Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.09.2015
2
0
1
40
Moze li mi neko od Vas reci gde u Austriji, tacnije Beču, mogu otici i kupiti seme? Da li postoji neki shop i ako znate adresu. Unapred zahvalan
 
13.02.2016
39
47
18
34
Ako mi može neko pomoći...hoću da naručim semenke,gledam hempatiu i jos neki sajt iz Slovenije,čitao sam ovde razna iskustva s hempatiom i većina su dobra,ja gledam na sajtu i nigde ne vidim semena,kako da ih nadjem i ako neko ima preporuku koja vrsta je najbolja,hvala
 
13.02.2016
39
47
18
34
Jesam ali ne vidim i dalje,medjutim ukucao sam samo hempatia seme i onda nekako preko slika našao seme,ima ih milion,odabrao neka razna semena ukupne vrednosti 92€,ne znam kako dalje ide..
 

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
Zašto se zezaš sa hempatiom, imaš odličnih sitova za kupovinu. Probaj Nirvanu i Seedsmana, ja sam naručio od seedsmana i stiglo za 5 dana u BiH!
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: hthc
13.02.2016
39
47
18
34
A koji je način plaćanja preko seedsmana?Iz hempatie su mi odgovorili mejlom o potvrdi porudžbine a kao način plaćanja sam naveo po preuzimanju pošiljke,sad ne znam da li ce me opet kontaktirati i možda prvo tražiti da uplatim..
 
26.05.2015
57
57
18
Ljudi ja imam veliki problem oko narucivanja semena ... To jest tri puta sam narucivao uvek je bilo bezuspesno , prvi put nista nije stiglo a drugi i treci put plave pozivnice za razgovor oko zaplene na carini .. znaci stvarno bi mi znacilo ako neko moze na bilo kakav nacin da mi pomogne ...
 
13.02.2016
39
47
18
34
I mene to zanima,naručio sam i kod hempatie i kod seedsmana pa od koga stigne a ako stigne od oba još bolje,seedsman šalje vrlo diskretno i kako sam čitao ovde niko s njima nije problema a moj problem s njima je što ne znam kako da im uplatim novac,poslali mi neku adresu ali nigde računa (žiro račun kao kod nas) već ime i prezime i to je...iz hempatie su mi odg mejlom da je porudžbina potvrđena i da je sve ok a način plaćanja na sajtu sam naveo po prijemu pošiljke...o problemima sa carinom sam čitao ovde i kako sam razumeo ti jednostavno nisi imao sreće i tvoju pošiljku su pregledali i zaplenili..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
poslali mi neku adresu ali nigde računa (žiro račun kao kod nas) već ime i prezime i to je
verovatmo adresa na koju treba da posaljes kes. ako im ne posaljes lovu nista od porudzbine tako da bolje sacekaj da vidis da li ti stize, a verovatno stize, ovo iz hempatije

@Lendormind13, prekini da porucujes na istu adresu, verovatno si na black listi na carini, nece ti nista doci koliko god bio uporan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gvozden
02.04.2015
174
137
43
Jel neko porucivao ista iz Green House Seeds-a? Zanimaju me iskustva,koliko je sigurno i da li ste imali kakvih poteskoca oko dostave?
 
02.04.2015
174
137
43
Dobio sam neke semenke iz Shortstuff seedsa i poslate su mi u petak,e sad posto vikendom koliko sam skontao poste ne rade,za koliko bi otp trebalo da ocekujem posiljki,Engleska je u pitanju? :O