Mentor Bigeskalibur

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

lemon kick

Aktivan Član
04.03.2016
84
31
18
a cek brate,jel su one u boxu sada ili napolje,u boxu su ako sam dobro razumio,vratio si ih na svetlo i rezim 12-12 tako bese,trebale bi u boxu da piju sporije odnosno sporije da se susi supstrat,vodu od sledeceg zalivanja povecaj na 2,5 daj full dozu rizo buust i flores5 a anhnadno zalivane pola doze bosta i pola doze flores pa tek onda trece zalivanje vodu i sve tako cemo u krug da probamo,samo nije mi jasno taj detealj jer vec smo razgovarali o tome znaci one su u boxu sad jel tako.Prgledaj da nemaju spidere isto.

e pa dobro onda.

ne fim je nesto sasvim drugo stari moj,to je kad samo podrezes listove novog sprata ti si uradio topiranje bas sto je dobro,tu idu sad 2 do 4 grane ako uspemo da izvedemo to ali 2 nove sigurno.

ja licno topiram ili 4 ili 5 sprat sve zavisi koliko je bioza razvijenja ali ne topiram nikad pre 4 sprata a najkasnije 5 sprat,i jedno i drugo nije lose,neki topiraju ranije ali meni je praksa pokazala da treba pustiti biozu da se malo vise razvije jer onda lakse preprodi stres bukvalno i ne oseti to rezanje i u 48h pocnu da krecu vec nove dve grane.Ja nisam pristalica preranog stresa bioze dok je mala jer to uspori razvoj na tren nista strasno ali jednostavno ja to ne praktikujem za mene je idealan top 4-5 sprat.

pa da sve opusteno,ja sam ti vec rekao zaboravio sam kako se zovu,sve je to normala bracki.

pa da ja znam da si ti pedantan i da nema mesta brigi
oko spidera i nekih drugih napasnika.

neka ih jos na tom rezimo pa cemo tamo smanjiti za 10 dana sad su na 20-4 jeli,sledece zalivanje hocu da probamo sa prvom ozbiljnom prehranom od pola doze tnt rekao sam ti vec ili smo vec dali podsetime molim te,u nekom sam raskoraku oko selidbe i svega sto mi se desava pa sam malo izasao iz ritma svega.

ranije ce one biti prebacene na 12-12,jer cemo sad krenuti sa tnt i sa povecanjem vode,one su sad na 1l vode jer tako,vec od narednog zalivanje povecaj na 1,5l,kad popune 70% boxa prebacujemo na 12-12,ja bi voleo da uspemo jos jednom da ih topiramo to bi bilo onda top-topova i dosta grana bi uspeli da izvucemo,cak dolazim do ideje da oko 10 septembra udarimo full panel radne snage da ih bas raskrupnamo bruka i tu bi onda oko 12-13 septembra uradili jos jedno tipiranje i onda da se oporave oko topa 7 dana i prebacili bi ih na 12-12,ali to je grubi neki plana,videcemo sta ce reci posle tnt davanja.

znam brate u kontekstu cega nisam ukapirao,de me podseti molim te.

Brate,NISU U BOXU,znaci vani su.
Danas sam napravio loli i zalijao s ful dozom i 2,5 vode. Prskat cu sa spidermitom navecer kad nece biti sunca. Iscurilo je kako si i rekao da mora,mislim da ce popit to nazad kroz par sati. Znaci
vani su i zalijao sam kako si rekao.
Navecer kacim slike i spricam.
Koliko cesto se mora spricati sa spidermitom??
Hvala
 

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
392
1.923
143
31
vozdra bigi flush nisam mogao odradit nikako nema sanse cak sto vise miris ne mogu vise sakriti dobio sam par komentara da ima nekako vanilla miris ko sa kubanskom cigarom ::umirem:: ::umirem:: ::umirem:: ::umirem:: :bocni::.
doduse stanje mi ne izgleda dramaticno toliko. one su u 45 danu ova jedna ne moze vise da nosi svoju tezinu naslanja se na druge biljke. ja bi im mozda dao jos jedan krug prehrane i zavrsavao ih trihomi su trebutno 10% smedi na slikama se ne vidi dobro jako tesko drzati fix cameru pri toj rezoluciji 30x...

