Mala a brkata

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Naime, kako su mi biljoze ispale mužjaci, ja ti brzo od poznanika uzmem neko seme automatika trebalo bi da je AK47...
Biljka je stara dve nedelje i slike ću postaviti kad dodjem doma...
Naime biljka ima sad nekih 7-8 cm i stara je dve nedelje, a čudno je to što je pistile pustila odmah.

Znači čim je pustila drugi par listova ona je i procvetala, ali više uopšte, mislim u toku ove druge nedelje, nije porasla ni milimetar.
Jel vam se događalo ovako šta sa automaticima? MOgu li išta da očekujem od nje? Zbog čega je moguće da biljka stagnira?

Stanje u boxu je sledeće 50x45x150, hps 150w, temp.32 dan-26 noć, vlaga od 30-50%...
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ne brini, kod automatika je to normalno, inace po "ps-u" procvjetaju do 21og dana, samo je drzi na 20/4, i zalijevaj, tek nakon mj ipo je pocni gnojit (ako ti je u teramagmi ili composani) i to je to.. ja svoje drzim na 16/8, dok frend svoje drzi na 20/4, puno im vise pase taj rezim...

Nemoj ga maltretirat i sve ce biti ok ;)
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Ma ništa ne diram, samo me malo plaši ta stagnacija, gnojivo ne planiram dok ne vidim neke konkretne nedostatke... Da inače su u 9l terra magme...
Hvala Orbit, malo si me smirio :common028:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Automatice treba pognojit ranije od obicnih sorti, to je auto, on raste brze i treba mu gnoja prije, slobodno pognoji s pola preporucene doze nekog gnoja za cvijetanje. Dreamerica je imala problem, drzala se propisa i cekala puni mjesec dana da pognoji pa joj je lisce pocelo ugibat zbog nedostatka gnoja. Evo ti tema pa pogledaj:

https://forums.vutra.org/dnevnik-uz...flower-fem-150w-hps-first-grow-drimerica.html
 
16.06.2012
9
0
0
34
ljudi ja ne znam vise sta raditi,biljke imaju mesec i po dana jos uvek su male imaju po 10-13 cm i jedna je cak procvetala ima sa strane dva mala perceta jos ne mogu da vidim dali je zenska,box je u redu ali imam jako cudno svetlo ''enrich spot r80'' to je neko za biljke sa svim spektrima mozda je zbog toga???