Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.10.2012
22
18
3
33
Ovako poslane pare u koverti za Holandiju tj RQS i nakon 2 neradna i 2 i po radna dana stize mail potvrde o prijemu novaca.Kad primim tj ako primim narucenih 5 komada auto Northern Light pisem opsirnija iskustva.
 
24.10.2012
22
18
3
33
Muriz je napisao(la):
Ovako poslane pare u koverti za Holandiju tj RQS i nakon 2 neradna i 2 i po radna dana stize mail potvrde o prijemu novaca.Kad primim tj ako primim narucenih 5 komada auto Northern Light pisem opsirnija iskustva.
Narudzba je stigla uredno kako je i opsisano na njihovoj stranici.Narucio sam stealth pakovanje,stealth sam i dobio,ko posjeti njihovu stranicu znat ce o cemu pricam(odlicno za one koji zive sa znatizeljnim roditeljima kao ja).Trajanje isporuke 6 dana od trenutka prijema narudzbe,da i iz BIH sam.Uz narucene NL dobio sam 1 free seed Royal Automatic,iznimno mi je drago da su mi poslali automatic umjesto regular ovaj free seed i sto je sativa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
04.02.2014
2
0
0
Seme marihuane je potpuno legalno, medjutim uzgoj, koriscenje i prodaja su u ilegali tako da ako policija provali da si kupio seme verovatno ce da te prati ili tako nes :D :kenny_revenge:
 
11.11.2012
49
37
18
31
Moze mi neko dati link na pm gdje mogu naruciti sjemenku po komadu, znaci samo jednu? znam za ssc i jos je besplatna postarina za hr i kolko vidim imam neki credit 3€ i sad ako odlucim uzeti royal queen za 5 eura, ja placam samo 2 eura? i jos dobijem jednu fem sjemenku besplatno?:D
tenks
 
24.10.2013
13
7
0
Kada posta dodje regularno ili sa prioritetom dali se treba potpisat za preuzetu posiljku?

Pitam radi toga jer bi sjemene dosla u stan gdje ne boravim cesto, sada ako netreba potpisati a mene nema postar pusti u sanducicu i to je to, ako treba onda bi me vjerovatno na posti cekala posiljka i tu bi mi nastali mali problemi...