ja bi ih najkasnije za 2 sedmice skino.. ne znam ti reci sta mislis o tome
 

Prilozi

  • IMG_20190901_121626.jpg
    IMG_20190901_121626.jpg
    493,8 KB · Pregleda: 16
  • IMG_20190901_121342.jpg
    IMG_20190901_121342.jpg
    251,1 KB · Pregleda: 17
  • IMG_20190901_121314.jpg
    IMG_20190901_121314.jpg
    264,1 KB · Pregleda: 18
  • IMG_20190901_121339.jpg
    IMG_20190901_121339.jpg
    316,3 KB · Pregleda: 17
  • Sviđa mi se
Reactions: Claudius
15.11.2017
90
89
18
35
nek bude bolje za sutra zalivanje,nek se dobro osusi na 2l vode stavi 10ml blooma-6ml boostera i 6ml p+.a zalivanje posle toga ide sve po pola doze pa onda ono trece zalivanje voda solo.
Zalijevanje bilo jucer kao po dogovoru, evo 24hsata poslije slika:
294423
294424
294425
Listovi su počeli žutiti(poneki i ljubičastiti) dan prije zalijevanja pa ću pratiti sad stanje sljedećih dana i počupati one koji se baš osuše. Imam još vremena desetak dana, taman još dva zalijevanja i mora ići pod nož.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
NISU U BOXU,znaci vani su.
ok registrovano,zbunio si me bio opasno,nisi mi rekao jos posto su ti one u potovima dali si ti korigovao ph kad zalivas,ja mislim da smo pricali vec na tu temu i da si mi rekao da korigujes ph,to te pitam jel je to bitna stvar sobzirom da su u potovima i bojim se da nedodje do nekog poremacaja u zakljucavanju samih nutrijenata koji dolaze kad se ne koriguje ph pogotova kad su dugo tako u istom supstratu i radi se out u potovima.
,mislim da ce popit to nazad kroz par sati. Znaci
hoce popiti da posto su napolje a vrucine su zesce,vidi samo uhvati neki ritam tipa 3-4 dan da zalivas i jos bolje uzmi pokoseno seno stavi od gore na zemlju da vlaga sporije isparava.
avecer kacim slike i spricam.
Koliko cesto se mora spricati sa spidermitom??
Hvala
U slike moras mi dati jer su se izduzile bas bas,mozda cemo morati neki stap da zabijemo u pot da se nelome slucajno ako naidje neko nevreme i jako vetrovi,ili jos bolje ako su ti na dohvat ruke da ih sklonis mada je to obaveza velika pomeraj vamo pomeraj tamo,kako god samo ti sugerisem cisto.Sa spider mitom idi za sada na svaki 3 dan i prati situaciju prskaj listove sa obe strane,ili jos bolja stvar idi nabavi neo-permin instekcid u prasku IMG_20190901_172651[1].jpg jednom istretiraj biozu i zavrsena stvar e si je zastitio e si je resio sve napasnike a jos je dobar sto odbija po malo i gusenice koje ce tek napasti bioze u out,mada ja za gusenice pravim domaci instekcid od luka,ljute mlevene paprike i bibera,eto brat tolko slike moras mi nabaciti veceras da vidim kakve su sad i moramo ih poceti bolje hraniti zato ti trazim slike da ocenim situaciju bas su se izduzile.
jedan krug prehrane i zavrsavao ih trihomi su trebutno 10% smedi na slikama se ne vidi dobro jako tesko drzati fix cameru pri toj rezoluciji 30x...
moze da ali onaj krug znas gde ides jednom full prehrana pa sledeci put pola doze,i onda cemo do kraja vodu samo par puta da se ociste malo od prehrane ja bi cak predlozio situaciju da ima damo na kraj jednu dozu meda jer hidrati i seceri ce im bas prijati,ono sto je bitno za dve nedelje mozes polako planirati hrvest bas su se dobro napunile,sta je jos bitno:kad budes njih skinuo brate obrati paznju da prvo uradis dobru denzifekciju boxa i opreme iz nutra zbog gnatova koje imas po malo jer cemo mikro-cudo ubaciti unutra kao sledeci grow pa da se nebih zezali kasnije sa novom biljkom koja ce zakaciti gnate,tako da obrati paznju na to.
evo 24hsata poslije slika:
zavrsava 100% sve je povukla iz sebe nema sta to je to.Taman da pojede jos tu prehranu sto smo dali i posle samo do kraja cistu vodu i to je to harvest se blizi.Prijace joj sad klopa taman jos malkice da se napuni i da baci koji amber-trihom vise i to ce biti onda rad i dim jako dobar,jeli nisi degustirao nista.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lemon kick

