Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.05.2014
10
7
3
Pozdrav svima! Dugo pratim forum al rijetko pišem. Sad mi je stvarno potrebna pomoć/savjet pa se nadam da će netko iskusniji pomoći. Tražio sam sjeme sa što više CBD i što manje THC a vidio sam daje bilo govora o tome, pogotovo u pdfu o liječenju epilepsije. Naišao sam na neki webshop u Kanadi pa me zanima je li netko naručivao od tamo i koliko je sigurno? Koliko treba čekati? Ne želim ništa raditi prije nego se dobijem ikakve informacije. Postavit ću ovdje link na kojem je 40+ sorti tipa koji tražim, pa bi mi dobro došli i komentari ako je netko probao koju od njih, pogotovo od ljudi koji su ih koristili u medicinske svrhe. Našao sam ovo sjeme, a čitajući za šta je namjenjeno nekako mi se čini najadekvatnijim. Pomozite!

http://canadianhempco.com/index.php...d=2571&zenid=f1faaf6f934e8e650c3faf8f9f9793a8

Zahvaljujem se svima unaprijed i pozdravljam vas!
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Kud iz Kanade, u EU ima mali milion shopova, klikni na banner gore... svega ima, od igle do lokomotive :D
 
18.05.2014
10
7
3
Cijena je paprena, da. Vidim da ima poteškoća s linkom, pa eto c/p sa stranice. Znate li za neku vrstu sa sličnim omjerom CBD-a i THC-a, ondosno sa minimalnim udijelom THC-a, a da se može kupiti u europskim shopovima. Ja sam rookie ljudi :D


Valentine x 10 seed pack
This is our latest and greatest strain. Valentine X, or Valentine as we call it, has the highest ratio of CBD:THC that we have found. 25:1 CBD:THC.

Valentine St. Valentine is the patron Saint of epilepsy. Hence, the strain medicine also has the good energy of Saint Valentine and is particularly good for seizure disorders. It is also useful in treating cancer, nerve disorders, pain, insomnia, asthma and inflammation related disorders.

Valentine is a 50/50 Sativa/Indica hybrid mix. It is a phenotype of ACDC and is closely related. We have run lab tests to see if it was actually different than ACDC, and the terpene print is different, but fairly close.
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Koliko ja znam, najbolje je kada je omjer CBD:THC blizu 1:1, obje tvari imaju svoju funkciju i rade zajedno.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Imas onaj neki strain iz dokumentatrca sto su za onu malu pravili likovi iz kolorada, kao prvi medicinski high cbd low thc strain... CNNov je dok u 2 il 3 cak djela..
 
18.05.2014
10
7
3
Pogledao sam prijatelju :) Gledam video i plače mi se. Zove se Charlotte`s Web. To je zabranjeno u svim ostalim saveznim državama u SAD-u, tako da šanse da ga se u Europi nađe su vjerovatno minimalne. Ono što sam stavio u prvom postu je najbliže tome, ali htio sam savjet zbog cijene i samog shopa. Nije mi svejedno naručivat.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
izaberi nesto bez praćenja i da nije stelth.ako ima pracenje mora carinik uzet paket i zabiljezit da je stigao samim tim rizikujes pregled a stelth,ne znam jel potrebno inace je i regularno pakovanje sasvim solidno ne stave nikad direkt al na tebe je da odlucis da li zelis
 
18.11.2015
12
2
3
43
Ja narucio iz UK ukupno 5 semenki i dobio na poklon 4 semenke - sve platio Visom...Zbog sigurnosti posiljku sam uputio na ortaka iz Slovernije, koji ce mi to prepakovati u obicno pismo ili bozicnu cestitku i poslati u Novi Sad.
Postoji li opasnost u tom slucaju???
zaista se mnogo brinem (kostalo me preko 50eur)