Moj indoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Update
Vidljivo napreduju,mada sam ja mislio da ce do sada barem najstarija da pokaze pol :(((((
Ubi me cekanje vise :(((((((((
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pokazat če spol sigurno nakon 30 dana,bar bi trebalo.Meni to izgleda kao prosjek kad ide iz sjemena na 12/12.
Samo strpljenja i dočekat češ!
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
isplati se cekati samo da hoce sve cure biti, a ko meni mazim pazim pa na kraju tri mudonje od cetiri biljke
drzim fige ma da sve budu zenke
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Hvala drugari :))))
Ma nestrpljiv sam jako,s' obzirom da mi je prosli grow propao u drugoj nedelji cvetanja,pa radim dupli posao.
Valjda ce za 7 dana barem ove 2 pokazati pol,da znam na cemu sam.
Svetilist,valjda nisam toliki baksuz,prosli put mi je od 5 kom 3 bilo zenskog pola.Sada bih se zadovoljio i sa 2.
Cekam,pa sta bude
hanghead.gif
 
16.02.2010
1
0
0
38
carevi pozdrav... zelen sam što se uzgajanja tiče, htio bi probat u pc grow boxu nešta... al sve što sam na netu našo jesu boxovi sa 4-6 štednih žarulja, znam da su takve lampe dobre u startu al da bi trebao preć na hps... sad me zanima kakav hps(W?) i dali je moguće žižu koju sam dimio (jebena je bila ako išta znači) uzgojiti u takvom boxu start to finish? btw nolle thumbs up da će hedovina bit prva ligica! thx
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Evo sada sam u 6 gasio svetla i bacih pogled.
Ova dole desno,najmanja i najmladja,do vrata je GAY!!!
Pojavljuju se malecna jajasca,polako ali sigurno.
Umesto da me rastuzi,to mi je ulilo nadu da su mozda ostale zenke,s'obzirom da je on krenuo prvi a najmladji je.
Videcemo...
Necu da ga bacam,vec cu da ga odnesem na sprat i stavim na prozor da pusti polen,i ako budem imao vise od 2 zenke,jednoj cu stapicem za usi da oprasim hedove,zbog semenki...
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Pistila nema,no nebitno,htedoh da pitam nesto.
Da li da veceras nadjubrim malo sa Floravit-om?
Ide jedan cep na 3 litre vode,ja bih da sipam pola na flasu od 2 L.
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Nadjubrio sam sinoc i veceras su imale onu zdravu tamnije zelenu boju i nekako su mesnatije.:)
Pistila i dalje nema :(

Muzjak malo bilduje pre odlaska na prozor
32488368ab82471c71934e99b2e7098d.gif

 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Ova najveca,u najvecoj saksiji je izgleda zenka,sutra cu biti siguran 100%
Vide se malecni pistili :))))
Ostale jos nista.
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Ako neko moze da mi kaze sta da radim sa liscem na biljkama,ogromno je i zaklanjaju jedna drugu.
Da li da ih cvikam,one iz cijeg korena su vec uveliko narasle grane?
Ili da ne diram nista?
Prepunice mi se box skroz :((
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Ma do sada nisam nikada nista dirao,ali ovaj put bujaju strasno.Izgleda da je zbog humusa sa sela.
Vec su zauzele ceo box a jednu sam izbacio,musku.S obzirom da ce jos da rastu,vrlo brzo cu morati nesto da preuzmem.
Da,zdravi su listovi :)))
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
evo jedna slikica z box-a

ova velika ima vec nekoliko pistila,ali ove tri jos NISTA,iako je proslo mesec i neki dan :((((
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Imam 3 zenke,na jos dve sam tek danas primetio male pistile na samom vrhu,jedva primetne.Cak i ostetih jednoj vrh,tj odlomio sam onaj najvisi listic jedan sa strane,dok sam razmicao da vidim.Prva koja je procvetala ima jako malo pistila,na ove dve se jedva vide i trebalo im je mesec ipo da puste.Ono sto me najvise cudi je zasto najstarija biljka ne pokazuje pol? Semenke su sve od iste trave,mislim iz istog paketa,prosla tura je bila druga vrsta cini mi se.Tako lepo napreduju a tako sporo cvetaju???Da li je to normalno???
Slike

Bujaju

Otkinut vrh

Slabo cveta
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
nekima i treba duze da pocnu cvjetati i dok ne narastu do 30, 40 cm
ljepo izgledaju zdrave, samo polagano bice cvjetoja jos dosta :)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Nolle brale čitaj malo okolo jbg....
Haze je na par postova napisao foru za cvjetanje 72 sata mraka ako se nevaram....
Predugo je to bilo po mom mišljenju jer i ja sam dosta puta gaijo biljke pa vjeruj mi nikad nisam čekao duže od 20 dana...

Sveti mislim da nije bitna visina kolika je baš toliko moje su pokazale i dosta manje su bile mada ove koje imam sad su najduže trajale pokazivanje spola....

Nolle da u tvom Box-u nije temp... malo preniska u prosjeku ...
Lako ćeš ti njoj dat đubriva kad ona pokaže spol nemoj se toliko zamarat sa đubrivom njega daješ po nekom sistemu ali ove uvjete nemožeš nadoknadit baš tako lako....
Kolika je kad je upaljena lampa i kolika je kad je ugašena jeli možeš reć ?????