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
392
1.923
143
31
budes njih skinuo brate obrati paznju da prvo uradis dobru denzifekciju boxa i opreme iz nutra zbog gnatov
a sto se tice boxa on ide na remont nisam zadovoljan sa nekoliko stvari koje su se tokom growa pokazale kao otezavajuce. i
svida mi se ta ideja da im odradimo 2 prehrane jos. slijedeca je svakako jos cista voda sa callmag i te dvije prehrane poslije 1 full pa 1 pola doze i ostalo voda.
 

lemon kick

Aktivan Član
04.03.2016
84
31
18
ok registrovano,zbunio si me bio opasno,nisi mi rekao jos posto su ti one u potovima dali si ti korigovao ph kad zalivas,ja mislim da smo pricali vec na tu temu i da si mi rekao da korigujes ph,to te pitam jel je to bitna stvar sobzirom da su u potovima i bojim se da nedodje do nekog poremacaja u zakljucavanju samih nutrijenata koji dolaze kad se ne koriguje ph pogotova kad su dugo tako u istom supstratu i radi se out u potovima.

hoce popiti da posto su napolje a vrucine su zesce,vidi samo uhvati neki ritam tipa 3-4 dan da zalivas i jos bolje uzmi pokoseno seno stavi od gore na zemlju da vlaga sporije isparava.

U slike moras mi dati jer su se izduzile bas bas,mozda cemo morati neki stap da zabijemo u pot da se nelome slucajno ako naidje neko nevreme i jako vetrovi,ili jos bolje ako su ti na dohvat ruke da ih sklonis mada je to obaveza velika pomeraj vamo pomeraj tamo,kako god samo ti sugerisem cisto.Sa spider mitom idi za sada na svaki 3 dan i prati situaciju prskaj listove sa obe strane,ili jos bolja stvar idi nabavi neo-permin instekcid u praskuPogledajte prilog 294445 jednom istretiraj biozu i zavrsena stvar e si je zastitio e si je resio sve napasnike a jos je dobar sto odbija po malo i gusenice koje ce tek napasti bioze u out,mada ja za gusenice pravim domaci instekcid od luka,ljute mlevene paprike i bibera,eto brat tolko slike moras mi nabaciti veceras da vidim kakve su sad i moramo ih poceti bolje hraniti zato ti trazim slike da ocenim situaciju bas su se izduzile.

moze da ali onaj krug znas gde ides jednom full prehrana pa sledeci put pola doze,i onda cemo do kraja vodu samo par puta da se ociste malo od prehrane ja bi cak predlozio situaciju da ima damo na kraj jednu dozu meda jer hidrati i seceri ce im bas prijati,ono sto je bitno za dve nedelje mozes polako planirati hrvest bas su se dobro napunile,sta je jos bitno:kad budes njih skinuo brate obrati paznju da prvo uradis dobru denzifekciju boxa i opreme iz nutra zbog gnatova koje imas po malo jer cemo mikro-cudo ubaciti unutra kao sledeci grow pa da se nebih zezali kasnije sa novom biljkom koja ce zakaciti gnate,tako da obrati paznju na to.

