Master Kush @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
hahahah. hvala tarzan za čaka ;) btw lampa je na najvisem kaj moze..al ima jos mjesta. necu se jos veselit, al mislim da smo oke ;) ovaj vrh se smirio i deblja se, posluso me :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and Stipe

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Mislis Bizzo? bilo je govora o tome u konzultacijama sa mojim mentorom Stipicom Kalogjerom, ali odustali smo od iz razloga kojeg se sad ne mogu sjetit...bice da sam se ja bojala da nes ne sjebem, tak mi nesto zvoni :p
Stipe ce se sigurno sjetit.

..a ne znam, mogu probat, ionak cu sad radit cisto zaljevanje pa ih mogu stavit u kadu nek se malo saperu.
vec je muz okrenuo ocima na ovaj tvoj komentar jer ih mora onda vadit van i vracat u box a to mu bas nije najdraza aktivnost zbog rizika od loma grane, jer zna da ak nekaj pukne bit ce tri dana drame u kuci... muzu hold on!! jos malo pa smo gotovi!!

u svakom slucaju, Bizzo hvala na sugestiji :)
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Odlicne biljcice Nicollina ,ovo je tipican Afghan kojeg obozavam pusiti i uzgajati jer je skroz jednostavan ,prekrasna biljka za topiranje vrlo lagano prihvaca toleranciju na prehranu ..High je brutalan couch locking citaj narkotican :D . Flushaj biljoze redovno u 2 i 5-6 tjednu zatim daj punu dozu gnojiva bez imalo ustrucavanja :) Bravo !
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
thnx Nixa, jedva cekam da vidim taj couch lock.:banana123: vidjet cu za flush, valjda cu se odvazit. u 2 tjednu nisam, al evo sad bi mogla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nixa86

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
lako za njegov san, ne brini ti za to..naspavat ce se kad prode berba. sad su samo biljoze vazne ;)
ajd, nagovorit cu se. kaj sad, valjda ce sve bit oke. ici ce flush sutra preksutra..pa ce taman bit BAM full doza prije sljedeceg update-a :) necu da mi budu onak objesene prije slikanja za dnevnik.
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
lako za njegov san, ne brini ti za to..naspavat ce se kad prode berba. sad su samo biljoze vazne ;)
ajd, nagovorit cu se. kaj sad, valjda ce sve bit oke. ici ce flush sutra preksutra..pa ce taman bit BAM full doza prije sljedeceg update-a :) necu da mi budu onak objesene prije slikanja za dnevnik.
Hehe budes vidjela i te kaki je couch locking,samo ih isfuraj do kraja i dobro ih osusi :) ..Kazem ti ,flush je bitan ali kao sta vidim rijetki ne koriste i grijese :) ,nisam rekao da ce biljka umrijeti ,ali sigurno se na kraju osjeti razlika " ulozeno dobiveno" :) Zapamti budovi explodiraju svakim flushom,kao i ti kada se okupas i osvjezis ! :D Pozz i sretno :D:D:D
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
update dan 42 flower faze

Smisljam neku salu za 1.april al mi nejde. Mislila sam stavit da je su biljke propale, da ih je muz bacio ili tak nesto...al ne zelim se ni salit s takvim stvarima. Idemo mi na normalan apdejt i svak na svoju stranu.

Znaci biljke su i dalje dobro, napravila sam flush u subotu (prije 5 dana), al danas jos nisu dovoljno suhe za gnojenje. Sutra, mozda cak i preksutra, ce dobit sve.

Sad mi se vec pocelo motat po glavi ovih dana da capnem jedan mali neki vrhic od ispod da probam. Strpit cu se jos par dana, al necu moc jos dugo...

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
To to. Pusti ih 2 dana. Nećeš žaliti. Prije nego daješ gnojivo smoči gore zemlju po površini s 0.5 / 1 l vode. Btw, prekrasne su. Sigurno sjediš barem sat vremena dnevno i maziš ih, nema druge.
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
hvala hvala svima!
meni se isto jako svida kak se pune vrhici. debeli i masni :) jako mi se tesko kontrolirat. ima jedan mali s kojim se gledam vec dva dana, mislim da ce taj prvi nastradat :)
@Bizzo svaki dan od kad se upali lampa dok me ne pocne bolit glava od lampe :watch:..cca sat vremena :) pustit cu da se donje lisce onak objesi, to je plan. i onda gozba :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.