LSD, Blue Cheese, Critical Kush - LED Hans 180 W (x4) by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Budu li se i dalje izduzivale slobodno ih presadi ranije od planiranog i duboko ukopaj, skoro do listica, nece se vise izduziti a iz peteljke se brzo razvije korjen.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 5-10 dan od kad su provirile glavu van zemlje (jedan LSD 10 dan, drugi LSD 9 dan, Critical Kush 9 dan, Blue Cheese 7 dan)

8.9.2016 - Curice su presadjene u smart potove od 16 litara. Svaka dobila dozu Roota i Bioheavena nakon presadjivanja.

Zemlja je prilikom presadjivanja bila jos dosta mokra (ranije je namocena kako preporuca BioBizz da se aktiviraju svi mikroorganizmi i sl.) pa mi je vlaga po noci skocila na 80 % uz svu upaljenu ventilaciju (dva klipna venta, jedan veliki stolni i ispuh na max), a po danu je bila oko 70-75%.

S obzirom da je ispuh direktno u sobu (nazalost nemam druge mogucnosti ) otvorio sam vrata od sobe gdje je box da se koliko toliko vlaga dovede u red. Prozor od sobe nisam mogao previse otvarati jer bi se onda mogao vidjeti box izvana.

Otvaranjem vrata je koliko toliko vlaga dovedena u red, al bez odvlazivaca izgleda nece ici.



Evo fotografija curica u boxu....


Jedna zajednicka - klipni fanovi pusu malo iznad njih, a ovaj podni ventilator sam okrenuo tako da puse stranicu boxa i stavio ga na 1 (od 3) - zrak se odbija od stranice boxa i tako ne puse prejako po biljkama (kada namjestim direktno na biljke onda je prejak i previse samara biljke - ovako smjesten je bas taman zasada)
zajednicka sprijeda.jpg zajednicka sprijeda  sa hansovima.jpg zajednicka sa strane.jpg

Critical Kush - u boxu lijevi dolje

critical kush siroka lijevi dole 22.jpg critical kush gore lijevi dole 22.jpg

Critical Kush - u boxu desni gore
critical kush siroka desni 1.jpg critical kush gore desni 1.jpg


Critical Kush - u boxu dolje sredina
critical kush siroka 33.jpg critical kush gore 33.jpg

LSD - u boxu gore lijevo
lsd sa strane 11.jpg lsd gore.jpg


LSD - u boxu u gore u sredini
lsd siroka 2.jpg lsd gore 2.jpg

Blue Cheese - u boxu dolje desno
blue cheese siroka 11 desni dole.jpg blue cheese gore 11 desni dole.jpg


Od presadjivanja ih nisam zalijevao je je zemlja dovoljno vlazna, tako da cekam da se osusi pa bi onda trebale dobiti mix Bioheavena i Bio Growa.

Hans paneli su od biljaka udaljeni cca.35 cm i zasad mi se cini da je to okej. Fokalna temperatura na biljkama je 25-26 stupnjeva, dok je vlaga (kada se zemlja malo posusila) od cca 57 do 65 posto. Temperatura unutar boxa je oko 26 do 28 stupnjeva.

Blue Cheese koja je izasla iz zemlje 7.9 - nju svaku vecer malo navlazim, jer ne volim kad su curke previse suhe.:p:D:D:D
blue cheese mali1.jpg bluse cheese mali.jpg

Critical Kush je izasla 8.9 - nju isto samo vlazim. Ona je jos nevina jer ne da mala junf dole sa sebe.:D:D:D
critical kush mali.jpg

Njih dvije imam nek se nadju ako negdje zaskripi.:)

Vjerojatno ce jedan LSD izletiti van boxa jer sa 6 curica u boxu guzva ce biti prevelika, a ne volim bas da se kasnije vuku za kosu, svadjaju i tuku.
:D:D:D


Zasad toliko od mene.

:wave::vutra::wave:

 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ma gospe moja, ajmeeee koja oprema,,,, o_O a šta ti si neki tajkun kolega?
Ja krpim neki od iverice i nju sam babi uzeo...a mašala a koji konj za trku.
:thumb: aaa ja dobio astmu u kojoj prašini mije box,
kad zapalim mislim da sam negdje u sahari eto, a odo zapalit jednu od muke :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: goguljevic

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
ma gospe moja, ajmeeee koja oprema,,,, o_O a šta ti si neki tajkun kolega?
Ja krpim neki od iverice i nju sam babi uzeo...a mašala a koji konj za trku.
:thumb: aaa ja dobio astmu u kojoj prašini mije box,
kad zapalim mislim da sam negdje u sahari eto, a odo zapalit jednu od muke :cool23:
Prijatelju, nisam tajkun...radim kod privatnika za placu. Napisao sam prije, ali da ponovim - ovaj setup je slozen sa dijelom novca koji su mi htjeli uzeti ovi lihvari na cesti kada sam od njih htio uzeti ulje za bolesnog clana obitelji. Nisam im dao jer mi je puko film koliko su me htjeli oderati, a koliko sam im vec do sada dao bolje da ne pricam. Odlucio sam sad sve uzeti pod svoju kontrolu.

