Merenje gramaze, gde i kako?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.03.2016
0
1
3
33
Naime, "promenio" sam dobavljaca i sumnjicav sam sto se tice gramaze.
Kuci imam neku kuhinjsku vagu ali ona ne meri u miligramima, pa me zanima ima li negde da se
to izmeri, prodavnica, apoteka ili gde vec.

Znam da ima da se kupe vage po netu za po 1500 dinara ali posto ne konzumiram svakoga dana, vec jednom nedeljno, nekad jednom u dve nedelje, ne znam da li mi je isplativo.
 
09.03.2016
0
1
3
33
cek, ti bi stvarno to nosio u prodavnicu ili apoteku da ti vagnu? :upiii:
Bih nosio, boli ljude tacno k*rac sta ja merim, pola njih ni ne zna, mislili bi da je neki caj.

Student sam, sirotinja, nemam ja para za kupovinu vaga. :D
Ovako na oko mi deluje ko da mi je zakinuo. ;)

Takodje, Binatone, ne znam za prodavnice u koje ti ides, ali u vecini prodavnica u kojima sam bio sam meris a ne prodavacica.

Debil jesam, al tolki debil, bogami, ne.
 
Poslednja izmena od urednika:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
Student sam, sirotinja, nemam ja para za kupovinu vaga.
A za " dobavljača" imaš?
Elem, suština je, sine, da je ovo ozbiljan forum koji je tu da pomogne i edukuje a ne da pravi društvo svakom pametnjakoviću koji ima probem sa dilerom i mrtav ozbiljan postavi ovakvo neozbiljno pitanje. Ima ovde sirotinje i studenata kolko hoćeš i čuda prave sami za sebe. A ti si genije sad došao ovde da upregneš neke od najozbiljnijih growera zbog ovakve gluposti. I suviše pažnje si dobio već. :whato::
 
30.01.2013
142
145
43
Bih nosio, boli ljude tacno k*rac sta ja merim, pola njih ni ne zna, mislili bi da je neki caj.

Takodje, Binatone, ne znam za prodavnice u koje ti ides, ali u vecini prodavnica u kojima sam bio sam meris a ne prodavacica.

Debil jesam, al tolki debil, bogami, ne.

dobro, zaleti se onda, kupi banane, vagni ih, a nakon njih vagni i tih par grama, ako ne i gram :popcorn::
nitko ti nije rekao da si debil, sugeriram ti samo da nikad neznas tko je u prodavnici oko tebe i tko sta zna. pola njih nezna, uredu, ali druga polovica zna. totalno nepotreban rizik. uz upotrebu googlea i sam sam narucio đepnu vagu na koju ti Power ukazuje, platio 4 eura, radi vec dvije godine super :joint:
 
09.03.2016
0
1
3
33
A za " dobavljača" imaš?
Elem, suština je, sine, da je ovo ozbiljan forum koji je tu da pomogne i edukuje a ne da pravi društvo svakom pametnjakoviću koji ima probem sa dilerom i mrtav ozbiljan postavi ovakvo neozbiljno pitanje. Ima ovde sirotinje i studenata kolko hoćeš i čuda prave sami za sebe. A ti si genije sad došao ovde da upregneš neke od najozbiljnijih growera zbog ovakve gluposti. I suviše pažnje si dobio već. :whato::
Za dobavljaca imam, jer mi je za izlazak ili opustanje mnogo draze izdvojiti 500-1000 dinara na vutru nego na alkohol. Em je osecaj lepsi, em si sutra odmoran i bez glavobolje. Kada bi ti neko na sto stavio gram marihuane i litru vinjaka, sta bi izabrao?

Kada sajt nazoves Vutra.org, ne mozes ocekivati da ce ga ljudi na prvi pogled shvatiti ozbiljno. Procitao sam par tema o uzgajanju juce pa sam shvatio da vecina vas uzgaja i otuda sam skontao da sajt zapravo jeste ozbiljan. Ne znam zasto mi se cini kao da je 90% vas uvredjeno ovde, kao da vas sama rec dobavljac, diler ili sta god triggeruje, jer ste vi eto groweri. Niti imam para za uzgoj niti imam mesto gde bih uzgajao, pa sam se eto okrenuo dilerima. :)


Ma ovaj je od onih studenata što radi ispite na bubicu...

Drago mi je da si to na osnovu ovog posta zakljucio. :)

dobro, zaleti se onda, kupi banane, vagni ih, a nakon njih vagni i tih par grama, ako ne i gram :popcorn::
nitko ti nije rekao da si debil, sugeriram ti samo da nikad neznas tko je u prodavnici oko tebe i tko sta zna. pola njih nezna, uredu, ali druga polovica zna. totalno nepotreban rizik. uz upotrebu googlea i sam sam narucio đepnu vagu na koju ti Power ukazuje, platio 4 eura, radi vec dvije godine super :joint:

Ako znas marku te vage bio bih zahvalan, trazio sam danas ali bezuspesno.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
alo student, ja ti u postu napisem i gde i sta i sad ti jos link moram turati :) al ne mozemo direkt link pa se moras snaci. evo vagica pa biraj ako ti nije tesko od usta odvojiti ;)
2016-04-12_174642.jpg
 
30.01.2013
142
145
43
eto bas takva kakvu ti je Power stavio :thumb:
Nije neka lova, jednom odbij ekipu kad idu na cugu i eto ti vagice.:D
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
A za " dobavljača" imaš?
Elem, suština je, sine, da je ovo ozbiljan forum koji je tu da pomogne i edukuje a ne da pravi društvo svakom pametnjakoviću koji ima probem sa dilerom i mrtav ozbiljan postavi ovakvo neozbiljno pitanje. Ima ovde sirotinje i studenata kolko hoćeš i čuda prave sami za sebe. A ti si genije sad došao ovde da upregneš neke od najozbiljnijih growera zbog ovakve gluposti. I suviše pažnje si dobio već. :whato::
bravo stari svaka ti na mestu,moj komentar je suvisan,100 ljudi 100 cudi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.