Lucidno sanjanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
quiara je napisao(la):
E A Ja Kad God Tak Sanjam Obavezno Mi Se Taj San Ostvari U Potpunosti I Skroz Sam Svjesna(kad Se To Dogodi) Da Sam To Sanjala I Znam Unaprijed Kak Će ZavrŠit Cijela Situacija..... Nemrem Vjerovat....jel Zna Neko Di Mogu ProČitat NeŠto O Tome...pozzzzz???
znam ja:)

@genjo, nadamo se da nećeš biti tampon.moja žena te pozdravlja i veli:'kakav je osjećaj bio?' oduvijek ju je to interesiralo:))))

upravo iz tog razloga nezapisujem snove, jer su previše bizarni.pa mi glupo napisat.neznam uopće šta i mislio.

za guiaru, onaj lik što je izmislio šivaći stroj. on je sanjao da su ga ganjali neka plemena i bacali koplja na njega.kad je koplja pogledao malo izbliže vidio je da imaju rupicu pri vrhu. i onda je u budnom stanju se jedno priliom toga sjetio i etogac...
pokušaću iskopat taj sajt.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutragenjo

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ja sam prije par godina imo san da imam sise i bio sam full sretan :icon_lol:
onako igro sam se s njima pipo si bradavice i tako...jedino mi je bilo žao što sam bio u anatomskoj nemogućnosti da masturbiram u njih...
bilo mi predobro što si ne moram "tražit sise" tj curu već sam ih uvijek imo na raspolaganju na sebi.
a sjećam se čak i prvog "morkog sna" koji uopće nije bio mokar...gurno sam "spolni ud"
u rupičasti švicarski sir i doživio orgazam
bio sam prilično zbunjen tog dana i pitao sam se dali postoje mlječnoseksualci ili slično...

ja obožavam tu bizarnost snova ali vrlo često ih protumačim i na kraju uvidim neke svoje podsvjesne probleme ... riješim ih.
čini mi se da sam čak i koncentraciju poboljšo time što analiziram snove
uglavnom ne shvaćam ljude koje smeta ta bizarnost mene to zabavlja a ionako sam shvatio da je zapravo cijela ova stvarnost poprilično bizarna čak i puno bizarnija od snova :rofl:
 
18.10.2007
12
1
0
35
ovo astral to je vec atralna projekcija sto je izlazenje iz tjela, kod kojeg kazu se moze i umrijet... lucidno sanjanje je malo drukcije i presuper je covjek moze radit sto zeli, sanjas a znas da sanjas a kad se probudis si super odmoren,a sve je to u granicama u uma, meni je to ko super trip...
http://www.dreamviews.com/
evo to je jedan link na eng, cjeli sajt posvecen samo tome i ima forum... nekima se lucidni/svjesni snovi desavaju svako toliko, nekima je to jako tesko postic, ali svatko to moze... neki ljudi cak kazu da ne sanjaju, ali svi mi sanjamo samo sto se mozda sjecamo mozda ne...
ali svejedno sta je je, lucidnost je nesto jako super...

jedna vjezba za postic lucidne snove ako vam bas nikako ne ide, to mi je rekla jedna priajteljica je da povecate svjest, tj. lucidnost tjekom budnog stanje, ako si u toku dana postavite pitanje(oko 21 put da vam uđe u podsvjest) :"Da li sam budan/budna ili sanjam?" to pitanje čete si psotavit i dok sanjate, dok spavate, pa ćete iz nesvjesnog moć prijeći u svjestan san. Sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sweatMJ
18.10.2007
12
1
0
35
ili se to meni samo cini ili mi svaki quick reply nestane bogu iza nogu ili niti ne tamo...

nego da sad ne ponavljam sta sam sve bila napisala, a niti se ne sjecam...

lucidno sanjanje je super, svjesno sanjanje, meni je kao trip, cak i bolje jer niti ne moram nesto konzumirat, a probudim se odmorena.

evo jedan dobar link za sve koje zanima http://www.dreamviews.com/
sajt ima i forum tako da mozete i izmjenit iskustva ili procitat mnoga druga iskustva, sve je na eng...ali ok je.

http://www.astralvoyage.com/
e evo i link za astralnu projekciju, vidim da se spomenuo i astral, pa ako nekog i to zanima samo naprijed iako je AP nesto drukcije od LD, jer kazu da se kod AD moze umrijeti jer je to izlazenje iz tijela (atralno tijelo, iz fizickog tijela) a kod sanjanja se samo svjesno sanja.

to je to , sretno u istrazivanju :)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
greenthum čitaj prijašnje postove, a ako ih ne vidiš -> control panel -> edituj opcije -> način prikaza tema - linearno - prvo starije.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja zapisujem svoje snove eo sad već jedno vrijeme i neide mi baš
Prvi dan onako nema puno detalja ali sjećam se
Drugi dan nešt malo
Treći dan tri sna stranica i po ispisana u velikoj bilježžnici
I onda tjedan dana ništa se nesjećam
I sad sam opet jedan zapiso s ne baš puno detalja
Neznam mal me frustrira htjeo bi se bolje sjećati
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Mislim da trava nema veze na sjećanje, ali alkohol ima. Izbjegavati alkohol, a i stres je uboica lucidnog sanjanja! Makar jednu pivu popio taj dan se nisam sjećao sna. Treba biti smiren i tokom dana dosta razmišljati o lucidnom sanjanju i radit one provjere budnosti.
Meni se događa isto što i kanehu, sanjam totalo bolesno, glupe, izopačene snove pa mi je glupo zapisivati, ali bi trebao. Ako nema zapisivanja onda se ne razvija sjećanje na san, pa onda nema smisla trenirati lucidno sanjanje ako ga se nećete sjećati poslije.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Vutragenjo je napisao(la):
Shamane prestani pushit travu jedno 5-6 dana pa ces vidjet kako ces se sjecat snova.

Stari moram ti pobiti ovo, ja se bas obavezno svaki put sjecam sna ako zaspem 'pod utjecajem' vjerovatno zato sto onda bas imam zanimljive snove :) A sad mozda ovisi od osobe do osobe...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ako pušiš stalno (ima budala i po 5g hybrida outdoor na dan)
nema snova
čim prestaneš javljaju se
ja ako malo popijem alcohola p
onda sanjam munižabe
od vutre i shita ni sličica u san da dođe
što mi i prija jer sanjam blago je reći ludila
snove koje imam od prije 20 god samo nastavljam
sjećam se kao klinac mali sanjam da serem,i iserem se :)
lol opet sebi pukoh od smijeha

vjerovatno različito utiče na svakoga ponaosob
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Sjetih se i ja doba kad sam tukao po 10g dnevno i osjetih se prozvanim. :2flip:

Nego, vjerovatno zavisi od osobe i količine popušenog, meni se čini da 3-4 godine koliko sam se prepušavao (doslovno od ujutro kad se dignem do navečer kad idem leć) nisam sanjao uopće ... Kad sam prestao duvat, e to je bio horror, napadali me snovi sa svih strana. :pat:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Evo ja pišem svoje snove već jedno vrijeme od 10. mjeseca i nije baš bilo pretjerano uspješno ali evo već tri dana se sjećam šta sanjam i to unatoč tome što sam u petak i subotu zaspo pretjerano razvaljen od dima izglda da se mozak počeo lagano vježbati
 

Anarhoster

Aktivan Član
22.10.2007
100
8
18
45
Pokusajte si nabavit Natura Sound Therapy. Ima i zvucna frekvancija za poticanje lucidnih snova. Kod mene je prvi put djelovala, ali moram pokusat jos nekoliko puta da se uvjerim da je bas zbog toga.