Najcudniji tripovi dok ste bili naduvani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
zapalio singica,zalegao u krevet i pustio film... Onako gledam kroz TV,razmisljam o uvodnoj spici..film vec na polovini ali mene i dalje fascinira ideja montaze naslova i fontovi slova... Nego u PC boxu zvrci kuler,napolju buka od kola,odzvanjaju mi u usima vrsci iz filma,kontam dobro me gruva marihuana...
Ujutru me budi buka iz kucista,imam sta da vidim,spala sijalica,povukla i kuler,koji je usisao vrh biljke i klepece li klepece...
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Šta ljude stvarno peru tripovi dok duvaju vutru? Hahahaha ovo nije tema za dugogodišnje pušače koliko vidim, samo neiskusna pluća vide tripove u vutri, pa vutra je ništa naspram nekih psihodeličnih droga, ja u životu nisam imao tripove na vutri. Osim ako se u to ne ubraja malo zamagljen vid, nekontrolirani smijeh i tako neke zajebancije.... A najgori trip su mi suha usta LOL
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Palim buxnicu,trazim film,odlucim se za Kun Fu Panda3(2016)
i nesto net stekce,hoce/nece... Resetujem ruter,pokusam ponovo,kad eto cuda i pojavi se naslovica i pozadinska muzika,i razmisljam da nisu preterano kreativni sto se tice odabira pesme i to me pere i vozi do trenutka da se zapitah ko je ovde lud...jer radio preko kompa i dalje svira,a i dzingl iz filma ustvari tek pocinje...
Kung-Fu-Panda-3-Movie-2016.jpg


Kud' jaci trip,a cista koincindencija...:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: High Above

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
Malo iza ponoći, 30. septembra '98, u mioničkom kraju dogodio se zemljotres od osam stepeni merkalija: drmalo je, treslo, napukle kuće u epicentru, nešto teže oštećenih potleušica, ljudskih žrtava nije bilo.
Nedaleko od mesta iz citata iznad, ležim :spliff:, letim, vozi vutra kroz telo, u glavi svemir, sjaj.
Počinje da se trese sve oko mene, razmišljam kakva je ovo vutra, jbt,
Posle nekog vremena, čujem glas iz druge sobe...
Jel to bio zemljotres?
:zvezda:::fuck::spliff:
 
Poslednja izmena:
30.12.2015
9
1
1
Jedan od tripova je kad samo ortak i ja popusili oko 20 grama trave i popili pola litra viskija i sve je bilo super, jos su nam dosle neke drugarice, popusili sa njima jos 5-6 grama i ja kuckam poruke i odjednom samo krenem piksele da vidim na telefonu, ja reko sta je ovo, pitam ostale je l' vide isto sto i ja oni kao kazu da se tripujem, ja sta cu stavim telefon na pod uzmem stolicu popnem se na stolicu i pocnem da gledam telefon iz pticije perspektive, ono sve normalno i kako se priblizavam sve vise i vise ono sve vece i vece kockice, ja to iskuliram i izadjemo svi u dvoriste da zapalimo rostilj, trava je bilo vrhunska, sativa neka teska. Mene krene da obliva neki hladan znoj, shvatam da sam preterao i ja lagano padnem u nesvest, jedva me povratili, ja posle ustao popio malo vode zapalio buksnu da se povratim kad shvatim da me je pcela ujela za facu kod sam bio u nesvesti, auu, ja odem do kuce, da stavim led neki kad kuci svi me sacekali i na keca me provale da sam se preseko, i oni mene tu napadnu jedva sam im objasnio da me je pcela ujela, jedva sam se izvukao, i od tad ne preteravam sa vutrom, samo umereno i lagano. Sve u svemu cu pamtiti taj dan.:zvezda:::grob::let:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
hehe, fali jos samo da citamo o intravenoznom konzumiranju vutre, ko ga zna, mozda neko probao da se brze povrati :) apropos kolicine, secam se, mozda sredina 90'. sa jos dva drugara zapalili manje od grama t.n.r-a od kc-brains iz outdoora. jedan je krenuo taksijem kuci i sat vremena nije stigao jer nije znao na kojoj je adresi, pogubio se u gradu u kom ceo zivot zivi. drugi je ispraznio frizider i onda skoknuo do najblizeg restorana da zdere. sutradan se nije secao sta je porucio. ja sam ostao u gajbi da gledam kako mi cuka kuca na stolu gde smo motali vutru. nije da su neki tripovi al trecina grama po coveku zna cuda da napravi :) 2D
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Pa bilo je na forumu onaj sto je razmisljao o usmrkivanju cini mi se :D Ovi momci tuku po 5grama za jutarnju kafu i jos po 5 pre svakog obroka da im se otvori apetit :)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Hehehe dobar trip sam imao kad sam isao vozit napusen po nasoj Srbiji... to je bio bas trip,razvaljen,a stigao sve gde sam zeleo... kolko sam zdimio,nznm :D:banana_rasta: al znam da samo ludak moze tako nesto izvest... 1000km presao u toku jednog dana,razvaljen bio od jutra do sutra pa tako jos jednom bez spavanja... a da kad sam se vracao doma,to jes 350km sam presao bez dima... i zadnjih 100km se ne secam kako sam odvozio... al sve ok proslo... i tako kad vidim neke spike povodom voznje,kad si napusen,hehe meni to bas smesno... al sve je do tripa kako kazu...:popcorn::
 
30.12.2015
9
1
1
i treba da ga pamtis ako si popusio 13ak grama vutre, mozda i vise, zavisi kako je ortak vukao :) koja sorta je bila u pitanju, da znam da je izbegavam :D
Veruj mi da ne znam, znam da su hedovi bili dosta svezi nije se moglo mrviti rukama, i imala je narandzaste pistile, sve u svemu je ekstra, ukus poput skanka a rad definitivno sativa. Kombinacija sa lerdijem je bila za 1000 dinara 10 grama vutre, odlicna kombinacija, i to jos odem kod njega u 3 popodne i pusimo do 9 uvece i posle uzmem sve sto treba za jutro pre skole i pravac kuci, hehe.
 
30.01.2013
142
145
43
Aj kad vec pricate o tripovima tokom voznje,drugar me je zvao jednom da mu pomognem traktorom da pooremo veliku njivu zimi.Posto je njiva daleko a napolju lep minus ispusili smo 1 da nam put ne bude dosadan i jos 1 pre nego sto smo poceli da oremo.Sutra mi stize poruka od druga-poorali smo 2 tudje njive...

e jesi me nasmijao! evo palim vecernju u cast susjedovim njivama smiley9934
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator