ebane k*rve u poati rade..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corn

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
covek, pa gde je spomenuto da iko treba da zna da je lova unutra. tako se ne sme zvanicno slati lova, moras odraditi stealth pakovanje kinte ako tako planiras da platis
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
covek, pa gde je spomenuto da iko treba da zna da je lova unutra. tako se ne sme zvanicno slati lova, moras odraditi stealth pakovanje kinte ako tako planiras da platis

Pa nisam slao pisma ima jedno 15g pa sam zenu ispitivo di se sta pise i tako mi u razg dosli do toga...
@Skill3r pa dosad sam sve tako i kupovo,imo viska eura pa budala da se veselim malo..eto mi veselja..
 
12.07.2015
5
0
1
34
Pozdrav ljudi jel mi može neko reći dali se mogu onda naručiti sjemenke iz Headshopa ili samo ovakva sranja ko lule i tako to jer nigdje nevidim ponudene sjemenke? Hvala unaprijed.
 
12.07.2015
5
0
1
34
E hvala bas gledam ali ak mi mozes jos pomoci gledam na stranici imaju samo cjelovita zrna i to samo 2-3 vraga u ponudi nemaju onako ko oni pravi shopovi feminizirano i ponudeno sve. To im je radi paravana ko nesto, dali se mora nazvati da bi se saznalo ili je to to sto imaju samo?