Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
ZNaci, SSC ipak salju za Srbiju, a kreditne kartice iz SRB ne primaju...
Ja cekam N1RV4N* po drugi put, prvi put je stiglo kako treba, a ovaj put videcemo.
Javljam u svakom slucaju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Pozz ljudi,evo i mog prvog posta ovde! Ovako,juce sam postom poslao evrice u ''semen-grad'' pa javljam kako sam prosao. Ovde u posti su mi rekli da treba oko 7 dana da stigne na ostrvo,i otprilike jos toliko da stignu nazad... Btw u pitanju je Purple bud, resio sam malo da se bacim na indiku,stvarno je malo ima u SRB,bar ja tesko dolazim do nje... Anyway ,porucio sam onom najjeftinijom tarifom,da vidim kako ce sve to da prodje,jer nisam hteo za prvi put da rizikujem neku vecu sumu. Ovako i ako puknem 30 evrica,prezalicu... Nadam se da ce sve da bude ok,i da otvaram dnevnik :)
E ovako,neke novosti: danas su me obavestili da im je stigla porudzbina i lova,i poslace mi uskoro. Znaci blizu 2 nedelje je trebalo da stigne pisamce do ostrva,ali bitno da je stiglo :) e sad jos samo posiljka da stigne bezbedno nazad.... Javljam sta bude!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
pitas gde da nadjes semena u temi kupovina semena, pa jesi li procitao neki post sa 20 strana ove teme, sta mislis o tome da procitas temu od pocetka, mozda tu negde pise nesto o kupovini. ako nema tu, udri u pretragu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: limabeograd

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Kad naidjes na sjemenke u nekoj vutri,uzmi ih,i zasadi ih....ako je suditi prema prvoj poruci nijesi ti trenutno za kupovinu...to bi bilo fatalno i po sjemenke i po tvoj novcanik. Citaj sve redom, ali ti bi hljeba preko pogace koliko ja vidim

Stiv,clan od danas.....mnogo sumnjivo,tacno sumnjam ko bi mogao biti ;) Odgovora dobit neces na ovaj nacin
 
27.03.2015
9
2
3
38
Kad naidjes na sjemenke u nekoj vutri,uzmi ih,i zasadi ih....ako je suditi prema prvoj poruci nijesi ti trenutno za kupovinu...to bi bilo fatalno i po sjemenke i po tvoj novcanik. Citaj sve redom, ali ti bi hljeba preko pogace koliko ja vidim

Stiv,clan od danas.....mnogo sumnjivo,tacno sumnjam ko bi mogao biti ;) Odgovora dobit neces na ovaj nacin
Odgovora necu dobit jel nema niko razuman da pomogne! svi kazu nadji ovo ono a ja prvi put usao na ovaj sajt! mogu jednostavno da objasne!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
nemoj da zuris, citaj polako, bar do kraja sledece sedmice pa onda pitanja ako ih bude. i nemoj citirati poruku kada odgovaras prvi posle nje. a mozes i da kliknes na onaj prvi baner gore sa leve strane ;) i gle, prodavnica semenki. koliko godina ti imas stiv