zavrsava 100% sve je povukla iz sebe nema sta to je to.Taman da pojede jos tu prehranu sto smo dali i posle samo do kraja cistu vodu i to je to harvest se blizi.Prijace joj sad klopa taman jos malkice da se napuni i da baci koji amber-trihom vise i to ce biti onda rad i dim jako dobar,jeli nisi degustirao nista.

Ograda je na balkonu da se ne vide pa se izduzuju jako da dođu do sunca. Vidit cu za ovaj neo permin,hvala na savjetu.
PH je rijesen,kupio sam one listice.
Opasno je zabijat stapove kolko cujem kod odraslih
ok registrovano,zbunio si me bio opasno,nisi mi rekao jos posto su ti one u potovima dali si ti korigovao ph kad zalivas,ja mislim da smo pricali vec na tu temu i da si mi rekao da korigujes ph,to te pitam jel je to bitna stvar sobzirom da su u potovima i bojim se da nedodje do nekog poremacaja u zakljucavanju samih nutrijenata koji dolaze kad se ne koriguje ph pogotova kad su dugo tako u istom supstratu i radi se out u potovima.

hoce popiti da posto su napolje a vrucine su zesce,vidi samo uhvati neki ritam tipa 3-4 dan da zalivas i jos bolje uzmi pokoseno seno stavi od gore na zemlju da vlaga sporije isparava.

U slike moras mi dati jer su se izduzile bas bas,mozda cemo morati neki stap da zabijemo u pot da se nelome slucajno ako naidje neko nevreme i jako vetrovi,ili jos bolje ako su ti na dohvat ruke da ih sklonis mada je to obaveza velika pomeraj vamo pomeraj tamo,kako god samo ti sugerisem cisto.Sa spider mitom idi za sada na svaki 3 dan i prati situaciju prskaj listove sa obe strane,ili jos bolja stvar idi nabavi neo-permin instekcid u praskuPogledajte prilog 294445 jednom istretiraj biozu i zavrsena stvar e si je zastitio e si je resio sve napasnike a jos je dobar sto odbija po malo i gusenice koje ce tek napasti bioze u out,mada ja za gusenice pravim domaci instekcid od luka,ljute mlevene paprike i bibera,eto brat tolko slike moras mi nabaciti veceras da vidim kakve su sad i moramo ih poceti bolje hraniti zato ti trazim slike da ocenim situaciju bas su se izduzile.

moze da ali onaj krug znas gde ides jednom full prehrana pa sledeci put pola doze,i onda cemo do kraja vodu samo par puta da se ociste malo od prehrane ja bi cak predlozio situaciju da ima damo na kraj jednu dozu meda jer hidrati i seceri ce im bas prijati,ono sto je bitno za dve nedelje mozes polako planirati hrvest bas su se dobro napunile,sta je jos bitno:kad budes njih skinuo brate obrati paznju da prvo uradis dobru denzifekciju boxa i opreme iz nutra zbog gnatova koje imas po malo jer cemo mikro-cudo ubaciti unutra kao sledeci grow pa da se nebih zezali kasnije sa novom biljkom koja ce zakaciti gnate,tako da obrati paznju na to.

zavrsava 100% sve je povukla iz sebe nema sta to je to.Taman da pojede jos tu prehranu sto smo dali i posle samo do kraja cistu vodu i to je to harvest se blizi.Prijace joj sad klopa taman jos malkice da se napuni i da baci koji amber-trihom vise i to ce biti onda rad i dim jako dobar,jeli nisi degustirao nista.

