Moj indoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Jeste,u onu gore desno sam dodao bastensku zemlju po vrhu,jer se biljka izduzila malo,a nestalo mi kupljene :(
A ove tri su sarene nekako od zalivanja,ne razumem ni ja.

Zao mi je :(
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
M asamo zalij ubuduče cijelu površinu,neznam,ja ne štedim na vodi,višak ionako iscuri kroz rupe tako da saksija i zemlja same znaju koliko im je dovoljno a viša odbace kroz rupice.
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Pa ja sam se uvek plasio preterivanja sa vodom.
Ranije sam i u jeku cvetanja sipao po 2 case od po 0,2L na svaka 2-3 dana.
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ako je dobra drenaza mislim da je biljku nemoguce prezaliti jer sav visak iscuri i sve je ok,i ja sam imao strah od vode al kad skontas neke stvari onda se opustis i sve bude ok
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Ma bolje da ne preterujem :)
Evo ako nekoga interesuje,slicice iz bliza :)
Za 2 dana nisu lose
15674923.jpg

20583634.jpg
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
zemlja ti ne izgleda bas najbolje mislim da to nije stvar na kojoj treba stedjeti.al na tebi je....bas me zanima kako ce sve zavrsiti svu srecu
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Brate,procitaj malo ranije postove. Zemlja je kupljena,najkvalitetnija koju sam mogao naci.
Znaci pogledaj malo,u ovu jednu saksiju sam dodao povrsinski sloj bastenske cca ~1cm da poravnjam,ispod je zemlja iz cvecare.
Ne brini,ovo mi nije prvi,vec hiljadu prvi put da uzgajam,sto unutra sto napolju,dnevnik je tu cisto da ljudi vide ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ahahahahha idemo sa sa sa :rofl:....
Vratio si se posle duzeg perioda,pola godine skoro :) srecno s novim growom!
Nego steta sto si bio odsutan i sto nisi bacao neke slike od onog proslog,ono gde si sa zivinom picio vege :D
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Ooo,veliki pozdrav za tebe Cole :)
Nazalost,nisam imao tehnickih mogucnosti za postovanje,jos se sudim sa onim lopovima iz sbb-a...a jedva sam izdejstvovao da mi skinu pcm sa bandere da bih uveo adsl :(
Sto se tice tog grow-a a i sledeceg (na poslednjim slikama se vide male biljcice),bio sam prezadovoljan.Naravno,na ono svetlo sam dodao jos 3 cfl 23w 827 za cvetanje i extra je ispalo,tako da nastavljam po starom,tj i dalje radim tako.U medjuvremenu nisam radio indoor,jer su mi stigle outdoor biljke,koje su kolicinski bile ok,ali je rad bio nesto slabiji od ovih ( i dalje jaci nego kupljeni takozvani "hibrid",grrrr mrzim "dilere" ).Hocu reci,nema potrebe da menjam nista,koliko god to zvucalo smesno,ide mi i vise nego odlicno sa ovim osvetljenjem.
Sada cu redovno voditi dnevnik :)

Sta ima kod tebe?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
I za tebe nolle big p0z :)
Kod mene imaaa....sta ti treba heheh :p salim se :)
Nema nista eo growa se uci se,zivi se :) Brate taj SBB je sam sebe upropastio,svi kukaju na njih a kako i nebi kad su nabili toliko korisnika da su preopteretili opremu a neda im se da uzmu dodatnu ali zato lovaaa :D ...znaci ipak je zivina solidna za uzgajanje,zanimljivo samo sto greje podosta(ja je zato i izbacio) ali za ovaj period odlicno onda.
Nekim delom su i dileri krivi uvaljuju ono sto im je dato kao dobar hibrid a ono seno nikad gore ali jbg oces neces nema druge,jedino baciti se na grow i imati nesto sto je ok,drugog izlaza nema kod nas :(
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Znaci smorio sam se,"dan" mi pocinje od 6 ujutru ( na 12/12 su od pocetka ) a jutros nije bilo struje sve do 10 :(
Nadam se da se nece odraziti na pol :(
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
hmm...pa proslo je kolko mi se cini 15 dana od prvog updejta!!
Ne mora da znaci da ce stalno tako lagano rasti mozda uskoro pocnu da bujaju,jos uvek mozda razvijaju koren.To je neka predpostavka samo ne mora da znaci da sma u pravu!!!
p0z
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Pa nisam ni do sada miksao,i bilo je uvek ok.
Ali ovo nije ista zemlja koju sam ranije koristio,vec neka "Carobna zemlja"
dash3.gif

Nije bilo one koju sam koristio a ove ostale su bile su neke "sh" klase :(

CaNnabisCole je napisao(la):
hmm...pa proslo je kolko mi se cini 15 dana od prvog updejta!!
Ne mora da znaci da ce stalno tako lagano rasti mozda uskoro pocnu da bujaju,jos uvek mozda razvijaju koren.To je neka predpostavka samo ne mora da znaci da sma u pravu!!!
p0z

Videcu za koji dan,e smorio sam se kao zmaj :(
Mozda je i do vrste biljki,jer je opet seme od nekog "hibrida" iz paketa,naravno N.N.
dash3.gif
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Brale za 15 Dana ovo je premalo po mom mišljenju...
da mi se da upda... slike sad bi ti pokazao mlade koje su stare 3 Dana i veće su nego te tvoje a isto iz starta 12/12 prate mi velike stabljike sa terminom svjetla od početka odkada su u zemlji.
Ali kako je Cole rekao nemora značit da neće sad krenuti kako treba možda je zmlja malo tvrda pa nemože da korjen ide po svom..
To je moja predpostavka imao sam slično jednom prije tako...
Pozz i samo naprjed !!!!!!!!!!!!!!