MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
A znao sam da murijaci puše!i dilaju!
Pa uvijek sam se pitao što oni rade kada zapljene 10000 bombona ili 3 kile trave!
Kao to se sve skladišti?!
aha...
pa murija su jedni od najveæih mafija jer im nitko ništa ni nemože!
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
da bre vari nego sta...pa sve ove nove klase policajaca su navareni kao magarci...

a za onog policajca...pa naravno da je uzeo da proba a kad je probao nije lud da je baci....ali pandur ko pandur mogao je da zameni vutru sa njegovom i opet da mi pusti prijavu..ko bi znao da li to sto je on zaplenio i kako bi ja mogao da dokazem da to nije ta vutra koja je zaplenjena...
a posle je taj isti pokusao nesto sa mojom devojkom...pa sam morao da ga zovem malo na razgovor...kreten kao poveo jos dojicu,smejali mu se ljudi ja ga napusio biiiip u punom caffeu i otero u biiip materinu...ustao od stola i otisao

al jbg nista ne traje vecno,tako da je on pao za kradju kola...odnosno imao je ekipu koja krade i prepravlja kola..a on sredjivao papire
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
a znate li sta je najjaca fora...
kada sam pokazo drugaru koji je policajac sliku PPP bez listova odnosno imalo je ali su bili mali....
pitao me sta je to :shock:
onda sam shvatio da oni imaju jednu jedinu sliku na kojoj se uce a to je da list ima 7 krakova i da je vutra zelena
ako nema 7 krakova i nije zeleno to nije vutra :wink:
mislim kada bi u prirodi videli orange bud ili PPP ne bi shvatili o cemu se radi...ali garant
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
a èuj...
iako bi tako htjeo da se negdje otkrije..procuri..da neka stanica maanja zapljenjenu drogu šalje dalje..
kakav bi to šamar bio državi!
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
hahahhaha a slusaj sebe kako zdravo razmisljas :D

ali to ne ide tako,da drzava brine o tome i unutrasnja kontrola radi svoj posao ne bi ovoga bilo...
rzumes..oni se odmah ograde suspenduju policajca i kraj price..nije drzava kriva vec pojedinac :wink:
 
18.09.2006
0
2
0
onda sam shvatio da oni imaju jednu jedinu sliku na kojoj se uce a to je da list ima 7 krakova i da je vutra zelena

ja nisam mogao da verujem da moja majka ne zna kako izgleda list marihuane.. pokazao sam joj sliku i nije nista shvatila.. Isto tako i neki roditelji mojih drugova i drugarica.. Jedna drugarica ima strasno konzervativnu majku, ne pusta je da lepi ni postere po spbi (ima 18 god).. znaci strasno.. ali ipak nosi oglicu sa listom marihuane, a majka ne shvata :roll: pa gde su ti ljudi ziveli 70-ih???
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
verovatno kod roditelja koji su bili strogi kao ona sada... :wink:
 
27.08.2006
0
15
0
45
Pa beshe ono jednom kod nas u novinama izashle slike nekog pandura kako shmrche koks kod dilera a diler lepo sve to snimio i ucenjivao ga sa tim i na kraju i objavio u shtampi... Ne treba napominjati da je narko-pandur razreshen duzhnosi... xixixixi :ludaci_lol:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Svi koji su iz Srbije a nesrecom bili u 4-tom odeljenju 29-nov i ako su koristili razne supstance moze lako da provali da je bar 30% policajaca na necemu a zbog iskustva moze da vidi i na cemu su...

ja ne znam ni jednog koji cedi med a da ne olize prste..a vi?
 
22.09.2006
0
0
0
Uvek sam nabavljao extra gandzu...Znam pravu ekipu :)
Sa dilerima nemam losih iskustava jer ih u principu licno znam...Mada sam jednom (bese davno) sedeo sa devojkom (bivsom) u kaficu u kraju i pili smo kafu. Ja sam mislio da ona ima kesa,ona je mislila da ja imam kesa...Niko nije imao kesa,a vec smo popili kafu.
Da umremo od sramote.Kad na nasu srecu,dodje smena konobara i pocne da radi moj ortak po gandzi :) smotao sam mu dzok za nase dve kafe i tako se provukli bez vecih incidenata :)
 
27.09.2006
4
4
0
Loodilo,ja u Pozarevcu se snalazim solidno,ima dobrog kvaliteta s vremena na vreme,ali me nervira kad odvale cenu 800 kinti,i jos za dobru dzidzu kazu da je skank,ja provalio odmah,i bedak je sta se ovde prodaje pod nazivom skank,bedak.Cekam ja lepo sledecu godinu,i seme da nabavim,to je to.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa 99% raje koja uzgaja indoor i prodaju na ulici ljudima koji misle da znaju nešto u vuvi, podvaljuju im kao skunk, isto ko da je hash il' tako nešto a ne samo vrsta vuvve. Mnogi bi te tuzno pogledali....
 
15.07.2006
3
0
0
Jednom prilikom me je diler ispalio za dva paketa i ono proslo je neko vreme, nisam ga vidjo kao sto biva...31.dec iste godine nazovem ga i pitam ima li vuve, kaze ima dobra ovo ono...hocemo se vidjati...hajde pola sata mejtas...kontam ok imam vuve ali nije na odmet jos...bilo je to preko dana 31-og. Nadjemo se na Cheki i da mi lik paket od novine, pod rukom izgleda pojak, sad kakva je? otvaram - ekstra miris, obecava... Pruzam mu ruku za pozdrav kad me on pita ``A pare`` rekoh dao sam ti...``Kada``... pa pre par meseci kad si me ispalio...krene on da divlja, vice, preti i u tom prilazi drot pita sta je u pitanju...kaze diler duzan mi je pare neke...a ja dinara nemam ebi ga svorc period...jesi duzan ma nisam covece ne znam lika...kaze drot na sve to ajde razlaz ali ti uz titovu a ti niz...ekstra i tako povratim ulozeni novac...jos se ispostavi da je vutra bila pravo dobra...hahahaha...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Marokanac je napisao(la):
Loodilo,ja u Pozarevcu se snalazim solidno,ima dobrog kvaliteta s vremena na vreme,ali me nervira kad odvale cenu 800 kinti

nije mnogo...ali ozbiljno
 
04.12.2006
16
0
0
Brija-dzija je napisao(la):
Kod nas u Senti (grad u vojvodini) jako je losa situacije sto se nabavke vuje tice. Lokalnih dilera je sve manje uvaljuju ti sve i svasta pocev od trodonuse pa do divljakuse, da sadim ne mogu (nemam uslova) pa bar da vam se izjadam. Juce odem do dilera zavrsim za 1000 para cat. Stignem kuci uljucim Kanter da se malo pucam, smotam dzonglu, popusim 1,2,3,4... grebe grlo, boli me glava od dima ali nista se ne desava. Bacim sve u qrac!!!! I odem da spavam. :x :x :x :x Kako se vi snalazite u ova zla vremena?

sljedeæi put kad vidiš da nema kiffova goni to sve u tri piæke materine... >=)
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
Tako je i u nas èim naiðe neka bolja roba odma provale da je stigo skank a ono niðe veze sa skankom ,obièna sinsemilla iz nekog sjemena marke xyšklj , breeder Hamo Motika ,ali da je bar uvijek tako veæinom raja puši ove trodonuše :lol: kako ih ovaj gore nazva.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Xexe..ista prica svuda,cim je iole kvalitetnija v utra odma' je skunk. :? Mada ima "domacica" za koje smem da se opkladim da bolje izuvaju i od samog skunk-a. :hippy:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.