Ph je rijesen,kupio sam one listice. Izduzuju se jer je ograda na balkonu da se ne vide pa idu u zrak da hvataju sto vise sunca.
Vidjet cu za taj neo permin,hvala na savjetu.
Bojim se zabijat stapove da ne potrgam korjen. Smislit cu nesto da ih ucvrstim.
Probat cu zaljevat svaki treci dan ili cetvrti.
Znaci jednom prehrana,drugi puta samo voda??
To znaci da dobivaju hranu jednom tjedno jel?
Tnx
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
slijedeca je svakako jos cista voda sa callmag i te dvije prehrane poslije 1 full pa 1 pola doze i ostalo voda.
e to da,moze tako voda +cal-mag to im bas sad treba i posle rokas dva puta prehranu i to je to udebljace se sigurno a prehrana ce podstaknuti ambere jos i sazrece lepo,posle toga idemo cista voda i kad pocnemo da uvidjamo da prvi listovi polako zute mi ih skidamo,tako bi trebalo pravilno da se uradi onda znas sigurno da nepusis hesi jbg nego pravi dim kakav treba,posto ja nisam za flus pri kraju da se radi ako bas nije neophodno i zuri se da se zavrsi,meni je iskustvo pokazalo da kad radim to ciscenje polako pri kraju sa cistom vodom 3 do 4 x kad idem za redom cistu vodu bolje mi sazre bioza nego kad radim flus pa isperem koren do besvesti i ona pojede sebe za 7 dana a meni amber tek 10%,ne znam dal me razumes,uglavnom sve sto ovde savetujem ja to radim na osnovu svog iskustva jer sam sve manje vise isprobao osim tih problema sa nametnicima i tim instekcidima na kojima intezivno radim evo vec 1god unazad da nadjem neki prirodni bio instekcid iz domace radinosti,pa sad evo bas svasta nesto muckam ovuda i tretiram plastenike cisto da vidim sta radi a sta ne radi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kalpsiz

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
PH je rijesen,kupio sam one listice.
imas na forumu moju temu o lakmus papiricima pa baci oko da vidis pravilnu primenu ja radim sa njima citav zivot inace.
Bojim se zabijat stapove da ne potrgam korjen. Smislit cu nesto da ih ucvrstim.
jes zeznuto povredice se koren e to je jbg da si mi se javio ranije ja bi te podsetio dok si bio u vege da to uradis,smisli nesto cisto da se nelome grane kad krene sad da se pune cvetovi.
Znaci jednom prehrana,drugi puta samo voda??
To znaci da dobivaju hranu jednom tjedno jel?
a ne ja bih ovako,kao svima sto savetujem ides jednom ful dozu pa jednom pola doze pa tek onda sita voda,stim sto za sada drzimo vodu na 2,5l stim da ispratis kad uhvatis vreme za koliko popije iz tanjirica jer bi ja povecao vodu na 3l tamo oko 10 septembra,od prehrane sad koristis na dalje samo booster i florest da znas,pa ce moh opet tamo svojovremeno preseci jednom za vege prehranom cisto balans da odrzimo dusika,zato redovno slike i nema beda makar jednom nedeljno frend,jer kad se nejavljate redovno i ne saljete slike stavljate mi teret na ledja kad treba da resim problem a ne znam sta se radi,tako da opusteno samo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lemon kick

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
manje vise sve su ovakve
taman jos malo da se napune i to je to do kraja eto da kazemo 15-18 dana sa sve ciscenjem,malo da ih jos napunimo znaju one dobro da se ubuce pri kraju,kazimi kad stisnes cvet sad jeli su tvrdi ili polu tvrdi mozes li da ocenis onako kako bi ti rekao jbg ne znam ni ja,mada i to zavisi od sotre do sorte ima hedova koji su prozracni tipa svi ti vocni strajnovi oni nisu ono bas bas tvrdi kao recimo skank sorte ili neki kushevi znas.Ali bez obzira mora malo da budu onako trddi kad su pri kraju.E da jos nesto,suzenje posle berbe to polako uradi pre nego tegleris budove,to cu ti svojovremeno objasniti kad dodje vreme a ti malo prouci temu na forumu imas dosta o tome pisano.
 