Prvotno sam narucio dva Hansa i kada su stigli cinilo mi se premalo da sve kvalitetno pokriju iako mi je sam Hans rekao da ce dva biti dovoljna za moj box. Naknadno sam narucio jos dva. Vjeruj tesko sam odvojio jos love za ta dva dodatna, ali radi se o zivotu moje zene (evo da vam sad kazem). I sada sam u minusu na tekucem racunu i otplacivat cu te Hansove mjesecima.

Ovaj sajt me spasio, jako puno korisnih informacija, ljudi hoce pomoci i ja sam im zahvalan na tome. Sve sam ovdje naucio i jos ucim u hodu.

Prije sam svako jutro kada bi se probudio otisao u kupaonu...sad je to grow box. Znam navecer sjediti sa upaljenom pljugom ispred otvorenog boxa i gledati kako biljke rastu. To me opusta.

A jesam dusu otvorio.......
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ma malo šale, niko to ne kupuje od ludosti, drug i ja sam radi zdravlja krenuo u ovo sve.
i sve to potanko i napisao ovdje na forumu.
Samo opušteno ne vrijedi se sikirat.
Sretno ti želim u naumu i da bude sve ok, i ja sam prepolovio trablete silne odma a prvi mi je mjesec ok drugi da koristim marijuanu.
A oprema je mrak i ja bi volio takvu.....
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 10-15 dan od kad su provirile glavu van zemlje

Grow zasad ide prema planu. Update je vezan za topiranje. Topirao sam 4 kat na svakoj (osim na maloj LSD koji ce danas biti topirana iako mi je nekako minijaturna).
topiranje.jpg

13.9.

Zalivene sve sa Root Juicom, Bio Heavenom i Bio Growom.

Zbog mog neznanja zalio sam svaku sa 6 deci jer sam mislio da je to dovoljno za tako male biljke. Drugi dan jedan Critical Kush dobio mali zuti listic.
Nakon konzultacija sa mentorom isti dan zalijevam kako sam i trebao dan prije - dok voda ne procuri dolje u posudicu za vodu. Sipam svakoj 2 litre ciste vode iz pipe koja je odstajala pola sata bez ikakve PH korekcije. Runoff 6.3.

Drugi dan sve ok, zalijevanje su dobro prihvatile. Mentor @Stipe kaze da zuti listic zanemarim i da nije to do gnojenja.

Podigao Hansove na cca. 40 cm mjereno od vrha lisca.

Temperatura dan 29-30, vlaga oko 65 posto. Noc 26 stupnjeva, vlaga 78 posto.

Zuti listic na Critical Kushu - mala je odlucila ulaskom u pubertet malo pofarbati pramen kose :D
critiacal zuti list.jpg


TOPIRANJE

15.9.


Prva je topiranja Blue Cheese - onaj je najmladja, al raste ko luda.

Prije topiranja
blue cheese- prije topiranja 1.jpg blue_cheese-prije topiranja.jpg

Nakon topiranja
blue cheese nakon topiranja.jpg blue cheese nakon topiranja1.jpg


16.9.

Topirana Critical Kush

Prije topiranja
critical Kush prije topiranja siroka.jpg critical Kush prije topiranja gore.jpg
Nakon topiranja
critical kush nakon topiranja zuti listic.jpg critical kush nakon topiranja zuti listic1.jpg


17.9.

Topirane preostale dvije curke Critical Kusha i LSD (onaj veci)

Prije topiranja CK (preostale dvije)
critical kush 2 prije topiranja sa strane.jpg critical kush 2 prije topiranja gore.jpg ck 3 prije topiranja sa strane.jpg ck 3 prije topiranja gore.jpg

Nakon topiranja
ck 3 prije topiranja sa strane.jpg ck nakon topiranja 3 gore.jpg ck nakon topiranja sa strane.jpg ck nakon topiranja gore.jpg

LSD prije topiranja
lsd prije topiranja sa strane.jpg lsd prije topiranj agore.jpg

Nakon topiranja
lsd nakon topiranja sa strane.jpg lsd nakon topiranja gore.jpg



Sve zajedno na okupu - ventilator okrenut prema biljkama na brzini 1 (od 3) - zamjenio sam im mjesta od zadnji puta (trenutni raspored - gore lijevo Blue Cheese, gore sredina Critical Kush, gore desno Critical Kush, dolje lijevo LSD, dolje sredina Critical Kush, dolje desno mali LSD)

zajednicka sira.jpg zajednicka uza.jpg



S obzirom da se vec lagano poceo osjecati miris spojio sam filter na ispusni vent
filter.jpg

Temperatura dan 28-29 stupnjeva, vlaga 55-60 posto. Temperatura noc 25-26 stupnjeva, vlaga 70 posto.



Mali LSD mi je nekako krzljav i njega cu drzat do neke pocetne guzve pa ce vjerojatno izletit van iz boxa
mali lsd.jpg



To je to za sad.....:let::wave:





 
Poslednja izmena: