lemon kush & black sugar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Fini topivi! A ocito je do sorte.... Izgleda skroz zrelo za branje... Neznam odakle bi ona ise uzimala "suncevu energiju"... Cap-cap-carap!
Rep ti dam odma! :samoja
 
14.01.2012
42
2
0
47
i evo da zavrsim ovaj dnevnik sa zakasnjenjem... sve je capcarapnuto i watercured dobio sam cca 75 gr suhog cveca i od toga 5-6 ml ulja za mali antistres program i miran san. jedno zrnce rize mi je sasvim dovoljno i cini se da ce ova kolicina biti dovoljna za par mjeseci pa do slijedeceg growa svima lijepi pozdrav i hvala na savjetima tako da prvi macici ipak ne moraju zavrsiti u vodi. bok
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
djoledjoole je napisao(la):
dvije kushice i jedna sugarka su vec watercured i osusene i istestirane ;) i sve je kao i u deklaraciji: kushica prvo digne ko sativa i dobijes 10 minuta cerekanja i nakon toga tripanje a sugarka te odma utripa i to traje i traje :)

to je kushica koja je naknadno ubacena i spremna je za sisanje a brine me ova zadna sugarka koja izgleda zalosno i sva se posusila ali trihomi su jos potpuno bistri. tu i tamo poneki crvendac. je li to normalno?


svaka cast na zavrsenom dnevniku i eto divim ti se da si priveo dnevnim kraju jer nisi naucio sto si trihomi,a sto su pistile,dakle na ovim slikama se ne mogu vidjeti trihomi ;) lp i uzivaj u svojim plodovima !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.