Moje biljke,dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Oprosti Hooker krivo sam se izrazio... nemoj bas bukvano shvatiti zaljevanje svaki dan :) i potpisujem sharplaninca i moje skupe lisce par min prije noci a ujutro su u stavu pozor a u ovo nisam siguram ali mislim da se jos skupe lisce i kad osjete dolazak kise ili nevremena .
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
OK,shvatio sam za zalivanje.Nema problema.Hvala svima.

Evo sad nešto konkretnije o mojim biljkama.Samo utvrdjujem gradivo :)

Semena stavljena na klijanje krajem februara.Proklijala za nekih 10-ak dana.Prebačena u saksije i iznikle biljke.Krajem marta presadjena napolje.Do danas je prošlo nekih 90 dana od kad su napolju.Plus ono vreme što su bile u saksijama.Na dve vidim da su "dlačice" izmedju grana i stabljike bele a i kako su se razlistale sve mi vuče na to da su ženske.Ali,ajde da se ne radujem prerano.Na onoj trećoj je nešto slabo i ne vidi se.
Opet su fotografije uslikane telefonom,znam da se slabo vidi.Nikako.Ali postaviću ih ipak.



Nikvut je napisao(la):
I zanima me velicina tvoje biljke ? Velicina moje je 76 cm.

Nisam merio,nemam pojma,pogledaj prvi post,pa uporedi sa buretom,jedno 5-10 cm su visočije,to ti je to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nixa86

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
Nis se ne vidi, al ako ti vidis, to je to. Pogledaj malo i na guglu pod slike, ima ih odlicnih i nemres fulat ako nije prerano. Doduse, vec bi i bilo vrijeme da pokazu prve znakove, bez obzira na cvjetanje. Inace, decki se pokazu prvi, bar meni, hehe, bar sad mislim da je tako, al opce trenutno nisam ziher...tak je vruce da ono...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ljudi ovo baš raste

Za koji dan mi stiže digitalni aparat pa ću onda postaviti bolje fotke.Nikako da provalim da li je muško ili žensko.Jedan dan sam ubedjen da je ženka a onda sledeći dan se pojavi crv sumnje.Pregledao sam sve fotografije po forumu,uporedjujem non stop,dosadih više.Uglavnom,preko metar i po,zdrave su,obe...Treća je požutela i otišla.
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
958
1.461
163
Kazem ja ljudima da makar istopiraju al retko ko me poslusa :) . Bice makar jos dvaput tolka sto bi se reklo ako ne obratis paznju preskocice zid hehe .
Svaka cast huki i srecno
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Bluzeru ( croppati) znaci ....zgnjeciti stabljiku na strateskom mjestu onako izmedu dva prsta....znaci, ne pokidati nego samo zgnjeciti i onda se ona na tom mjestu savije (kao da joj treba longeta,a tebe zato boli tuki) Samo ja nebi nista dirao,pusti malu neka raste ti si u Vojvodini ako se nevaram a tamo bacis dugme navecer a ujutro uberes kaput.........bit ce tu cvijeca i vise nego se nadas.pozdrav
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Nixa86 je napisao(la):
hejzerica neka te zakacila no ne mora biti super su biljke ,kasno ti je sad za toping ali croppati mozesh nije kasno ,bolje sada nego u cvatnji

opa cupa je napisao(la):
Bluzeru ( croppati) znaci ....zgnjeciti stabljiku na strateskom mjestu onako izmedu dva prsta....znaci, ne pokidati nego samo zgnjeciti i onda se ona na tom mjestu savije (kao da joj treba longeta,a tebe zato boli tuki) Samo ja nebi nista dirao,pusti malu neka raste ti si u Vojvodini ako se nevaram a tamo bacis dugme navecer a ujutro uberes kaput.........bit ce tu cvijeca i vise nego se nadas.pozdrav

Ne bi ja tu ništa lomio i gnječio.Sledeće godine ću da pokušavam sve to,za sad neka je ovako,bojim se da nešto ne zaebem.Hvala na savetima.Pustiću ja malu da raste pa ću nekako da je krijem.

Šta je hajzerica?
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
Hooker je napisao(la):
Ljudi ovo baš raste

Za koji dan mi stiže digitalni aparat pa ću onda postaviti bolje fotke.Nikako da provalim da li je muško ili žensko.Jedan dan sam ubedjen da je ženka a onda sledeći dan se pojavi crv sumnje.Pregledao sam sve fotografije po forumu,uporedjujem non stop,dosadih više.Uglavnom,preko metar i po,zdrave su,obe...Treća je požutela i otišla.

baš ti je lijepo drvce, sretno! neka je žensko i uslast :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Mislim da je vreme da zatvaram dnevnik.




I pored toga što su fotografije lošeg kvaliteta dovoljno se dobro vidi šta je u pitanju.

Ajde da nadjem i nešto dobro u svemu ovome.Stekao sam neko početno iskustvo,uspeo sam da ih odgajim kako treba od relativno lošeg semena,naučio sam poprilično šta i kako za dalje.Ne odustajem.Počeću da prikupljam šta treba za indoor,pa nanovo...Idemo dalje...

A lepe su,mamu im njihovu,razlistale se,velike i mirišu pojeo bih ih.Šteta.


Evo,pre nego ih počupam,da za svaki slučaj čujem šta misli konzilijum... Tračak nade...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
nazalost mudonja ali nemoj slucajno da bacas lisce, osusi za ispusi,
sigurno ima malo thc-a, a mozes i umesto duvana kad motas hedove :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Nixa86 je napisao(la):
steta sto je decko na kraju sljedeci put nabavis fem sjeme i ocekuj velike plodove idi na ziher jer steta imas potencijala ! vise srece drugi puta lp !

Hvala Nixa,a i svim ostalima na podršci,idemo dalje...
Napušena Vjeverica;217500 je napisao(la):
Znas kak se kaze: prvo pa musko :tuzan

A steta, kaj pametno reci, bas je bila, odnosno bio krasan :)

Tracak nade? Sorry hook ovo je pravi muskarac :D

Znači zaključavanje teme,ajd ako makar nekom pomogne ovaj moj prvi put...

weed4life je napisao(la):
nazalost mudonja ali nemoj slucajno da bacas lisce, osusi za ispusi,
sigurno ima malo thc-a, a mozes i umesto duvana kad motas hedove :)

Misliš da bi se moglo iskoristiti,ima lišća pun kurc...Makar nešto :)...jbg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Hook ne predaj...prvi maćići u vodu..odma sad nabavi automatike i peri dalje..:kackepieksen:....rep+ za utjehu i trud

Meskalito ja te poslušo brate :samoja
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
sad barem znam kako ću znat jesu li moje cure zapravo dečki...
baš mi je žao za tvoje...ali da, mislim i ja da bi trebao iskoristit listove, posušit fino,narezat pa ko duhan ispušit...fino bi moglo bit..

eto stari,uživaj
pozzz