Led radionica: fruity christal kush, amnesija haze a., green crack & critical kush 2.0+a

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.416
5.349
258
Pozdrav cjenjenim forumasicama/forumasima. Nakon malog izbivanja vrijeme je da se opet druzimo!

Ovaj put malo veci prostor i meni zanimljivi hibridi pa ajmo pomalo.:banana_rasta:
Za razliku do sada hps sam umirovio:grob: i dat cu priliku Led-zaruljama, koje kolko vidim po forumu super obavljaju svoju funkciju. Panel je napravljen od alu profila i ima smontiranih 30 grla i nekakav krajnji plan je da u cvjetanju ide 30x10w zarulja a mozda bude koja vise ili manje ove ili one woltaze tako da cu o tome u dnevniku postupno kako cu sta sarafiti po panelu tako cu tu updejatati.
Zemlja za start mi je teramagma osmocote (uvjek mi se pokazala ok), u koju cu jos dodati perlit, kokosova vlakna i mikorizu. Tegle planiram za vocnog 30-40l root pouch, a za gorilu stari 20 litarski airpot. Posto su automati a imat ce puno zemlje za vegu im planiram samo zaljevanje slavolov a ako zafali hrane zelena plantela i hesi su pri ruci.
Ventilaciju jos nisam rjesio posto imam vremena par dana dok to ne proklija sve skupa al planiram klasicni dobri stari blauberg bbturbo125 turbinu + primaklimin filter i pomalo nek vuce u 1 brzini, ali to cu jos vidjeti u hodu posto nemogu izmjeriti kolko ce trebati hladiti i tak te uvjete, ugl rjesiti ce se :spliff:.
Novi box je sator dimenzija 80x80x160 , i jos cu probati unutra zgurati u cosak jedan stupni vent zaduzen za njihanje krosnje.
Ajmo sad o stanovnicima malo:

1 Gorilla glue auto-Fast buds
Gorilla Glue Autoflowering Feminised Seeds by the cannabis seeds breeder FastBuds Seeds, is a Autoflowering Feminised marijuana strain. This Indica / Sativa strain produces a Medium, High Indoors: 400-600 g/m2 & Outdoors: 50-300 g/plant yield. This Feminised seed grows well in Greenhouse, Indoors, Outdoors conditions. Additionally it can be expected to grow into a Medium plant reaching 60-100. This strain has Gorilla Glue Autoflowering Genetics. It has a Very High (over 20%) THC Content. The CBD content of the strain is Low (0-1%). This strain can be used to treat a variety of medical conditions including, Arthritis, Asthma, Epilepsy, Glaucoma, Migraines, Multiple Sclerosis, Nausea, Pain, PMS, Stress.

2. Fruity Crisal Kush SuperAuto -Flash seeds(otkad sam cuo za superautomate morao sam jednog probati pa evo ga)
This Indica strain produces a High over 400 gr/plant yield. This Feminised seed grows well in Greenhouse, Indoors, Outdoors conditions. Additionally it can be expected to grow into a Medium, Tall plant reaching 120 - 200 cm. This strain has Hindu Kush x Larry Og Kush x Stich0.1 Genetics. It has a Unknown THC Content. The CBD content of the strain is Unknown.

Samo da ne zaboravim spomenuti da sam prvotne tegle unapred razrezao po pola i zaljepio nazad s trakom tako da mi se ne ponavljaju stalno iste greske bezveze, hm.. da plan treninga samo lst to mi ide a i garant bu ih trebalo ogranicavati kad podivljaju :bocni::.
Nisam trenutno pripremio vise slika posto sam ovo vise zamislio kao prvi tekstualni dio di sam htio sve fino opisati a kako ce se sta odvijati tako cu uslikati i zabiljeziti ovdje.
Vocni i gorila na kupanju do prelaska u zemlju nadam se da ce klice ubrzo i da cemo ih ispratiti svi skupa dok ne budu prave topovnjace!!!!!!!!!!:banana_rasta::skot:::makaze::gled::rasta:.
salica.jpg

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.416
5.349
258
ucim se pomalo, nemoj me sad vidis da mi je sve novo a i za tebe cu negdje ugurat jednu feferonicu cuvam menke:thumb:

Sviđa im se: Zelenko63

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.416
5.349
258
Hvala ice slike sam da slozim sve na hrpu i da ih piknem :) valjda ce proklijat ubi me neizvjesnost uvjek.

Sviđa im se: Long balls Larry

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.416
5.349
258
Iznenadujuce brzo pokazale klicu, jucer popodne stavljene u vodu, jutros gorila prva izvirila a vocni tek raspuknuo sjemenku i nazire se klica. Zemlju za start smixo teramagma osmocote, kokos vlakna 60/40 omjer, zlicicu mikorize svakoj( homeogarden) na dnu centimetar kuglica i zapiknuo drustvo unutra dok ne izadu, a tad updejt pod ledom. Pozdravljaju vas gorila i vocni pa kad izvire tipkamo se:love2::watch::thumb:.
IMG_20171021_184503.jpg

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.416
5.349
258
Evo nas vani, led upaljen na 6x8w na nekih 25 cm od biljoza pa cu vidjet il dodat jos koju ak ce se izduzivat il spustit koji cm. Lijevo je vocni on kasni par sati a desno je gorila ona je malo brza, posto vocni mal kasni od sutra im racunam prvi dan. Temperatura stabilnih 26 ,zemlja vlazna tako da nis ne diram zasad.
IMG_20171024_224345.jpg IMG_20171024_224328.jpg IMG_20171024_224359.jpg

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
570
1.519
163
51
Ovo me podsjetilo na moje cfl početke, samo naprijed, ako i ne ispadne kako želiš vrijeme utrošeno na rad vrijedi! A bit će super...

Sviđa im se: h0nda

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.416
5.349
258
Hvala ekipa ,@deda i mene sve strah s ovim sve mi novo i drugacije, na hps sam naviko a ovo tek bumo vidli ;)

Sviđa im se: Mo1

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
436
1.408
143
55
Sretno! Rasturićeš, o panelu smo već diskutovali sad da ga vidimo na delu. Što se tiče daljine u početku im ne smeta ni da bude bliže a u cveranju tako odgovara. Pratim pa će mo videti. Sve naj :thumb:

Sviđa im se: h0nda