Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Porucio sam u subotu dok je jos trajao popust i platio karticom, ali danas m je stigao mejl da ne primaju placanje karticom iz Srbije i da ce mi refundirati sredstva.
Iskren da budem, nisam nasao takav info na sajtu, a i ako je tako mogli su programeri da izbace tu opciju kada neko porucuje iz Srbije.
Eto, za one koji hoce da poruce sa sensiseeds , a iz Srbije su, moze samo wire ili cash u koverti. Steta..

ja sam gotovo siguran da u tom slucaju ni ne salju za srbiju sta god pisalo na njihovom sajtu

e jbga sad... finansijski sam kapitulirao i ove godine nisam isao na skijanje u holandiju, ali mi danas uplatili semenke odande i sve proslo bez problema, ostaje da cekam.
 
05.03.2015
5
1
3
42
Evo i moje neko iskustvo do sada :) nasao sam u slo. trgovinu koja radi sa vecinom banaka semena kod njih moze da se uplati preko Western Uniona dogovorite se sa covekom sta da vam posalje i to je to ... bar tako je za sada. Prvi put narucujem od njih pa videcu kako i sta ce da bude od toga jer opet ne zavisi toliko od njih koliko od glupe Srpske carine pa se javljam dal je stiglo. Ljudi su mi rekli da stize za 7-10 dana :/ evo i sajta za ekipu is SRB s*********** i sto je bitno za clanove koji nisu dobri sa ENG moze sve na srpskom sto se konverzacije tice :)


* * *
obrati paznju na pravilnik
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
04.04.2015
1
0
1
38
Novi sam logicno. Pa se unaprijed izvinjavam. Da li postoji negdje u BIH ILI HR da se naruci sjeme a placanje pouzecem. Ako ne to molim za preporuku neke straniceda se moze platiti Western Unionom. Hvala
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Pozz ljudi,evo i mog prvog posta ovde! Ovako,juce sam postom poslao evrice u ''semen-grad'' pa javljam kako sam prosao. Ovde u posti su mi rekli da treba oko 7 dana da stigne na ostrvo,i otprilike jos toliko da stignu nazad... Btw u pitanju je Purple bud, resio sam malo da se bacim na indiku,stvarno je malo ima u SRB,bar ja tesko dolazim do nje... Anyway ,porucio sam onom najjeftinijom tarifom,da vidim kako ce sve to da prodje,jer nisam hteo za prvi put da rizikujem neku vecu sumu. Ovako i ako puknem 30 evrica,prezalicu... Nadam se da ce sve da bude ok,i da otvaram dnevnik :)

Kao prvo,juce sam postovao ovo ali je obrisano zbog backupa zbog ovog DDoS napada,tako da ,evo opet.
Citiram sebe da znate o cemu se radi. Elem, menkice su mi stigle iz seed-city,narucio sam postom iz SRB,poslao sam im pare uz porudzbenicu skinutu sa njihovog sajta. Samo treba lepo da se izracuna koliko kinte treba da posaljes (semenke+postarina+nadoknada zbog placanja u evrima i castio sam ih par centi)! Sto se vremena tice,trebalo je 2 nedelje da stigne njima pismo,par dana dok su spakovali to, i 2 nedelje je putovala posiljka u Srbiju (oni su inace iz Engleske). Moram da napomenem da sam izabrao najjeftiniju varijantu postarine (3,5 GBP) i da dodam da im je tehnicka podrska extra! Brzo su odgovarali na moje mailove,i dosta pomogli oko obracuna cene. Nadam se da necete shvatiti ovo kao reklamu,ovo je samo moje iskustvo sa tom seedbankom,koje moze da pomogne mnogima koji kao i ja nemaju mogucnost (ili ne zele) placanja kreditnom karticom! Poslato mi je u jednom DVD omotu seme,neke nalepnice njihove i kupon za 10% popusta za sledecu kupovinu. Evo i slicica kako to izgleda. Toliko od mene za sada,nadam se da sam pomogao nekome!
 

Prilozi

  • 20150408_130005.jpg
    20150408_130005.jpg
    204,6 KB · Pregleda: 133

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Lunnamoon mozes li mi na PP poslat link od tih engleza i kakav ti je paket bio vidim kutiju od cd ali jel bila umotana u paket neki obicni ili?