LSD outdoor 2014 == Monty_Python==

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Evo mene sa slijama...

Znaci sve su topirane 2.6. i zalivene 6.6. sa punom dozom Plantela list na 20l vode.

39. dan

1.
2.

3. puz je odradio svoje, cak je i pojeo oba nova vrha poslije topiranja. To je ona mala sto koci od samog pocetka.

4. ova je nesto manja od prve dvije, nakino je puz a i ja kad sam topirao pogresim pa je poslije capnem za jos jenu internodu...

5. nesto mi se izduzuje, izgleda da trebam malo prokrciti okolo da ima vise direktnog sunca

Postavio sam jos jedan krug bakarne zice, malo pocupao travu okolo i opet posuo Neo Pitroid po njima i okolo. Valjda me nece vise muciti ti puzevi, velike su vrucine a i nema ih zadnih 5 dana.
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ne znam koliko sunca imaju ali mi deluju dosta u hladu.
Raskrči to dobro da ih cepa sunce što više pa da vidiš kad se razrastu,neće puževi znati o čemu se radi...hehehe :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Rekoh ja već prije da bakrena žica ne funkcionira na taj način. Dva kruga bakra već da, al mora biti dobro postavljeno. Najbolje je riješenje namotaji bakrenog pleha, većinom željezare to imaju, kao alu folija na rolama samo što je bakrena. Pitroid ti neće pomoći kod puževa, on je isključivo za insekte.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and mamatvoja

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa Neo Pitroid ti je za insekte a ne za puzeve ,kao sto ti i rekao No Joke..a puzomor ti je protiv puzeva,provereno dobar...:) barem ja sam zadovoljna ,pokazao se kao dobar..:)
 

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
...Neo Pitroid sam i posuo protiv insekata ;) a bakarnu zicu protiv puzeva, iako je negdje djelovala a negdje ne.

...sutra jos krcim oko njih da imaju vise direktnog sunca i idemo dalje...

hvala svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Probaj nabavit plantelllin gel ako mozes, nije skup a meni u kombinaciji s bakrenim zicama odlicno djeluje, od kad sam to dvoje stavio puzevi mi se nisu ni priblizili
 

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Vozdra ljudovi :cool44:

Evo mene opet sa slicicama nakon 17 dana. Biljoze hranjene svakih 7-10 dana sa Plantela list, znaci dva puta od proslog javljanja, i sa podesenim ph na 6,5. Nema puzeva, paukova, stetocina i ostale gamadi, znaci i dalje Neopitroid po potrebi i dvije bakarne zice po biljci. Oko njih raskrcio koliko sam mogao, i osisao visoke grane sa obliznjeg raslinja. Prije 6-7-8 dana bila ogromna oluja koja je oborila 2 biljke, ali ih nije iscupala ili ostetila, a ja juce ispravio obe i dodao jos zemlje oko korjena.
Kisa pada stalno, nigdje sunca.

57. dan
slike su postavljen po redosljedu kao kod proslog update-a

1. privezao je za svaki slucaj, posto oluje ruse krovove

2. ova druga slika je slikana sa strane na kojoj je biljka lezala kad je bila oborena. Pokrivilo se sve kao LST da je radjen :icon_wink:

3. mala krzljava se bori

4. kontam da je i dobra koliko su je osakatili puzevi, a i ja je skratio previse kod topiranja

5. nisam uspio uslikati

Pozdrav... :pilot
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Nevjerovatna razlika :)
Taj neopitroid,jel ga se mora ponovno stavljat nakon svake kise,mislim jel ga skroz ispere ili ima jos nekog ucinka posle kise?
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Izvrsno kolega. :hehe: Samo nastavi istim načinom, i to je to. Plantele + ph i nema straha. "Jednostavno ko pasulj"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: veseljko:)

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
eto, u mjesec-dva izraste ziva ograda :rofl: , :respect: .
jel se jos boris s puzevima :ninja:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.