Mandala Ganesh regular [HPS-150W] by marihuana farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
103.dan ukupno,72.dan 12/12:

ode ova lst-irana u mrak,do sutra navečer ju držim u mraku(kontam da će joj 36 sati u mraku biti dovoljno da razgradi klorofil) i onda harvest....pošto imam nedostatak prostora jer mi je supercropana ostala u boxu i bit će tamo neko vrijeme još,malo sam improvizirao i napravio mračnu komoru,nadam se da će funkcionirati... :) isti takav sistem ću i za sušenje napraviti,samo što će umjesto ljestvi poslužiti vješalica za veš. ;)




jaooooo,sutra navečer berbica,jedva čekam da počnem trimati,hehehehehehe....
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ne znam koliko će biti količinski,a da ti budem iskren nije mi ni previše bitno...u svakom slučaju će biti trave za fini godišnji,a siguran sam i više,....nemam ni vagicu pa ću si čisto bzvz na kuhinjsku vagu pogledat koliiko je dala,mada opet ponavljam nije bitno....bitno je da sam konačno uspio u naumu da si uzgojim vlastitu maricu. ;)

p.s. ovaj sistem s ljestvama funkcionira,baš sam je maloprije provjerio,nikakvih problema,ima dovoljno zraka jer sam izbušio rupe i fino cirkulira,kristalići su još izraženiji po vrhovima i sva je ljepljiva,mirišljava,sad bih je išao trimati,al moram pričekati večer dok mi dijete zaspe,hehehe. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hvala SiD na lijepim riječima,hvala Vam svima na podršci tijekom growa...da nema vas i foruma,malo sutra bih ja uzgojio ovo. :D

p.s. još ćemo se neko vrijeme družiti u ovom dnevniku,još je jedna u boxu ostala,al pošto je ona bila dosta izmučena i napaćena,ona dosta zaostaje,pa će biti pod svjetlom sigurno još dva tjedna,ako ne i više.

p.p.s. sad mi je najveća briga hoće li se ovo lijepo posušiti i dal će fino pucati,nadam se da hoće,hehehe,al to su sad slatke brige. ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hvala opa cupa. ;) za sve!

evo nakon što su se dva dana sušili vrhovi na vješalici na balkonu,izvana su postali lagano crispy,a iznutra još ima vlage.bojao sam se da se ne presuše na zraku pa ću ih dva tri dana ostaviti u papirnatim vrećicama (otvorenim) pa ću ih u tegle poslije toga.vrhovi su izgubili na masi,i sad tek vidim da sam ih čak možda trebao još par dana držati,malo su šupljikavi,dosta su se skupili i kao da se trihomi manje vide,ne znam,prvi puta sušim gotovu vutru(izuzevši neuspješnog gnoma),pa lagano paničarim i non stop provjeravam kako se suši.jebiga,bilo bi šteta da sad na kraju propadne...od trimova i popcorn vrhova sam napravio keef,i to jednom jednostavnom metodom sa mikserom/blenderom,i najlonkom.prvo sam smrvio sve u blenderu,pa sipao u posudu,na dnu blendera se stvorio talog,to sam skupljao i ponavljao metodu mixanja i struganja dok se nije skroz pretvorilo u sitne čestice ostataka marihuane. :D e onda sam uzeo te čestice ostataka marihuane,sipao u posudu i posudu prekrio najlonkom,okrenuo naopako i na podlogu prosijao ostatak....izašao je fini zeleni prah koji sam dodao onom talogu,i bubnuo u frižider,maloprije sam složio supercharged joint ;) od malo duhana,jednog vrhića i tog keefa i mogu vam reći da nije loše,nije loše... :D nisam se sjetio dokumentirati taj proces,ALI (!) kad ću skidati drugu biljku isto ću napraviti s ostacima pa ću se valjda sjetiti slikati...imam neku prešicu malu baš za haš pa ću si složiti kovanicu neku od toga....uf,raspiso se ja,al to je dobar znak,radi ova ganeshica,lupa u glavu,trne mi mozak trenutno...jao sutra ne radim,sam sam doma ujutro... :eyebrows: evo i par sličica:





http://postimage.org/



slike nisu baš nešto,ali hebat ga,drugi put će biti bolje... :leafblunt: :wave:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
marihuana pusti neka se dobro osuse vrhovi..najbolje je onda kada grancice pucaju bez problema.
Poslije toga u teglice i

Dobro to marihuana izgleda.Probaj s njom na zimu.Malo su sada visoke temp.vani a i u boxu pa su zato malo mozda supljikavi kako ti kazes.
Sada bi ti dobro dosao kakav godisnji;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
vrhunski marihuana...odradjeno za 5
nisam probao ganesha, al nesto sa takvim imenom zvuci opako dobro...javi se na raport :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@opa cupa: svakako ću je još jednom uzgajati sigurno,jer mi se baš svidjela,a i dim,iako nezreli još je dobar,i puca drito u vugla buraz,tijelo funkcionalno skroz. :) a godišnji tek za mjesec dana,al taman će mi ova druga bit gotova i zrela za dva tjedna uživanja. ;)

@MarcoPolo: hvala na pohvali. ;) a tko zna,valjda ćeš nekad i probat ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.