lemon kick

Aktivan Član
04.03.2016
84
31
18
imas na forumu moju temu o lakmus papiricima pa baci oko da vidis pravilnu primenu ja radim sa njima citav zivot inace.

jes zeznuto povredice se koren e to je jbg da si mi se javio ranije ja bi te podsetio dok si bio u vege da to uradis,smisli nesto cisto da se nelome grane kad krene sad da se pune cvetovi.

a ne ja bih ovako,kao svima sto savetujem ides jednom ful dozu pa jednom pola doze pa tek onda sita voda,stim sto za sada drzimo vodu na 2,5l stim da ispratis kad uhvatis vreme za koliko popije iz tanjirica jer bi ja povecao vodu na 3l tamo oko 10 septembra,od prehrane sad koristis na dalje samo booster i florest da znas,pa ce moh opet tamo svojovremeno preseci jednom za vege prehranom cisto balans da odrzimo dusika,zato redovno slike i nema beda makar jednom nedeljno frend,jer kad se nejavljate redovno i ne saljete slike stavljate mi teret na ledja kad treba da resim problem a ne znam sta se radi,tako da opusteno samo.
Dogovoreno care.
Jednom puna doza pa pola pa cista voda.
Popile su ono sta se izlilo odmah kroz 2h cca.
Dodat cu onda jos vode sljedeci put ako zelis
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
rekao bi jako dobro nabijeni nisu u opste prozracni.
to je odlicno onda.
li u boxu od micro growa. on ima aktivan upuh ispuh
e to to,samo da netuce nikakav vent direktno na njih normalna cirkulacija zraka,pazi to na balkonu kad susis nemoj na direktno sunce negde u hladovini a najbolje je susiti na 25 stepeni 6-7 dana tih prvih jer kad je jako vruce iskalira puno bud pa bude dim ko seno da pusis tako da vodi racuna sad je vani u ladovini 32+ stepeni znas i sam.
Jednom puna doza pa pola pa cista voda.
tako je:thumb:
Dodat cu onda jos vode sljedeci put ako zelis
nema ja to ako zelim sta one kazu tako a trebali bi da povecamo vodu jako su visoke a vruce napolje povecaj ti na 3l i prehranu uskladi prema litrazi vode,slike ne zaboravi veceras.
 
15.11.2017
90
89
18
35
zavrsava 100% sve je povukla iz sebe nema sta to je to.Taman da pojede jos tu prehranu sto smo dali i posle samo do kraja cistu vodu i to je to harvest se blizi.Prijace joj sad klopa taman jos malkice da se napuni i da baci koji amber-trihom vise i to ce biti onda rad i dim jako dobar,jeli nisi degustirao nista.
To sam i ja mislio, neka ona zavrsava i
vrijeme joj je :) Dim je degustiran, skinuo sam prije tjedan dana dva mala vrha pri dnu bioze i mogu ti reci da ima dobar rad. Kad ga iscuram bice kao bombon hehe
 
04.06.2016
96
68
18
42
Vozdra bigi,mogu ti reći da su cure dobro prihvatile guano...poslao bi slike al nisam sad doma u bolnici čekam zahvat...još jedno zalijevanje imam pa čista voda i onda ti šaljem slike da sam vidiš kako to izgleda...
 

lemon kick

Aktivan Član
04.03.2016
84
31
18
Brate ja sam to naspricao,onako muski. Nadam se da ce se stici posusit u roku 3 sata jer im onda dolazi sunce i przenje.
Ne znam za ove dijelove di su cvijetovi,da ne dođe do plijesni.. nece valjda lol.
Gusnjenice su pocele sezonu.
Kacim slike,izduzile su se postene jer traze sunjaru,a ograda je. Sve dole sam posjekao,brate otislo je grana s cvijetovima dosta haha.
Poyy svima
 

