Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kipo

Aktivan Član
14.02.2017
311
3.599
143
Postanski promet je ogroman, koverta sjembi u obliku pisma koje postar ubaci u sanducic je kao kap u moru...
 

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Ako nadju semenke zvace te il ti samo oduzeti,ne idi u postu nikakvu niti bilo sta potpisuj osim postaru ispred vrata,gradimo se time da je te semenke bilo ko drugi mogao naruciti na nase ime i na nasu adresu,tako da ti nemas nista sa tim,ne odustaj jos mozda je samo zastoj na carini neki :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzo and GrowHax
25.03.2021
7
9
3
23
Inace svaki put kad sam narucivao nesto sa interneta iso sam licno u postu da podizem zato sto postar ne zna tacno koja je ulica da li to isto da uradim sa ovim?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GrowHax

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Ako ti postar dodje na vrata potpisi za preuzimanje paketa nista drugo.PAKET ISKLJUCIVO DOLAZI NA KUCNU ADRESU!
Ako nekoga zovnu samo se pravite ludi i recite da to nije vas paket.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: azerox

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Koliko ja znam da bi to posadio moraš imati dozvolu od države, a država te uslovljava da gajiš sorte koje je ona zakonom propisala pa samim tim od nje i uzimaš seme....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
18.04.2021
2
2
3
27
Sorta koju sam izabra je na popisu legalnih sorti u EU (manje od 0,3%THC). Postupak registracije je jednostavan, ispuniti i poslati jedan papir ministarstvu poljoprivrede sa vrstom koju zeliš uzgojiti i česticom zemlje. Time ulaziš u registar.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: reaktor and Palac
27.01.2016
197
243
43
59
Ako je sorta na listi, slobodno kupiš. Ali ne prije nego dobiješ kakvu potvrdu da si u registru. I obavezno čuvaj račun od sjemena.
 

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Dve su kod nas na listi ako mi je drug dobro objasnio,Fedora i nezz ime drugedozvolu je dobiti lako ako nisi osudjivan i nije bas jedan papir.Od drzave se dobijaju semene subvencije i sva potrebna pomoc sto se tice edukacijskog dela,bolje uzm i preko drzave ne kupuj sam kad vec daju ogrome subvencije
 

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Konkretno:
Payment not accepted, please try again or contact us.

Nnije do kartice niti novaca niti krive adrese niti nista takvoga jer takve stvari ko idiot provjeravam 7puta da nes krivo ne upisem.
Mozda su jednostavno odj****i shipanje u Hr
 

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Preko revoulta narucujem apsolutno sve sto narucujem online. Cak karticu banke u kojoj primam placu uopce ne koristim, samo za prebacit lovu na revolut :D .A vidit cu mozda preko bank transfera narucim.
Probao je prika preko svoje kartice iz erste banke narucit i isto mu kaze
 
28.09.2018
9
3
3
43
I kod mene bija isti problem samo na Hempatiji, posla njima mail da vidin jeli možda kod njih neki problem oni rekli da je kod njih sve ok, i onda nazva svoju banku i reka da mi ne prolazi narudžba i službenica iz banke me nazvala u roku pola sata da probam opet i onda je prošlo iz prve
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzo
06.05.2021
4
11
3
35
Help,brat narucio na netu sjemenke iz slo dosle meni u hr ja poslala s tabakerom skupa u Bosnu i sad pise carina zaplijenila paket kakve su posljedice molim vas pomozite bar savjetom sta mogu ocekivat hocu li u zatvor jako sam prestrasena radim ko sestrA sve mi je ok nadam se da mi ovo nece unistit zivot
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa zar nije da ce on imati problem, mislim bosanska carina je zaplenila za njega?
on neka se pravi blesav, nema pojma ko je to i zasto poslao.
e sad, ako vrate nazad i prijave tebe onda...
:D

nema od toga nista.
smotaj jedan i uzivaj, zeno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Žena