Prilozi

  • IMG_20190902_084041.jpg
    IMG_20190902_084041.jpg
    253,5 KB · Pregleda: 18
  • IMG_20190902_084033.jpg
    IMG_20190902_084033.jpg
    282,3 KB · Pregleda: 18
  • IMG_20190902_082230.jpg
    IMG_20190902_082230.jpg
    250,3 KB · Pregleda: 18

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
i privodimo kraju
pravo da ti kazem meni je kad je vidim ovako zao skidati,kako zdrava biljka pa to je fantazija,ekstra nijedan zut list pa to je za primer,vrhunski odradjenjo ono bas.:thumb:Kad je oberes lepo da je susis 5-7 dana na nekoj temp ne vecoj od 25-25 stepeni,pa onda na 5 dan iseces hedove na 5cm pa lepo rasiris na novine i pustis tako 48h i onda u tegle na kurjanje,obavezno da napravis neki smok report ovde.I onda mozemo da planiramo sledeci grow,nema stajanja samo nek se roka i lampe nek svetle.;)
Kad ga iscuram bice kao bombon
da hoce,nista onda sve po planu kako smo se dogovorili i to je to,cekamo harvest.
mogu ti reći da su cure dobro prihvatile guano...poslao bi slike al nisam sad doma u bolnici čekam zahvat...još jedno zalijevanje imam pa čista voda i onda ti šaljem slike da sam vidiš kako to izgleda...
ok onda nema brige,zdravlje je na prvom mestu,kad zalijes sa cistom vodom onda povecavamo dozu guana na 4 kasicice jedno zalivanje i onda idemo nahnadno zalivanje dve kasicice pa onda cista voda,ali otom potom,dogovaramo se u hodu sve.
Ne znam za ove dijelove di su cvijetovi,da ne dođe do plijesni.. nece valjda lol.
nebi trebalo ali lagano sa tim prskanjem jer idu polako vlazniji dani.
Sve dole sam posjekao,brate otislo je grana s cvijetovima dosta haha.
nema veze dobro si uradio,sad ce se brze puniti ovi gornji cvetovi jer imaju svu prehranu za sebe,sad bi trebali da probamo krug prehrane jednom full dozu pa jednom pola doze pa cista voda,jel smo mi radilo to ili nismo,zaboravih,de mi reci da upisem da znam.Znaci kao sto sam ti rekao u buduce ides samo booster i florest5.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lemon kick

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.770
10.148
358
Avantura se nastavlja:), ovaj grow sam naučio da bude zdrava, ono što je do mene, tu ne ubrajam nametnike. Sljedeći grow fokus će biti na teningu, moglo je bolje. ScrOG ću pokušat, on mi djeluje najbolji za moj box. Bit će tu još znanja za podjelit;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

jazilicious

Aktivan Član
19.07.2019
240
1.633
143
36
Vozdra Big.
25.dan
javljam se po dogovoru.
Dobile su piti prije 10tak sati za vreme spavanja
1.5L vode / ph 6.2 / supervit / 7ml root / 1ml zyme..

Temp se juče spustila konačno na stabilnih 26-27c preko dana dok je zadnja 4 dana bila 31c noć 23-25c
Vlaga 45 - 65%
Panel na 65cm / oba spektra lupaju

Blue Cheese 7cm
IMG_20190903_111837.jpg  IMG_20190903_111959.jpg IMG_20190903_111930.jpg IMG_20190903_111941.jpg

Critucal Orange Punch 13cm
IMG_20190903_111830.jpg IMG_20190903_111903.jpg IMG_20190903_111916.jpg IMG_20190903_111851.jpg

IMG_20190903_111706.jpg

( ispod listova šta su dodirivali zemlju sam stavio kartice )

Slušam dalje profesore ?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.